PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o vracení XP do normalu..



3k a Jerry
28-07-11, 20:32
Zdravim všechny hráče, adminy a hlavně kotla..
Spousta hráčů si stěžuje že ZM je momentalně nahratelné..
Nepřipadá vám že 1000 xp na šílenství je nějak málo ?
Hral se zm anthrax a já byl poslední. Za dobu 3 min. jsem dostal 7x silenstvi a 4x brouky a to bylo druhé kolo.
Nyní jsem si šel opět zahrát a hral se Zm_blast a ani jednou nevyhráli lidi..Všichni ct byli zabiti do minuty a půl.
Nyní je ZM - téměř nehratelné a nevypláci se kupovat MG ani BZ..

Prosíme o vrácení XP na původní hodnoty nebo aspoň o zvýšení na:
Šílenství + Brouci + Protilatka = 1750 XP
Infekčí Granát = 3000 XP

Předem děkuji za komentáře a názory..

S pozdravem: 3K a Jerry

Shinigami
28-07-11, 20:55
Ja som hral s Virginsem zm 1. Akurat teraz, bol som posledny clovek do konca kola 2 minuty dali mi 8 silenstiev ked nie viac. Prezil som mas bind a ked niesi lama tak to das. Hraci pisu na zm 1 ze konecne su zm silny. Neviem kto je na zm 2 asi naj skill ale ked tam on neprezije tak at to de skusit Virgins pak tomu budem verit ked som ja dokazal prezit na zm 1 tak Virgins na zm 2 nemoze mat problem ked tam niesu ani smokery. Moj nazor nech to ostane tak ako to je je to dobre. Ked to tak nebolo nebola ani nakaza teraz sa to ako tak da. Napr. 1 kolo kym za zm nesiel Virgins alebo ja bolo 15 ludi na zive. Proste zalezi kto hraje za zm. Podla mna je teraz to HP a XP uplne v poriadku.

BAWSON
28-07-11, 21:26
Ja bych to taky vratil. Myslim, ze to rozhodilo vsechno, co jen mohlo. V nejake skarede mape ct nemaj vubec sanci a o nejakem pocmaranem Bindu nechci nic slyset - neminim si kvuli zombie serveru neco bindovat. Furt tu neco remcate, ze chcete omezit loveni a ja nevim co vsechno, pricemz staci jen omezit ten vas high bind, kvuli kteremu si myslite, ze jste "skilleri".

Dexter.Morgan
28-07-11, 21:30
Jerry - Popravde receno jsem dneska hral celej den jenom za ZOMBIE a docela me to bavi...Je pravda,ze za minutu stihnem s kokosem + jirkalolem+zaludexem nakazit vsechny CT...
Shinigami - meli byste si zahrat trosku vice na Zombie 2 :)

Kotel
28-07-11, 21:32
Zvysim cenu.

Dexter.Morgan
28-07-11, 21:34
A jsem pro,jak rikal 3K aJerry - Šílenství + Brouci + Protilatka = 1750 XP Infekčí Granát = 3000 XP .Prijde mi,ze je to nejidealnejsi napad :)

3k a Jerry
28-07-11, 21:45
Shinigani - Zaleží na měpe ..
Jestli to tak můžu říct tak bych řekl že patřím mezi top hráče na ZM2 .. Při antraxu jsem přežil 2x když jsem byl poslední zombie a potřetí bylo hejno tak jsem to nedal, ale dal jsem to kvůli tomu že jsem byl v žlutem kontoši a je tam dost místa na pohyb..
Ale když se hraje zm_blast, kde máte prďavý camp tak nemáte téměř šanci ..Proto chci aby se to zvíšilo na:
Šílenství + Brouci + Protilatka = 1750 XP
Infekčí Granát = 3000 XP

Shinigami
28-07-11, 21:50
Patris k top? Na zm 1 top neni. Asi pojdem kuknut ten zm 2. BAWSON nemyslim si ze som skiller. Ale to ze si to nechces nabindovat je tvoj bordel. Mne sa to takto pacilo a obmedzenie bindu som navrhol nech stoji armor 10 b alebo sa da kupit raz do 10 sekund ale Virgins napisal to co napisal a jeho slovo je konecne. ZM 2 je podla mna lahky ved tam niesu ani smokery tak nechapem ako ste nemohli prezit.

3k a Jerry
28-07-11, 21:58
Shi.." Smokeři ti vůbec [téměř] nehrají roly, když si zapřítý o něco a nemůžou tě vytáhnout ..
Baw.." Co se týče bindu, tak to mě nevadí protože asi težko by se mačkalo" M - 2 - 5 , když jsi například posledni..
Tak zrovna bych neřekl nebo neříkal že jsem nejlepší, ale pár map vyhraju za den ..

grEy
28-07-11, 22:55
3k a Jerry prosim? Smokeri ze nehraju rolu? Preco potom polovica ludi na zombie serveroch plakala koli tomu, ze tam bol. Keby nehral rolu, tak by ho Kotel nechal aj na zombie 2. Smoker je mocna zbran, to ti hovorim uplne vazne..

3k a Jerry
24-10-11, 09:16
Tak hrají samozřejmě roly, ale když si o něco opřitý tak tě nevýtáhnou také záleží na mapě a na campu samožřejmě lovit když jsou tam smokeři je téméř nemožné ..

72 Virgins
24-10-11, 09:25
Téma už je zastaralý šílenství už dávno 1000xp nestojí. Prosím lock