PDA

Zobrazit normální verzi : Urážení a vyhrožování hráčům - Tupelko



Shauma !! :DD
07-04-13, 15:21
Dobrý den .

Chtěl bych upozornit na chování jednoho z adminu v tomhle případě Tupelka ..
Na JB dnes okolo 15:00 jsem se tam kouknul a jeden hráč v chatu psal že chce perma bann .. Tupelko se zachoval takto 2554

Zastal jsem se hráče a řekl mu že za tohle mu může dát leda tak kick . Hned na to řekl do mikrofonu Tupelko že jestli eště něco napíšu dá mi také perma banned .. Řekl jsem mu : Důvod ? a on na to reagoval : Retardace demence apod.

Nechci si na něj stěžovat spíš na něj upozornit . Odůvodnil bych to jako zneužívání práv .
Chová se jako kdyby měl vždycky pravdu a když chce někdo na něco říct svůj názor uráží ho a nadává mu .

Děkuji za předčtení a doufám v potrestání admina Tupelka

Grakon2702
07-04-13, 15:25
Však on to perma chtěl :D.

Shauma !! :DD
07-04-13, 15:27
-.-

A když já chci v prodejně počítáčů počítač taky po mě hodí prodavač PC ?

Tady jde o princip chápeš ? I kdyby o ten ban brečel ten admin mu ho nemůže dat ..

Tupelko
07-04-13, 15:29
Chtěl perma chtěl.Ty jsi mě tam celou dobu otravoval perma jsem ti řikal ze srandy , pokud jsi to nepochopil dal jsem ti asi 4x kick , ale ne ty otravuješ znovu vzpamatuj se!

tyger103
07-04-13, 15:30
Jsou tací lidé,kteří chtějí ban na vlastní žádost.Já bych mu dal ban také,nevidím v tom problém.

Shauma !! :DD
07-04-13, 15:30
Chtěl perma chtěl.Ty jsi mě tam celou dobu otravoval perma jsem ti řikal ze srandy , pokud jsi to nepochopil dal jsem ti asi 4x kick , ale ne ty otravuješ znovu vzpamatuj se!

A co je podle tebe otravování ?

Zvláštní je že když to píšeš na forum nenadáváš mi u toho do dementa děcka apod. Proč nemachruješ i tady ? To si mi nemohl říct takhle ve hře ?

A dávat banned ze srandy ? wtf

Grakon2702
07-04-13, 15:31
-.-

A když já chci v prodejně počítáčů počítač taky po mě hodí prodavač PC ?

Tady jde o princip chápeš ? I kdyby o ten ban brečel ten admin mu ho nemůže dat ..

S tím PC je to velice špatné přirovnání. A když tu permu chtěl, tak mu ji prostě dal. Samozřejmě, že se to nesmí a admini to potom zase odbanují ;). A jestli něco takového říkal tobě, tak jsi asi taky musel něco udělat.

Tupelko
07-04-13, 15:31
Řikal jsem ti neotravuj.Chtěl jsi důvod uvedl jsem ti důvod demence.Radši nepiš.Kick jsi nedostal jen tak.

tyger103
07-04-13, 15:37
A víš ty co to je demence ? http://nemoci.vitalion.cz/demence/
Přemýšlej o tom ;) Když někomu začneš nadávat do dementa zjísti si co to je než mu to napíšeš ;)

Dobrá pane google,cituji Dalšími příznaky je ztráta soudnosti a schopnosti logického myšlení.Poruchy emotivity,Poruchy chování ,neodpovídá to?

Grakon2702
07-04-13, 15:43
Shauma, co si to tu nalháváme, FA je stejně lepší....

Om3gA
07-04-13, 15:44
Však shauma řekni nám něco o demenci, myslím že se všichni rádi přiučíme od zkušenějšího.

Shauma !! :DD
07-04-13, 15:45
Prosím vás lidi jděte si hrát třeba slovní fotbal, ale já bych o tom rád diskuzoval s osobou starší 10 let ;)

Shauma !! :DD
07-04-13, 15:46
Však shauma řekni nám něco o demenci, myslím že se všichni rádi přiučíme od zkušenějšího.

http://nemoci.vitalion.cz/demence/ ;)

MarcelloR
07-04-13, 15:47
nie je to OT , tak sa držte témy omfg... k tomu banu, ak by mňa niekto žiadal permanentný ban, tak by som sa ho najprv spýtal na dôvod prečo ho žiada a povedal by som mu, že ak by požiadal o UB skôr ako o pol roka, tak mu UB nedam. A k Tupelkovi, ak sa chceš na neho sťažovať, tak musíš mať dôkazy a bohužiaľ žiadne tu nevidím. Na tvojom mieste by som sa začal nahrávať a robiť screeny, aby si mal dôkaz lebo ti vravím s 99% istotou, že táto téma je zbytočná a nič s ňou nedocieliš. :)

Shauma !! :DD
07-04-13, 15:47
rey^^;174428']Skus Head and Shoulders

Prosím jdi si hrát slovní fotbal

Shauma !! :DD
07-04-13, 15:48
nie je to OT , tak sa držte témy omfg... k tomu banu, ak by mňa niekto žiadal permanentný ban, tak by som sa ho najprv spýtal na dôvod prečo ho žiada a povedal by som mu, že ak by požiadal o UB skôr ako o pol roka, tak mu UB nedam. A k Tupelkovi, ak sa chceš na neho sťažovať, tak musíš mať dôkazy a bohužiaľ žiadne tu nevidím. Na tvojom mieste by som sa začal nahrávať a robiť screeny, aby si mal dôkaz lebo ti vravím s 99% istotou, že táto téma je zbytočná a nič s ňou nedocieliš. :)

Takže když dal perma banned z důvodu chtěl perma není to dostačující důkaz ? :D A sám přiznal že mi nadával ..

Trey
07-04-13, 15:50
Ked dal perma ban z dovodu ze chcel perma je to dokaz na to, ze je to opraveneny ban. Neviem co tu furt riesis. A nikde sa nepriznal ze ti nadaval, len ze ti napisal ze dostanes ban za demenciu

Tupelko
07-04-13, 15:50
Takže když dal perma banned z důvodu chtěl perma není to dostačující důkaz ? :D A sám přiznal že mi nadával ..
Ty jsi moc kámo.Perma jsem mu dal , protože to chtěl ptal jsem se ho 2x jestli to fakt chce on řekl , že jo.
Řekl jsem ti demente bo ses tak choval a otravoval i po 4 kicku.

Ejo
07-04-13, 15:53
Těmahle kecama snižuješ svojí Inteligenci k nule ..

Ja by som neničil nejaký fajný PC a vyplieskal ťa metlou!