PDA

Zobrazit normální verzi : Miruska.



Volume
11-04-13, 18:19
Zdravíčko..

Zajisté všichni známe holku co hraje na Jailu jménem Miruska. kde má spešla.. Asi nikomu vůbec nevadí že má Slowmo, dneska ráno na Assaultu skákala (jako ct) z věže a v půlce cesty se zastavila. Nepřipadá mi to férové vůči cheaterům. Byl u toho grifin a nic neřekl, jen se zasmál a nic nedělal. Žádám aspon o zvážení jestli tací lidé mají mít vůbec spešla. Proti Mirušce nic nemám, je fajn, akorát tohle mě trošku štve. Znám někoho kdo tu má za tohle perma..

Charon35
11-04-13, 18:29
Zdravíčko..

Zajisté všichni známe holku co hraje na Jailu jménem Miruska. kde má spešla.. Asi nikomu vůbec nevadí že má Slowmo, dneska ráno na Assaultu skákala (jako ct) z věže a v půlce cesty se zastavila. Nepřipadá mi to férové vůči cheaterům. Byl u toho grifin a nic neřekl, jen se zasmál a nic nedělal. Žádám aspon o zvážení jestli tací lidé mají mít vůbec spešla. Proti Mirušce nic nemám, je fajn, akorát tohle mě trošku štve. Znám někoho kdo tu má za tohle perma..

Tak nie je čo riešiť. Dik za info.

Trey
11-04-13, 18:30
To neni slowmo ale wallbug..

Toy
11-04-13, 18:53
Volume ty si fakt ztracený jak Nemo :D

mija.
11-04-13, 18:53
Obyčajny bug. :)

Toreto
11-04-13, 18:57
Som za permaban :thumsup4:

mija.
11-04-13, 19:00
Toreto a zato ŤA UZNÁVAM! :o :D

Baron
11-04-13, 19:00
:D je sranda číst od některých příspěvky. Opravdu se u toho člověk zasměje.

Volume
11-04-13, 19:15
Aha, tak dík.. příště si dám pozor abych nehlásil pičoviny :D LOCK prosím :DD

noirbun
11-04-13, 19:17
lol, jedna vec, že ked už to sem píšeš, tak ani demo nemáš
ako tu už zmienili, je to bug dokáže to dať viac ľudí, takže ďalšia blbosť

Ejo
11-04-13, 19:32
V poriadku beriem:) spravil si chybu..Len taka mala poznamocka..Tym ze nahlasis vsetkych speslov si vlastnu sancu na spesla nezvysis:)

Volume
11-04-13, 19:53
To je ale jenom náhoda že to je zrovna spešl.. ale na Scoreho jsem si nestěžoval jenom já, akorát ostatní to nepsali na forum. Já sem prostě tak aktivní no, ve hře mi Mirus i grif psali že to je slowmo, tak jsem se šel prostě zeptat. Pořád je to lepší než kdyby spamoval přes (!) ve hře jako vocas nebo tu psal na forku at ihned nekompromisně dostane ban. Stejně toho spešla nedostanu takže není co řešit Ejo :)

Krispo
11-04-13, 20:35
Vyřešeno, Lockuju.