PDA

Zobrazit normální verzi : Demo



Lukyalf :P
13-04-13, 22:24
Nahral som demo ako jeden hrac Rac!onal!st ma WH na War3Ultimate na mape Office ale nejde mi to demo spustit neviete niekto preco???

Amazing-Zajic
13-04-13, 22:40
Spouštíš to přes hru?
Viewdemo název

hofy
13-04-13, 23:43
Já zase používám příkaz playdemo. :D

Stačí otevřít konzoli a napsat playdemo *** (*** nahradíš názvem, který jsi použil při nahrávání).

Případně si stáhni complexity demo player, který přidruží *dem soubory a budeš je moci přehrát kliknutím na soubor dema. V aplikaci také vidíš nicky hráčů, SteamID a další informace.

apach29
14-04-13, 00:22
Nahral som demo ako jeden hrac Rac!onal!st ma WH na War3Ultimate na mape Office ale nejde mi to demo spustit neviete niekto preco???

A toho smejda pana vysmatyho nemas natocenyho?

Zoyer
14-04-13, 00:43
A toho smejda pana vysmatyho nemas natocenyho?

kdo by te tocil ? :D vseci vime ze haxujes a to nam staci :D

Lukyalf :P
14-04-13, 17:37
No mne to demo nejde spusti..a ne nemam...

Zoyer
14-04-13, 18:14
to demo spustíš v csku. otevři konzoli a tam napiš viewdemo nazevdema
pokud se ti to demo nespustí tak to znamená, že buď píšeš špatný název dema nebo ho nemáš.Jinak to demo najdeš ve složce cstrike pod nazvem: nazevdema.dem
to potom stačí hodit sem http://csko.cz/dema/upload/ubr_file_upload.php a potom to hodit do hlášení cheatrů s dalšíma věcma jako je cheaterova SID,IP,nick atd.

Lukyalf :P
14-04-13, 19:27
Ja to demo spustam v konzole ja viem ako sa to spusta ale napise mi toto:
Playing demo from Rac!onal!st.dem.
Coudn't open demo file rac!onal!st.dem.
Viewdemo: couldn't load demo Rac!onal!st.dem.

Zoyer
14-04-13, 19:34
tak to demo se ti asi neuložilo nebo píšeš blbě název

trew
15-04-13, 07:30
vlez do složky cstrike a tam to demo přejmenuj na svůj název, třeba jen wh, protože pojmenovat soubor se znakama... hmmm hmm hmm :/

Lukyalf :P
15-04-13, 18:07
ja nwm do akej zlozky

Zoyer
15-04-13, 18:19
otevři složku kde si nainstaloval Counter Strike a tam v té složce je složka cstrike a v té složce cstrike by to demo mělo být pokud se ti uložilo

Lukyalf :P
15-04-13, 19:53
Ja v tej zložke nemam zložku Csstrike

3necky
15-04-13, 20:55
Ale jistě máš, protože bez ní bys csko nespustil. Nicméně teď jsem viděl víc případů, že se to demo uložilo někde jinde. Je to jednoduché, dej hledat Rac!onal!st.dem. Pokud nevíš, jak se ve Windows hledá, je sice víc možností, ale nejjednodušší bude když zmáčkne klávesovou zkratku Win Key (klávesa s oknem vedle levého Ctrl a Alt) + F a do vyhledávacího políčka (s lupou) to napíšeš.

Nebo jednoduše to demo ve složce máš, ale díky těm vykřičníkům v názvu, ti to cs nepřečte. Tak či tak, když dáš hledat, tak ti to demo najde a uvidíš i složku, kde ho máš uložené a tím najdeš i cstrike. :)

Lukyalf :P
16-04-13, 16:57
Zložku s cskom ma na ploche ale v tej zlozke mam len csko a instacne veci...to demo nikde neviem najst ale ked dam pozret ine demo tak mi to spusti....

3necky
17-04-13, 10:18
Zložku s cskom ma na ploche ale v tej zlozke mam len csko a instacne veci...to demo nikde neviem najst ale ked dam pozret ine demo tak mi to spusti....

V tom případě to je jednoduché. Demo se ti neuložilo, hádám díky těm ! v názvu, které si při zadávání příkazu record napsal.

//E: Možná bych zkusil pohledat demo s názvem Rac, tzn. normální znaky do prvního. !, které si napsal.

Lukyalf :P
17-04-13, 18:59
Ale ani tie ostatne dema nemam nikde ulozene neviem ich najst ale spusti mi ich...