PDA

Zobrazit normální verzi : stiaznost na greya



anonymereal
28-07-11, 17:16
bblost

grEy
28-07-11, 17:23
Zakaz k CT si mal mat davno a povedal som ti, ze das par FK a dam ti ho znova. Ked mi do oci povies, ze nevadi ked sa hral Simon a ty si prikazy nedaval cez "Simon hovori", a veselo si si zabijal neviem kolko map po sebe, tak sa necuduj. Ziadne vyhovorky ako bez sa stazovat ku Kotlovy som nepouzil, tak si prestan vymyslat. Staci si pozret chat log a hned sa uvidi, kto ma pravdu. Nikomu som nedal ban nepravom a Stundi hra dalej za CT, tak nechapem v com je problem. Mimochodom uvedomujes si, ze stis proti vetru? Ostatni hraci ma nemaju radi? Ja nemam s nikym konflikty a pokial niekto somnou ano, tak o tom neviem. Zakaz k CT si mal opravneny a (aj ked podla toho nesudim) chcelo ho pre teba viac ludi.

Ryukyza
28-07-11, 17:29
Ze ho nikdo ma rad? Mluv za sebe prosim te.

anonymereal
28-07-11, 17:37
nemluvim za seba myslis chartu ze ho nemam rad jediny

1, bolo to na konci kola
2. povedal som ze dostanu vd

3. furt mne das zakaz ked si dal ty fk tak si plakal a hovoirm dam ti vdcko na dalsie kolo

SudHowen
28-07-11, 17:37
zdravim kotla.

Chcel by som podat stiaznost v mene nie len mna ale aj ostatnych hracov ze grey dava zakaz ku dozorcom za 1. fk ktore bolo neumyslene
dalsia vec dal ban stundimu nepravom a ostatnym hracom dava tiez zakaz k ct
jeho vyhovorka znie : bez sa stazovat ku kotlovy.

Jeho za admina by som ani nebral prosim nech sa toto riesi pretoze cely server ho nema rad a za taketo blbosti by sa zakaz ku ct nemal davat

prosim vas o zrusenie greyovych admin prava je to zneuzivanie

matlaku dostal zakaz k ct vraj zneuzival mikrofon : povedal vetu on skocil


nehovorim len za seba hovorim v mene ostatnych hracov jailbreaku


Zákaz k Ct si měl mít dávno zato že na tebe grEy aLucka byl/a hodný/a a ty sis to pokazil nemůže nikdo jiný než ty,tvoje demence nemluví za nikoho jiného na serveru.
Souhlasím plně s grEyem...
Celý server ho nemá rád.. Já ho rád mám,a jsem rád zato že ti dal zákaz k CT,neznalost simona,každá mapa FK,nemluvím o tom jak simona hraješ = NESROZUMITELNÉ PŘÍKAZY,NEPOCHOPITELNÉ PŘÍKAZY
Já to hraji 2 roky..

JSEM PRO ABY TENTO ČLOVĚK NEDOSTAL POVOLENÍ HRÁT ZA CT!

anonymereal
28-07-11, 17:37
vsetky prava porusujes teba za admina by som nikdy nedal

BAWSON
28-07-11, 17:38
Nevim co tu delas chartu, proc sem vubec pises, kdyz nevis vo co go. Zaznam chatu jeste na jailu nefunguje, takze jsi lhal o tom, ze tam neco je. V tu dobu, co dostal anonyme zakaz, tak jsem zrovna sel na server maxi, protoze bylo hlaseni o cheaterovi, to same i Lucca, takze nemohu posoudit, jou.

anonymereal
28-07-11, 17:40
nevyhovaraj sa na ostatnych ked to nevies hrat ty sam
1. ty si dal 100 krat fk a nedostal si zakaz k ct
2. s greyom si kamarat ja som s nim nikdy nebol ani nebudem
3. luccu povazujem za moju kamaratku a nehovorim ze je zla adminka
4. moja demencia? nevyhovaraj sa na ostatnych ked to sam nevies hrat

SudHowen
28-07-11, 17:41
nemluvim za seba myslis chartu ze ho nemam rad jediny

1, bolo to na konci kola
2. povedal som ze dostanu vd

3. furt mne das zakaz ked si dal ty fk tak si plakal a hovoirm dam ti vdcko na dalsie kolo

Když někdo hraje dost dlouho JB Měl by vědět že když dá FK měl by se omluvit a dát na opládku Volný den.Pokud tak neuděláš admin tě upozorní.Když ale dáváš FK a kterých nevíš a nedokážeš si to přiznat že to byl FK.. ani když ti to někdo slušně vysvětli.. Nemáš co dělat u CT.

anonymereal
28-07-11, 17:44
a co som povedal:? dostanete na dalsiu mapu vd a ty hned fk fk fk spamujes nechapem oco ti ide. Aby som mal k ct zakaz? kazdy kto ma mikrofon ma pravo ist k ct a ty mi to zakazovat nebudes

grEy
28-07-11, 17:46
Ked mi do oci povies, ze nevadi ked sa hral Simon a ty si prikazy nedaval cez "Simon hovori", a veselo si si zabijal neviem kolko map po sebe, tak sa necuduj.
Viac krat ti to sem kopirovat nebudem.

