PDA

Zobrazit normální verzi : Zadost o zkraceni trestu...Dekuji



Dexter.Morgan
29-07-11, 18:05
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 6 dnu , 21 hodin , 36 minut a 11 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Zabanovany nick : Dexter : P vole[ ( DotNotDIsturb ) ]
[AMXBANS] Duvod : ' Multi FK '
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID : VALVE_0 : 0 : 666097103
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 80.188.240.30
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] ====================================

Zdravim vsechny adminy a hlavne Kotla
Tak jako jine hraci bych si tu napsal,ze jsem to nebyl JA a,ze to byl bratr,segra atd...,ale priznavam ,ze jsem si to zalouzil,ale BAN na tejden? Neni to moc na zacatecnika jako ja?? Dneska jsem byl poprvy na Jailbreaku a nevedel jsem,ze to bude tak velkej problem jako je Multi freekill. A nechtel bych prijit o tejden na Kotelne,protoze jsem si tedka kupoval VIP , a jo kupuji si VIP pravidelne :D
Btw jsem docela cistej v "trestnem rejstriku" :D

Predem dekuji za vase odpovedi...

S pozdravem : Dexter

Karl0s
29-07-11, 18:10
záleží na situaci a tak.. ,ale jail bude hodně problematickej a podle mě by stačilo jen zákat k CT, holt záleží na adminovi a na tom, jak to celý probíhalo
to že si vip kupuješ pravidelně nikoho nezajímá, ale bejt mnou, ban bych ti zkrátil

Dexter.Morgan
29-07-11, 18:26
Karlos - Diky Karlosi,opravdu si toho cenim .Ano ,mas pravdu VIP je vedlejsi...

ZEUS
29-07-11, 18:33
Jsem proti, díval jsem se do banlistu a každý má za FK 7 dní. Takže si počkej. To by si mohl každej požádat o zkrácení banu.
Tady máš výpis z "trestního rejstříku"...

HistorieBANů
14/07 Dexter ArStork Pousteni pasti za CT 180minut
02/07 Dexter [Alpha] Ridik :D kopirovani nicku 4320minut

EDIT Neznalost pravidel neomlouvá.

Dexter.Morgan
29-07-11, 18:43
Ohledne toho kopirovani - nebylo to umyslny.To si jeste pamatuju,prisel jsem na Deathrun a najednou -Tady mas ban za kopirovani nicku od Ridika.Pak po trech dnech jsem se zeptal Ridika proc mi dal ban? On mi rekl,ze jeho kamos ma ten samy nick,co mam ja...Mam dukaz,ze na svem nicku uz jsem dlouho,jestli chcete tak vam to ukazu...

3k a Jerry
29-07-11, 19:40
Dextra znám dlouho přes zombie a jak ho znám tak by určitě neudělal něco naschvál a myslím si že 7 denní trest je jak kdyby, celou mapu běhal a dával FK ..
Co vím tak když někdo dal FK tam měl zákaz k ct pokud to nědělal více kol za sebou ..