PDA

Zobrazit normální verzi : Problém z VIP (Help)



Taizun
13-04-13, 14:37
Ahoj,
dneska (13.4.2013) jsem zkoušel si koupit VIP,

Operátor: O2
Kredit: Ano

Ten problém je, že jsem dostal Premium SMS, od O2.

(Kod **) Litujeme, Vase SIM
karta obsahuje bonusovy kredit.
Do jeho vycerpani neni mozne
vyuzit platebni sluzby a
transakce. Vase O2

Je možnost, to nějak dostat?

Díky,
Taizun.

hofy
13-04-13, 15:03
To je bohužel politika O2. Předpokládám, že jsi dostal nějaký bonusový kredit zdarma jako dárek (např. jak byla akce 25 Kč kredit pod víčky Coca-Cola), apod. a oni ti nedovolí ho utratit za premium SMS, protože by jej museli dotovat (kdežto když jej utratíš za volání či SMS, tak nedotují nic). Čili budeš muset SMS za VIP poslat, až kredit vyčerpáš a znovu si ho dobiješ cestou, kde nedostaneš žádný bonusový kredit navíc. Další možnost je poslat SMSku z telefonu od někoho např. z rodiny.

Volume
13-04-13, 15:06
Já měl kredit z CocaColy asi za 350, to bylo práce to všechno provolat a propsat abych si mohl koupit něco přes sms do nějaké hry :D Taizune, napiš nám kolik máš kreditu.. Milerád ho s tebou provolám.. (Jiná pomoc fakt není, prostě to musíš utratit)

Taizun
13-04-13, 15:14
Hmm, a druhá šance, jako že mam Kartu z 250Kč, když to dobiju, pujde to?

hofy
13-04-13, 15:15
Moc jsi to nepopsal, myslíš nově koupenou SIM za 250 Kč? Tam by měl být už nějaký kredit, který tuším jde spotřebovat libovolnou cestou.

Taizun
13-04-13, 15:17
O2 Karta z 250Kč pro dobití, jestli by to šlo?

hofy
13-04-13, 15:21
Jakože dobíjecí kupon? To samozřejmě půjde. Ale ten kupon je třeba uplatnit na SIM, kde nemáš tento bonusový kredit, protože jak píšou, tak musíš nejprve vyčerpat všechen (bonusový) kredit a poté dobít klasickou cestou, čili tímto kuponem. Pak to půjde.

Taizun
13-04-13, 15:26
Problém, že nevim kolik jsem tam těch víček naflákal. D:

hofy
13-04-13, 15:30
Spíš to vypadá, že kredit dobíjený financemi už na SIM není a je tam jen ten bonusový, jinak by to přeci odečetl PR SMS od kreditu dobitého financemi. Čili si myslím, že budeš muset vyčerpat všechen stávající kredit, dobít kuponem a poté poslat PR SMS. Ruku do ohně za to ale nedám, mám paušál, takže s tím nemám zkušenosti. Vycházím z toho, co píšou O2 Guru na O2 fóru.