PDA

Zobrazit normální verzi : Bann neprávem !



Unregistered
29-07-11, 16:22
Zdravím rád bych požádal o un ban jménem : FLOODwow protože byl udělen bann neprávem . Bann mi dal nick : Traktor neovlívněně mi dal bann za Wallhack který jsem vubec neměl ... Mám k tomu svědky kteří to dosvěčí .. Prosím o Unban v nejkratší době moc prosím !! FLOODwow

MARTiii
29-07-11, 16:52
http://csko.cz/forum/showthread.php?429-Jak-po%C5%BE%C3%A1dat-o-unban

vedouci venny
30-07-11, 17:35
Jak ti to dosvědčí? :D Jako že řeknou že si nic neměl? Lol

72 Virgins
30-07-11, 19:21
Chtělo by to moderátora kterej by rovnou takový žádosti přesouval do koše. Jinak se tu v tom utopíme.

Smile
30-07-11, 21:12
Předpokládejme že ne, jinak by tu už dávno spamoval, jaktože ho ještě nemá...

Unregistered
31-07-11, 22:24
Omlouvám se vám měním nick ... Nick je spávně : FLOOwow :)) Moc se omlouvám prosím podivejte se na to .. moc se vám omlouvám ... Bann byl fakt udělen neprávem prosím kuknite se na to děkuju mockrát a prosím co nejrychlejí o Un bann děkuju :))

Flash
31-07-11, 22:27
Omlouvám se vám měním nick ... Nick je spávně : FLOOwow :)) Moc se omlouvám prosím podivejte se na to .. moc se vám omlouvám ... Bann byl fakt udělen neprávem prosím kuknite se na to děkuju mockrát a prosím co nejrychlejí o Un bann děkuju :))

http://huzzahandjubilation.files.wordpress.com/2011/05/facepalm.jpg

chmod a+x /bin/laden
01-08-11, 12:15
Takže zřejmě se jedná o tenhle BAN (http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=9849). Jestli chceš unban, musíš sem vložit výpis z konzole, napiš sem aspoň svoji IP adresu.

Řekni nám jména těch svědků, kteří dosvědčí tvou nevinu, protože admin ještě stále bude mít tvoje demo...

Unregistered
02-08-11, 18:13
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Zabanovany nick : FLOOwow
[AMXBANS] Duvod : ' Wallhack '
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID : VALVE_0 : 0 : 867349998
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 213.192.34.194
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru

Dosvěčí to Např : SemteX-Omae*wa*yowai ... :) Díky

chmod a+x /bin/laden
02-08-11, 18:24
Ok, měj strpení než sem admin dodá příslušné demo. Možná to bude trvat kapičku dýl, traktor tu od soboty nebyl.

Unregistered
02-08-11, 20:05
Děkuju mockrát :))

Unregistered
03-08-11, 22:01
Děkuju moc Traktor :)) A co máš s tim PC ? :) A děkuju že si mi to odělal :)) Díky moc :) FLOOwow

UFOusek
04-08-11, 01:40
[AMXBANS]

Dosvěčí to Např : SemteX-Omae*wa*yowai ... :) Díky

Yep, to zni hrozne duverive.. Muzu se zeptat, jak by ti to mohl tenhle semtex onanie wyu dosvedcit? Btw, pise se dosveDci, krychle.

Unregistered
04-08-11, 08:55
Klidně ti to dosvědší .. On byl totiž ten den co jsem měl score 38/5 a nevím když má člověk score 38/5 tak nevím proč se za to dostávají banny za to že to někdo umí Ještě k tomu bez cheatu ... :)) Vy ste samozdřejmě admini nebudu se vám do ničeho Tzv : srat ! :)) Tak to jsme dostal zrovna ban a on byl u mě .. Klidně vám dám Skype a napiš mu je mi to jedno ... ale on ti dosvědší že jsme cheaty neměl když seděl vedle mě ... :)) POkud mi nevěříš tak mi dej BANN je mi to jedno a hádat se nebudu :)) Nemám to zapotřebí ..