PDA

Zobrazit normální verzi : Nadavky na mojho otca



Eso./digl
06-04-13, 18:02
Zdravim hral som dnes na klasiku a jeden typek to podla mna trosku prehnal, toho otca si mohol odpustit. Prosim o vyriesenia a pripadne potrestanie, dakujem.

Server-classic


*DEAD* nikotinamidadenindinukleotid : s brokovnicou hraj dementko...
*DEAD* Eso. : kto ti je dementko? on je pan
*DEAD* nikotinamidadenindinukleotid : xD xD
*DEAD* Eso. : sa smej jak zobrak
*DEAD* nikotinamidadenindinukleotid : ako tvoj oco :*

Zoyer
06-04-13, 18:09
proč zakládáš 2 témata na to samé ?

Eso./digl
06-04-13, 18:35
Lebo som sa pomylil a neviem to zmazat.

MarcelloR
06-04-13, 18:37
podľa toho čo si sem dal mi to príde, že on toho dementa napísal niekomu inému, ale ty musíš všade pchať nos, tak si sa k nemu musel ozvať a ešte mi z toho vyplýva, že vlastne ty prvý si na neho začal útočiť a to tým žobrákom. A do mňa si včera tiež jebal na awp, tak radšej mlč... ja tam nič na potrestanie nevidím...

PS: ukáž mi kde napísal nadávku na tvojho oca...

Eso./digl
06-04-13, 19:01
Ako tvoj nazor ma ani trosku netrapi, cakam na vyjadrenie admina :) a ked napise kamaratovy ze je dement tak som si ho len zastal :) kde tam vidis na tom ripanie? A ako som napisal vyssie tvoj nazor je nepodstatny a netrapi ma.

DarkAspecT
06-04-13, 19:25
Takže asi takhle: Neodpovídej na to, co se tě netýká. Bránit se umí sám, nebo je nemohoucí?

Slunicko
06-04-13, 19:44
Tohle na ban nevidím..vyprovokoval jsi ho a není to prakticky žádná urážka, protože žebrák neni sprosté slovo, nýbrž označení chudého jedince..Já tohle banovat nebudu..

Eso./digl
06-04-13, 19:50
Dark on sa branit nemohol lebo bol prave zivi a nevidel co pise... chapes :) a oukej Slunko len som skusal ako sa dava nieco na forko :P ucim sa stym.