PDA

Zobrazit normální verzi : deathrun_anthrax



grEy
30-07-11, 12:36
Zdravim
mapa tu mala byt uz vcera, akurat som mal problemy s kompilaciou, ale konecne sa mi to podarilo a mapa sa asi po 15 minutach skompilovala. Na mape je 10 plnohodnotnych pasci. Mapa sa da prejst bunnyhopom bez zastavenia (snad az pri konecnej pasci - rebrik). Niektore veci mi nevysli tak, ako som si to predstavoval ale myslim, ze praca na tejto mape stala za to. Pasce sa nedaju bugovat (az na jednu, ale ta vas po bugnuti zabije). Ked sa tak pozeram na tu mapu, zda sa mi celkom kratka, ale urcite sa da vyhrat aj za terroristu. Odporucam prezriet si mapu "nazivo". Berte ohlad aj na to, ze je to moja prva deathrun mapa. :) Budem len rad, ak date nejaku kritiku pripadne najdete nejake chyby v mape. Ak sa vam bude pacit, tak by som poprosil Kotla, aby ju pridal.

Zopar screenshotov:
http://oi52.tinypic.com/suul2b.jpg
http://oi51.tinypic.com/29vyrzq.jpg
http://oi51.tinypic.com/16m3ajb.jpg
http://oi52.tinypic.com/29ksyoj.jpg

Odkaz na stiahnutie:
http://www.uloz.to/9829763/deathrun-anthrax-by-grey-rar

Shinigami
31-07-11, 20:40
Tak prepac ze pisem az dnes kukal som ju hned ako si ju sem dal. Ale okolnosti mi to nedovolili skorej:D
Mapu som stiahol. Isla spustit, divne...
Podla mna je to dobra mapa, sancu by si urcite zasluzila v mapliste. Je vidiet ze textury si pouzil ako na zm_Anthrax (Aspon myslim ).
Bugy som nenasiel, kazda pasca sla spustit a robila to co mala. Neviem kolko krat ide spustit kazda pasca lebo ja som to skusal kazdu 2x a hlavne ci idu.
Tie zbrane na koniec to si planoval ich tam tolko dat? Alebo ti uletela ruka?:D
Bol by som rad keby ju Kotel prida.

grEy
31-07-11, 20:44
Pasce idu pustat donekonecna, ale to myslim Kotel nastavuje podla seba. Zbrane su tak, ako maju byt, pretoze sa najde sikula, ktory ostatnym odhodi zbrani aby nemohli zabit terroristu a potom.. :) Inak dik..

Rixie
31-07-11, 21:38
Chci tě pochválit grEyi, protože tohle se ti fakt povedlo. Všechno funguje tak jak má, takže nevidím důvod, proč by se tato mapa nemohla začít hrát :).

GOOD JOB !

grEy
01-08-11, 10:21
Vdaka.. :)

BUBEN
01-08-11, 10:59
Konečně jsem si našel čas, abych se podíval. Jsem rád, že mapa nejde přejet s bhop bez zastavení jako tomu je u projetocs2. Pokud T nemá bhop tak rozjetého hráče nemá šanci chytit. Na druhou stranu jsi po každé překážce nechal místo kde může o5 nabrat rychlost a jet dál. Jelikož ted nejde bhop, chci se zeptat, jestli ten žebřík na konci jde projet s bhop. Vím, že na jedné mapě žebřík s bhop nejde přejet a to je blbost. Mapa je propracovaná do posledního detailu. Hned bych jí nasadil do maplistu.

grEy
01-08-11, 11:05
Nepomylil si sa? Ja som pisal, ze mapa sa da prejst bunnyhopom bez zastavenia a ty si napisal, ze nie. :) Teraz neviem, ci si sa pomylil, alebo? No v kazdom pripade pokial od zaciatku nezastavis, tak tu jamu kde je rebrik by si teoreticky preskocit mohol, ale tak isto ako je tomu na projetocs. Projetocs je tazsi v tom, ze je dlhsi, ale tu su pasce, ktore sa prosto nedaju bugovat a pokial ich bugnes (ako som spominal ide bugnut len jedna) tak ta to v momente zabije. Inak vdaka za nazor.

