PDA

Zobrazit normální verzi : Návrh na vyřešení problémů se sdílenou IP



Grakon2702
08-04-13, 18:27
Jak to tak tady čtu, tak je tady spousta hráčů, kteří mají permu za něco, co neudělali, protože mají sdílenou IP adresu. Těchto lidí mi je pak moc líto (Ikdyž by nemělo, protože to jsou v podstatě piráti). Tak nějak jsem přemýšlel jestli by se to nešlo nějak vyřešit, a tak mě napadla jedna věc.

O co jde? Při prvním připojení by server přiřadil k danému počítači unikátní IP adresu (Něco takového jak to dělá steam), podle které by se pak i banovalo. To by pak ale platilo jenom pro ty, co mají neoriginální verzi. Moc toho o sítích ještě nevím, takže si nejsem jist jestli to bude vůbec možné. Každopádně bych rád věděl, co si o tom myslí ostatní. Děkuji za pochopení :).

hofy
08-04-13, 18:43
Při prvním připojení by server přiřadil k danému počítači unikátní IP adresu (Něco takového jak to dělá steam), podle které by se pak i banovalo.

Jak bys chtěl k počítači přiřadit "unikátní IP adresu"? Podle mě nic takového není ani technicky možné. Unikátní identifikaci lze provést, co já vím, tak opravdu jen přes SteamID.

Holt je to nevýhoda cracklé verze cska, žádné řešení mě nenapadá. Koupit Steam.

Kotel
08-04-13, 18:53
Tento problém se pokusil vyřešit někdo generováním unikátního steamid pro ns, bohužel není občas vůbec unikátní ani stabilní, takže je nepoužitelný.

Grakon2702
08-04-13, 19:38
A tak mě vůbec napadlo, proč vůbec banuje normální IP adresa než SteamID?

TEX
09-04-13, 21:45
Stačí přeinstalovat csko a máš jiný stamID ale IP ta je prostě pořád :D Pokud si teda nezaplatíš vlastní IP

CeRtiK
11-04-13, 18:54
A nebo další řešení...pro ns, aby nesdíleli IP adresu s cheaterama. Zablokujte si Wifi a nebydlete vedle dementů :*

TEX
11-04-13, 20:51
Některý ip jsou ale sdílné pře republiku neboli že já z ČB můžu mít stejnou IP jako někdo z Ostravy.... př.: Někdo se stejnou IP jako ja dostal perma takze jsem si musel koupit steam.. a to sem nemel wifi ale kabel ;)

Eidam
14-04-13, 17:45
Grakon: Piráti to nejsou .. IP nám zadá poskytovatel (pokud si ji nezměníme)

Trey
14-04-13, 17:47
Kdeže...Ip adresa u cska je podle PC/Notebooku, přísrup na internet je podla připojení.

Grakon2702
14-04-13, 17:57
Grakon: Piráti to nejsou .. IP nám zadá poskytovatel (pokud si ji nezměníme)

Ne, já to myslel tak, že to jsou piráti kvůli tomu, že si stáhli cracknutou verzi cska. Hmm je to ale škoda, že to nějak nejde. Ale zase něco za něco. Hraješ na ns? Ok, ale nestěžuj si na neoprávněný ban za cheatování kvůli sdílení IP. Stejně je mi ale těch lidí moc líto ani nevím proč...

kono159
15-04-13, 18:37
ale aj tak, ak si chcu ip cez operatora zmenit tak su za to poplatky? ci nie? ak sa mylim tak ma opravte

TEX
16-04-13, 08:39
Jojo jsou za to poplatky