PDA

Zobrazit normální verzi : Dotaz ohledně výhod.



Swagrid
11-04-13, 18:42
Zdravím, dnes když jsem simonoval, tak jsem se přeřekl a řekl jsem první reakce výhoda skok (měli zakázáno skákat) může se za toto zabíjet nebo výhoda platí ..? :)
Hráče jsem nezabil, protože mě zrovna mojí nešikovností hned na to zabili.
Díky.

nFko^
11-04-13, 18:46
Divně sestavená věta : první reakce výhoda skok to za prvé. A za druhé je tam výhoda takže by to mělo platit myslim.

Swagrid
11-04-13, 18:50
Ok. Byl bych rád, kdyby se výjádřil např. někdo z adminů, protože spíše oni určují pravidla. :)

Baron
11-04-13, 18:51
No myslím že tam chybí "s" ale taky se to tak bere, pokud je tam ta výhoda slyšet. Udělal jsi správně že jsi je nezabil, kdyby ano tak bys dostal asi zákaz k dozorcům, protože tohle se nesmí myslím je to něco jak by jsi řekl první reakce s výhodou na "sklo" za to by byl už ban. Podle mě to nemá cenu řešit pokud jsi je nezabil nic se nestalo a výhoda platí.

Swagrid
11-04-13, 18:57
Díky, ale radši si počkám na více lidí :)

karl0b
11-04-13, 19:05
Vymejšlíte blbosti, kvůli kterejm pak můžete zabíjet, tohle slovíčkaření je absolutně nepoužitelný, když ani nevíš, jestli ten člověk je vážně natolik blbej, že neumí pořádně mluvit, nebo blafuje.

Charon35
11-04-13, 19:32
Asi sa spíše zoznam niekoľkých viet a budú sa používať iba tie. Taký JB slovník prikázaných príkazov. Vtip.

Malo by to platiť. Nikto v tej rýchlosti nebude rozmýšlať, či si tam nezabudol povedať jedno písmenko. "Prvá reakcia s výodou na skok." Nepoviem H, takže to neplatí? Blbosť.

CeRtiK
11-04-13, 19:36
Normálka...hraju tam dost dlouho ;) když zakážeš skok (třeba)..a potom stejně dáš první reakci s výhodou na skok, tak nikoho za skok nezabíjej a ten co skočil prvý má výhodu ;D
To jak řekl větu...na tom si myslim, že ani moc nezáleží...hlavně jestli mu bylo rozumět :). Taky záleží na tom odkud ty lidi jsou..a jaký mají druh nářečí atd...

Volume
11-04-13, 20:57
Zobasi, jen taková otázka.. Ty jsi hrál na GS ? Že jenom jestli se tam za tohle zabíjí, to je fakt divná metoda jak si nahonit fragy (mám své metody :DD) "První reakce výhoda skok" mi připadá jako taková "nelidská" věta, jako by to říkal robot :)

Swagrid
12-04-13, 16:28
Zobasi, jen taková otázka.. Ty jsi hrál na GS ? Že jenom jestli se tam za tohle zabíjí, to je fakt divná metoda jak si nahonit fragy (mám své metody :DD) "První reakce výhoda skok" mi připadá jako taková "nelidská" věta, jako by to říkal robot :)

Na GS jsem hrál jen jednou a lituji toho .. :)
Fragy zrovna nechci nahánět, ale s tímhle jsem se přeřekl už častěji. Nejsem přímo narozen v ČR, takže se to NĚKDY stane. Tak abych si byl jistý :)

Fail.
14-04-13, 02:02
Divně sestavená věta : první reakce výhoda skok to za prvé. A za druhé je tam výhoda takže by to mělo platit myslim.

KASTANE, ale prikaz je inak cize by zato mali dostat kill ked povim PRVA SKOK VYHODA tak co udelas?:D