BUBEN
01-08-11, 11:19
Uvidíme v realu, ale když si vemeš to stoupání po těch plácačkách. Ta plošinka po ní je malá, tu s bhopem přeskočíš. Nejsem si jistej, zda-li budu mít dostatečnou rychlost, abych doskočil na tu další plošinu, vzhledem k tomu, jakou musím udělat kličku mezi těma plácačkama a pak se hned trefit na tu plošinu. Já se s tebou nechci hádat to fakt ne. Myslím si, že to dá chvíli cvik, než se ji naučíš projet a to jsem rád. Nwm, já jsem neměl šanci to projet bhopem.

grEy
01-08-11, 12:49
Skor som myslel auto-bhop. :)

Syrius.
01-08-11, 16:17
Mapa je super! Fakt sa my páči. :) Krása je na nej to že je jednoduchá (to sa hráčom páči) a zároveň je prepracovaná do detailov.

grEy
01-08-11, 16:36
Dik, som rad, ze sa lubi. :)

BUBEN
01-08-11, 19:23
Ted jsem ji hrál. Nevím v čem je problém, ale po startu kola to asi polovinu hráčů killne.

grEy
01-08-11, 19:34
Spawnov je dost, netusim v com je problem, mozno som ich dal moc blizko? Ale teraz som to pozeral v hammeri a su dostatocne daleko a nejsu ani v zemi, to je cudne.

Rixie
01-08-11, 19:34
Ted jsem ji hrál. Nevím v čem je problém, ale po startu kola to asi polovinu hráčů killne.

Málo spawnů :). Vždy když mě to zabilo tak jsem dal honem reconnect a spawnlo mě to.

Rixie
01-08-11, 19:34
Spawnov je dost, netusim v com je problem, mozno som ich dal moc blizko? Ale teraz som to pozeral v hammeri a su dostatocne daleko a nejsu ani v zemi, to je cudne.

Tak to je divné, co vím tak to několik hráčů spawnulo na stejném místě a zabilo je to.

grEy
01-08-11, 19:38
Neviem, spawnov pre CT je presne 29, takze s tym by nemal byt problem, alebo? BTW pokial viem, tak na deathrune nevadi, ak sa spawnu ludia na sebe, pretoze cez seba aj tak dokazu prejst, alebo sa mylim? Hmmm

Syrius.
01-08-11, 22:58
Keby že aj dáš spawny do zemi tak by sa hráči len zasekli a nie zabili. Pozri či si ich náhodou nedal moc blízko pri seba.

grEy
01-08-11, 23:03
http://oi56.tinypic.com/33w86rt.jpg
Ja myslim, ze su dost daleko od seba..

Syrius.
03-08-11, 23:24
Musíš dať spawny minimálne 64 od seba. Inak ich to bude zabíjať ako teraz.

grEy
04-08-11, 10:41
No, tak to je pekne na prd, mne sa pokazil PC a neviem, ci nebudem musiet preinstalovat win, takze tak.

Kotel
04-08-11, 13:55
Udelam nove spawny.

grEy
04-08-11, 13:58
Ok, vdaka.

:D Dal Ta Bhoper:D
17-08-11, 17:07
Pekna mapa.

grEy
17-08-11, 18:16
Je tu jedna zavazna chyba, s ktorou som neratal - ked si niekto kupi autobhop, tak nedokaze vyskocit na konci a zaroven sa chytit rebriku. Neviem, ci je pri autobhope EDIT:ZVYSENA gravitacia, alebo je to len bugnute, v kazdom pripade ak sa to neda opravit (pripadne pridat blok do mapy, a spravit pri rebriku taky schodik, aby sa ho dalo chytit), tak bude najlepsie odstranit tu mapu..

Lynviy
17-08-11, 18:31
Při bhopu je zvýšená gravitace o 40 jednotek tedy na 840.

grEy
17-08-11, 18:35
Opravene, pomylil som sa a vdaka za upozornenie..

Lynviy
17-08-11, 18:37
Není zač, na jednom serveru jsme kvůli bhopu tvořili testy ohledně gravitace, tak nám to vyšlo právě o 40 jednotek.

:D Dal Ta Bhoper:D
18-08-11, 13:12
Ok diki že ste to opravili vždy som tam padal.