PDA

Zobrazit normální verzi : Lineage



Zero
30-07-11, 13:30
Je tady mezi vama nejaky nadsenec pro L2? Jestli mate chut, tak pridte na onlinegamers.cz, asi tyden tam bezi novy server Royal Elmore, gracia final klient, 1200+ lidi online.
EXP/SP: 6x
EXP/SP QUEST - 4x
ADENA - 5x
ADENA QUEST - 4x
DROP - 6x ( 2x RB, krom dung )
SPOIL - 9x
PARTY XP - default

Ryukyza
30-07-11, 13:45
taka reklama :D

Tr1cK
03-08-11, 00:53
Ja jsem velky fanousek Lineage2, sice hraju na jinem serveru ale tento vypada moc dobre urcite ho pujdu alespon vyzkouset. :)

weip
03-08-11, 01:14
Jeeee ty hrajes na RE? Nadhera, ja uz tam takovou dobu chci zacit, ale nemam s kym hrat a solo me L2 fakt nebavi, hral jsem asi 2 mesice na starem DE a tam uz to bylo o nicem 1 clan ovnil vsechno "WTS 5 valiku, 4 antiky ale nevim jiste, 9 biumu nevim jiste nehcci se divat po vsech bufferech, no AQu ani nebudu pocitat, Zakenu jen 7 porupala jsem, core a orfen? takovy serepeticky nesbiram" ale hlavne tam nebylo PVP, myslim ze tady ty cska a fortessy budou dobry.

Zero
03-08-11, 10:56
To jo, uz jsou prvni hrady dobite, prvni clovek s HDckem a s DR armorem, nato, ze to bezi takovou chvili tak se s tim ti no liferi neserou :D Elmore je jako kotelna mezi cz/sk L2 scenou a tim prechodem na gracii si jenom pomohli. Pvp/pk tam mas tuny, jen pri expeni jich nasbiras dost. Hlavne si udelat vlka tak od 20Lv. pak se ta svina blbe expi

weip
03-08-11, 11:12
No ted uz je to elita, ale byvali casy kdy na Gameparku hralo 2,5K lidi. PK je pro dementy. Vlk je k nicemu, lepsi mas nejakyho peta, sice se blbe expi ale kdyz pak mas improved tak te nenecha chcipnout jak te healuje. Co tam mas? nick? char? eq?

Zero
03-08-11, 11:24
Z vlka si udelas fenrira na kterem se da jezdit, na 55 ti ho manager zvetsi na great wolfa a pak daa vetsi dmg jak ty pri expu :D mam 65 berserkera, aval ight set + divine pain

hopik
03-08-11, 19:47
ty hraješ na RE ? O_o
já Lineage 2 miluju, ale doslova :D

weip na gp nikdy nebylo 2,5k lidí a už vůbec né víc.. ale neva

škoda že je to gf, sem tam línej jít :D bejt to Il tak pádim hned

Zero
03-08-11, 22:04
Donedavna to bylo IL, ale bylo tam vic offline shopu nez hracu, proto presli na gracii a vyplatilo se, stahnute to mas ze share-rapidu hnedka

Zlaty DKtech =D prvni cz server co byl, GP prechazi na freyu

hopik
05-08-11, 14:31
jj koukal sem.. gp to failnul, uz to nebudou ty časy kdy tam byl 1. v žebřícku nejvíc hranejch her na gp :D
vim že to bylo IL, ja na starym DE hrál :) měl sem tam gladíka s S/A equipem, docela dobře rozjetý sem to tam měl :D
já grácii mam stáhlou ale neba mě to.. na CP jsem moc malej nolifer, bez CP je to zase na hovno a klan ti moc v expu nepomůže.. a vůbec lowrate moc nemusim, spíš nějaký pvp 50x interlude.. :)

Zero
05-08-11, 16:31
Za 1 den s tim vitality levelem das 50 jak nic, musel jsem si kvuli wolfovi udelat dalsi char a s expenim neni problem =) mas to takovy midrate, dobry pvp IL cz byl Lakers, skoda, ze uz nejsou

hopik
06-08-11, 13:27
to ja od 1.1. prošel 4 IL 50x (50x-100x) servery.. 3k pvp, 3. pvp rank, atd, to me bavi vic nez expeni na lr :D a 800 lidi, 5 pt na CSka staci
tk jasny ze bych to dokazal vyexpit, ale me to proste neba.. kdyz vydim ten REload (to movie) tak mam chut tam jit, ale abych tam byl na takovejch pvpckach tak to chce nejakou CP nebo aspon klan..

Zero
06-08-11, 14:29
klan sezenes v pohode, ty dobre klany jeste porad nabiraji lidi, protoze ti stari uz asi nezacli hrat znova, s itemama to taky neni problem, giran vypada jako vietnamska trznice s tema common vecma, no, kdybys tam sel tak sem soupni nick

hopik
06-08-11, 15:56
pamatuj, vždycky a všude jsem hopik5 :D nenajdeš jinýho hopika :) už tam mam acc ale ukážu se tam fakt zřídka :D

hopik
06-08-11, 18:21
teď mi spustili krásnej 75x server kde je 650 online :D

krvavamery
24-02-14, 01:57
Hledam někoho kdo by semnou hral L2 neděla mi problem H5 ani Gracia
Hledam Mid rate my skype haxor122 pište dyštak :)

Kalerab
24-02-14, 14:50
Inac na DKTechu (gameparku) znova bezi C4 od januara. Raty 2x. Ale nepredpokladam, ze by sa niekto pustil do takeho blaznovstva.