PDA

Zobrazit normální verzi : aktivační kod VIP



hukagg
13-04-13, 10:40
Koupil jsem si VIP přes mobil dokonce 2x a pořád mi nedošel aktivační kod. Poslední dobou to má kotelna nějaké pos*ané.

tyger103
13-04-13, 11:13
Tohle budeš muset řešit asi přímo s Kotlem.Nepřešel si třeba k jinému operátorovi?Nemusel by si mít aktivované premium sms.Pokud ne a dříve ti to šlo a ted ne,odebírá to peníze?

Bezdak
13-04-13, 13:19
Jak dlouho to je co ti ten kód nedošel? Někdy je potřeba počkat.

Volume
13-04-13, 13:27
Na odpovědi těchto SMSek se snad musí počkat maximálně 2 hodiny.. Takže pokud ti nedorazil za 5minut a ty jsi hnedka šílel a poslal si další tak to je tvá chyba. Nemáš být netrpělivý.. Napiš Kotlovi PM, do ní dej číslo a čas odeslání sms a on ti pomůže ;)

Kazki
13-04-13, 13:41
Na odpovědi těchto SMSek se snad musí počkat maximálně 2 hodiny.. Takže pokud ti nedorazil za 5minut a ty jsi hnedka šílel a poslal si další tak to je tvá chyba. Nemáš být netrpělivý.. Napiš Kotlovi PM, do ní dej číslo a čas odeslání sms a on ti pomůže ;)

drbni si klavesnicou o pysk a prestan pisat sheetz... operator ma na zaslanie spätnej sms den a to ze posle 2 smsky hned za sebou s tym nijak nesuvisi... ak nemas aktivovanu premium sms tak ti to nevezme kredit takze to riesit netreba... ak ti to vzalo kredit a spatna sms neprisla tak pockaj den.. ak nepride napis kotlovy s tel. cislom PMku

Volume
13-04-13, 14:30
Promin, stane se :D Já hrál jinou hru na jiném portálu a tam je psáno 2 hodiny, tady není napsáno myslím nic :)