PDA

Zobrazit normální verzi : Strategie apod.



Volume
13-04-13, 16:03
Zdravíčko..

Dneska jsem zavítal na server Furien a celkem se mi to líbí. Akorát mě štve že ti parchanti vždycky odněkud vyletí nebo jsou někde za mnou (Vím že když stojí na místě je neviditelnej) Napsal by mi tu prosím někdo aspon základní strategii za Furieny i za Ct ? Kdyžtak díky moc :)

marsoun
13-04-13, 16:06
Za CT choď zády otočený ke zdi, nebo se co 3-5 sec otoč, jak půjdeš podél té zdi tak si střel podél ní jestli tam nesmrdí nějaká kempa, zkus být furt otočený zády ke zdi a sleduj 180° před sebou, za T je to trochu na delší povídaní, na to přijdeš sám.

Eust.
13-04-13, 16:23
Zdravíčko..

Dneska jsem zavítal na server Furien a celkem se mi to líbí. Akorát mě štve že ti parchanti vždycky odněkud vyletí nebo jsou někde za mnou (Vím že když stojí na místě je neviditelnej) Napsal by mi tu prosím někdo aspon základní strategii za Furieny i za Ct ? Kdyžtak díky moc :)

Ono by bylo lepší kdyby ti to někdo vysvětlil přes TS nebo Skype. Vysvětlit textem jak to máš hrát nemá smysl. Ikdyž marsoun by ti to textem klidně vysvětlil :D Kdyžtak mi napiš na steamu tvůj username na TS nebo Skype a něco málo co vím bych se ti pokusil vysvětlit ;)

Volume
13-04-13, 16:37
Na steamu jsem ti už poslal žádost..

The meatfly
13-04-13, 22:52
stahni si ab, wh , sh...Kupuj si hp, ap, nějakou gunu, za T no slowdown, bez toho si skrtne malo kdo a taky hp ap..

Volume
13-04-13, 23:01
A co je to Slowdown ?

The meatfly
13-04-13, 23:16
Kulky tě nezpomalí.

Pelko
14-04-13, 02:27
Ciper, vlastná skúsenosť? :D

Eust.
14-04-13, 23:25
stahni si ab, wh , sh...Kupuj si hp, ap, nějakou gunu, za T no slowdown, bez toho si skrtne malo kdo a taky hp ap..

Volume tady máš vzor :DD