PDA

Zobrazit normální verzi : Nové herní módy



EstylloCZ
14-04-13, 19:42
Ahoj, chtěl bych vám dát návrhy na pár bonus věcí, nových módů a zombie
1) Mód NEMESIS. Při módu nemesis, mají hráči červená světla, je jeden zombie který má 20 tisíc HP, dává seknutím 5000 DMG a má nízkou gravitaci a vysokou rychlost.
2) Mód WITCH. Při módu witch hráčům svítí hráčům baterky modře, je jeden zombie, má 10 tisíc HP, dává seknutím 5000 DMG a má jako nemesis nízkou gravitaci a vysokou rychlost.
3) Mód SVATBA. Při módu svatba, jsou spolu 2 zombie, nemesis a witch, a hráčům svítí baterky žlutě.
4) Mód SNIPER. Při módu sniper, je jen jeden hráč, zbytek jsou zombie. Přeživší má AWP, který dává 5000 DMG jednou střelou, která proletí 5 zombie. Sniper má noční vidění a 1000 HP, 1000 AP.
5) Mód DERATIZÉR. Při módu deratizér je jeden přeživší, který má plamenomet, a zbytek jsou švábi, kteřý nedávají DMG, a musí se schovat před deratizérem. Pokud deratizér zabije všechny šváby, vyhraje 10 bodů. Když vyhrají šváby, každý šváb který přežil dostane 5 bodů.
6) Vylepšení BANKA NA BODY. Každý hráč má vlastní banku, do které si může uložit až 500 bodů. Body se resetují každé 2 týdny. Příkaz by se dával do konzole, a byl by to příkaz : bank deposit a určitý počet bodu na přidání; bank withdraw a určitý počet bodů na vybrání; bank balance pro zůstatek.
To by bylo zatím vše, kdyžtak můj skype : dzej.ptacek . Děkuji za odpověď.

Zoyer
14-04-13, 19:50
1) pokud vím tak nemesis na ZM je.
2) myslím že nemesis stačí.Vlastně to je to samé jako nemesis akorát má míň hp.
3) pěkná kravina... hráči nemají šanci.
4) na ZM chodím málo a abych byl hned zombie tam nechodím...
5) pokud se chces schovávat tak jdi na server schovka.
6)se mi nelíbí.Hráč může prijít na server a můze si hned něco koupit za body, které nafarmil včera.

Já bych nechal všechno při starém.Myslím si že takhle je to nejlepší.

rIDer
14-04-13, 20:47
Tohle je spíš předloha a new ZM mód, takže by to chtělo udělat spešl server (nepředělávat stávající servery). Na serveru, kde byl tenhle mód jsem hrál rád a byl docela populární, takže si myslím, že by se to chytlo. Škoda jen, že si to nepopsal důkladnějš... Co si já pamatuju, tak tam byly uplně jiný mapy, než jsou na naších zm serverech. S tím deratizátorem a headkrabama to byla prdel :D . Taky tam měli uplně jiný Zombie třeba:-Ghost zombie (procházel nepříliš tlustýma zdma) -Vrána (ktera srala infikovaný hovna a lítala s mezerníkem :D). Těch možností tam bylo nespočet, akorát už si nepamatuju, co tam všechno bylo :/ . Chtělo by to někoho, kdo ten mód zná víc..

ANt
15-04-13, 13:23
5) Mód DERATIZÉR
takovy mod nemusi ani byt - staci, kdyz je prvni ZM nejvetsi salat, a toho, co nakazi, je taky salat ...
pak se ostatni schovaj za miny a ti 2 salati nikoho nedokazou nakazit :D :D :D a cumi 3 minuty do blba

EstylloCZ
15-04-13, 16:03
Jo, já si taky toho pamatuju mnohem víc, byly tam asi 3 strany zombíků, třeba i psycho, ale nechtěl jsem je vypisovat všechny, hodně z vás by si to nečetlo vše. Vím o tom skoro vše, např. sis atm mohl dát i psy na ochranu atd. , bylo toho fakt hodně. Můžeme se domluvit třeba přes skype, jestli bys chtěl nebo něco takovýho. Ano, ten server byl hodně populární, dokonce jsem si pamatoval naspamět i IP serveru, a to je co říct když si nepamatuju číslo svojí mámy :DDDD PS: Díky za celkem kladné ohodnocení, mohl bych tam dostat i kámoše))

rIDer
15-04-13, 19:39
Jo, já si taky toho pamatuju mnohem víc, byly tam asi 3 strany zombíků, třeba i psycho, ale nechtěl jsem je vypisovat všechny, hodně z vás by si to nečetlo vše. Vím o tom skoro vše, např. sis atm mohl dát i psy na ochranu atd. , bylo toho fakt hodně. Můžeme se domluvit třeba přes skype, jestli bys chtěl nebo něco takovýho. Ano, ten server byl hodně populární, dokonce jsem si pamatoval naspamět i IP serveru, a to je co říct když si nepamatuju číslo svojí mámy :DDDD PS: Díky za celkem kladné ohodnocení, mohl bych tam dostat i kámoše))
Když to nepopíšeš do detailu, tak nemůžem dělat nic, protože nevíme, jak co nastavit (pluginy a tak..) a po skypu nic nevyřešíme..

JandyCZ
28-04-13, 11:55
Já bych ten mod zkusil na svym serveru..

PRAETORIAN
05-05-13, 17:36
Prvotní nápad z 90 procent fakt strašnej.Stávající oblíbené servery neměnit spíše přidat jeden s novejma zm a jinejma mapama kde nebudou rozsáhlé kempy ale spíše zábavnější honička