PDA

Zobrazit normální verzi : OK - Az si to zmazes prid si pre UB na forko



trew
09-04-13, 12:44
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 62513)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Az si to zmazes prid si pre UB na forko'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): [HunTers*] 7
[AMXBANS] Tvuj nick: [HunTers*] 7
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:30117224
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:30117224
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 46.13.35.30
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 46.13.35.30
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: slide
[AMXBANS] Server: csko.cz | War3 Ultimate
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================


předpokládám, že je to za chat NAVOD NA SKILLY A JAK BINDOVAT ULTIMATE KOUZLA!!!! http://tiny.cc/navod mám pravdu? Stránka automaticky přesměruju tu (http://csko.cz/forum/showthread.php?8-Manual-k-war3-Ultimate) na forum. Koukal jsem do stížnosti na hráče a nenašel jsem se tam. Ono radit je trestné? Nebo někdo mě nahlásil? Kdo? ;D Ano spamoval jsem tu radu, tak jako vždy. Ptají se tam každýho jak nabindovat bindy a nebo co si dát za skilly a nebo co ty skilly umí, tak to tam častěji zveřejňuju, ať to tam nemusím stále vypisovat. Takhle bych si nezahrál a jen radil ve hře. :/ Když si to smažu, tak začátečníci nebudou vědět co znamená určitý skill... protože vypisovat to tam nechci, chci si zahrát a ne to furt vypisovat.

Kompromis? hmm... 1x za kolo to poslat? Než jako doteď zhruba 4x za kolo, když jsem chtěl aby si toho všimnuli. Bez tak jsem to spamoval, když psali shopmenu věci...boots,claws,..... klidně to smažu ;)

matis
09-04-13, 12:57
ano, mas to za to....a predpokladam, ze slide si ani nevsimol, ze je to odkaz na nase forum...pockaj si nanho...

slide
09-04-13, 13:32
Prepáč nevšimol som si čo je to za odkaz resp. som naň neklikal moj chyba... ale nemusis to spamovat do chatu nabudúce :) Máš UB lock

trew
09-04-13, 13:52
Dobře, díky :) tak to nebudu spamovat, třeba to postnu jen jednou do chatu za kolo a pouze adresu csko.cz s návodem bez toho zkracovátka url. S textem se ta celá adresa nevešla, tak proto jsem to dal do zkracovátka. Nebo lepší by bylo když by kotel nechal tam posílat každé kolo tzv. systémovou zprávu pro návod, něco jako u vip. Však ultimate je odlišnej oproti klasickýmu w3, v atributech,resist,charsheet,whois, ...