SudHowen
28-07-11, 17:50
a co som povedal:? dostanete na dalsiu mapu vd a ty hned fk fk fk spamujes nechapem oco ti ide. Aby som mal k ct zakaz? kazdy kto ma mikrofon ma pravo ist k ct a ty mi to zakazovat nebudes

Já jsem spamoval?? to sis mě asi spletl chlapče já to píšu pouze 1,já hrál rok u Téček než jsem si zkusil svojeho 1 Simona! Není to jen o Mic.. :smile:

anonymereal
28-07-11, 18:42
to je asi tym ze simona skoro nikdy neberies max 5x denne preto sii nedal ziadny fk a mne je 100% rozumiet.

3k a Jerry
28-07-11, 19:42
Já nechápu jak s Anonymem múžete mět furt problémy..
Na JB posledni dobou vysím docela často a vždy ho tam potkám a vživotě si nepamatuju že by někdo psal že dal FK a když už se omylem do někoho trefil tak dal VD ..Nemam nic proti greyovy ten svoji práci dělá dobře, ale nechápu jak můžete mít s anonime furt problémy..
Chartu: Je hezké že chceš byt adminem, ale nelez každemů do zadnice jo..

grEy
28-07-11, 19:47
Nemam proti nemu nic, ale (povedzme si pravdu) freekilly nejsu v 90% pripadoch umyselne, bohuzial neznalost pravidiel neospravedlnuje. Predstav si ze stojis, hra sa simon a on povie mate zakazane skakat > skocis a zabije ta. Toto dnes spravil a spytal som sa ho, preco ich zabil, ked sa hral simon a zakazy nedal simon. On mi na to povedal len "Noa? Ved to je jedno.". Ked bral povrchne hru za dozorcu, tak dostal to, co mu patri. Zakaz k dozorcom bol opravneny a ANONyme to vie..

Ryukyza
28-07-11, 19:48
Ze lezu doprdele? ne. Jen rikam svoj nazor, me grey pripada jako dobrej admin. - tohle je prej lezeni doprdele vis vubec co pises?
Ze chci byt admine? Momentalne nehodlam. Psal sem to nekdo? Jestli jo tak to si fakt nepamatuju.

EDIT: Miluju Lidi jako si ty.

anonymereal
28-07-11, 19:49
grey ale nebolo to umyselne nezabil som ich naschval a mohli dostat fd!

Shinigami
28-07-11, 21:08
Pisete o hovnach. Nechapem co riesis Anonyme, mne si tiez dal FK a ked som ti pisal tak ziadna reakcia. Ale zase ti rozumiem, ak mas zakaz tak mas ako vidis tym ze zalozis topic proti grEyovi ti nic nepomoze. Radsej nic nepis lebo to bude oste horsie. Ja drzim s grEyom podla mna ma pravdu. I ked podla mna niektore bany co dal boli narychlo ale urcite boli opravnene. Neviem o co ti ide ci o zrusenie zakazu alebo poskodenie admin ( v tomto pripade grEya).

Svacinar
28-07-11, 21:26
Fakt řešíš úplnou kravinu. S grEyem nikdo problém nemá, je slušnej a nekonfliktní a sotva dostal práva, tak už se ho snažíš poškodit, no to je na ránu...
Každej dává FK, každýmu to někdy ujede, taky jsem jich od tebe pár dostal a když ti člověk píše do chatu, tak nereaguješ, takže asi tak.

Karl0s
28-07-11, 21:58
jo to je tenhle cipisek

anonymereal
28-07-11, 23:14
tak nechapem preco kazdy nanho nadava na jail? za to ze je admin ho chranite? keby ti dal kick bezdovodne tak ti da kick jak mne

Pavucina
29-07-11, 21:17
Anonyme co jsem si u tebe vsim, tak to moc nedavas jak jako rac, tak jako clovek, snazis se neco argumentovat a nemas ani poradne cim, greye obcas provokuju na druhou stranu zas vi co dela(obcas ne ale to je u kazdyho cloveka normalni)

Kotel
29-07-11, 22:11
Stiznosti od anonymereal (http://csko.cz/forum/member.php?2615-anonymereal) muzete s klidem ignorovat. Vymysli si cokoliv.

grEy
29-07-11, 22:52
Kto druhemu jamu kope, sam do nej spadne..