PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o Unban na JB1



Yellow And Flash
12-04-13, 19:19
Chtěl bych poprosit o Unban dostal jsem Free Kill na JailBreaku1 tak jsem se hadal at mi dají VD Banem jsem nevyhrožoval,Hadal jsem se - a za to jsem dostal ban tak chtěl bych poprosit o Unban
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Leryx
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Opakovane tu brecis, hadas se se vsema a necetl si pravidla, vyhrozujes banem'
[AMXBANS] Delka: '1 tyden'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:123417850'
[AMXBANS] Tvoje IP: '94.113.173.71'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================
Jako Tohle se mi Zdá trochu moc já to prostě nechapu ... zato že jsem se Hadal jsem dostal 1 týden ?

Kotel
12-04-13, 19:23
Četl jsem chatlog a nemám co dodat. Na serveru platí určitá pravidla už nějakou dobu. Kvůli tobě je měnit nebudeme.

Yellow And Flash
12-04-13, 19:32
mohl bych alespon požádat o snížení trestu na 1 den ? koupím si Vip a pak ban na tyden ?

Leryx
12-04-13, 19:33
Kdyby si četl pravidla, věděl by si jak to je a nemusel by si se hádat s hráči, zdržovat, ohrážet se tím že dojdeš pro admina a dá jim ban a podobně. A týden si dostal proto, že už včera jsme tam z tebe s vikernesem chytali nervy. Dávej si trochu více pozor na to jak se tam chováš, neustále jim vyhrožovat, brečet, nadávat, spamovat a podobně není dobrá strategie a dříve nebo později to někoho muselo přestat bavit.

E: 3 dny a varování do příště

Yellow And Flash
12-04-13, 19:34
+ když Simon řekne Pusťte klavesnici= tak nemužu ani boxovat ?

Tupelko
12-04-13, 19:35
+ když Simon řekne Pusťte klavesnici= tak nemužu ani boxovat ?
Ne nemůžeš.

Yellow And Flash
12-04-13, 19:35
dobře leryx dal by si mi skype ? potřeboval bych se ještě na něco zeptat a nechce se mi psat přes Forum

Leryx
12-04-13, 19:37
Dopisovali jsme to do pravidel, defaultne máš na enteru box, tudíž nemůžeš boxovat ani když řekne pustíte klávesnici. Pravidla si přečti. A co se týče toho banu, četl jsem ještě jednou chatlog, nadávkama nešetříš.

E: Na co skype? Pokud mě chceš uplatit tak spíš číslo účtu ne? Napiš mi PMku tady na foru.

Yellow And Flash
12-04-13, 19:41
ja vím jsem trochu nervní za to se omlouvám -pravidla jsem četl ale něco jsem zapoměl ted dělám příjimací zkoušky tak se ted na to soustředím važně mě ty nadavky mrzí ale co už s tím nadělám
[Chtěl jsem se zeptat jestli někdo nerozumí Mikrofonu(nastavení) na skypu,TS,všude jinde mi funguje ale na Csku ne a není tam rozšířene nastavení prosím poradte mi.]Děkuji za Kladné či Nekladné komentáře.

vikernes
12-04-13, 19:50
Jak píše Leryx má pravdu zaměřil jsem se na tebe neustále si něco měl a důvod žádný.FK si nedostával neumíš základní pravidla za tohle si můžeš sám.Nic bych nesnižoval jen aď si počká.

Yellow And Flash
13-04-13, 09:15
nj mužu si zato sám to máte pravdu(vikernes kolik ti je ? gramatiku nemáš moc dobrou)

Lallinka
13-04-13, 10:22
vzhledem k tomu, ze pises ve vetach velky pismena kde se ti zlibi, tak bych radsi o gramatice mlcela.

Mr.Brown
13-04-13, 15:22
ja vím jsem trochu nervní za to se omlouvám -pravidla jsem četl, ale něco jsem zapomněl ted dělám příjimací zkoušky, tak se ted na to soustředím važně mě ty nadavky mrzí, ale co už s tím nadělám
[Chtěl jsem se zeptat jestli někdo nerozumí mikrofonu(nastavení) na skypu,TS,všude jinde mi funguje, ale na Csku ne a není tam rozšířene nastavení prosím poradte mi.]Děkuji za kladné či nekladné komentáře.
Ty někoho poučuj o gramatice. Btw. To samé se děje i na hns, ale to už je teď jedno, když máš ban zkrácený.