PDA

Zobrazit normální verzi : Tupelko



Only_Lucker^^
15-04-13, 14:25
Ahoj.Prosím o potrestání Tupelka za zneužívání práv na JB3.. Bly jsem simon a zabil jsem CT,co mi dalo TK.. A on zabil a kopl jak mě,tak i to CT.. Nevíš co se do toho se** když neví,o co jde.. Udělal to takhle 2x.. Děkuji..

kono159
15-04-13, 14:31
nemal si nic vraciat a ked ta kopol 2 krat tak si mal nad niecim porozmyslat

Only_Lucker^^
15-04-13, 14:34
No ale tak to je snad moje věc ne?Že ho zabiju za to,že ruší simona.. A hlavně že tam sám tupelko pouští při simonovy nějaké idiotské písničky..

kono159
15-04-13, 14:53
No ale tak to je snad moje věc ne?Že ho zabiju za to,že ruší simona.. A hlavně že tam sám tupelko pouští při simonovy nějaké idiotské písničky..

asi pozeram moc do slnka, ale ty teraz tvrdis, ze rusil simona a pred tym ti dal TK? dafuq? + to nie je tovja vec

Only_Lucker^^
15-04-13, 14:54
Ano.. Rušil mě,tak jsem mu dal kill.. Další kolo mi dal TK a vyhodil ho od CT..

Tupelko
15-04-13, 15:06
Ano.. Rušil mě,tak jsem mu dal kill.. Další kolo mi dal TK a vyhodil ho od CT..
Daval jsi mu furt TK šel k ct znova po té co jsem ho vykopl a všiml jsem si toho a daváš TK dál takže smůla.
A nejsi ty příbuzný s Gandalfem?

Only_Lucker^^
15-04-13, 15:10
Ne,nejsem.. A to,že si to neviděl od začátku tě neopravňuje mě zabít a vyhodil od CT.. :)

Tupelko
15-04-13, 15:18
Ne,nejsem.. A to,že si to neviděl od začátku tě neopravňuje mě zabít a vyhodil od CT.. :)
Noaco :D prostě si daval TK aji on tak jsem vás oba přesunul tečka.

Only_Lucker^^
15-04-13, 15:23
Ano přesunul.. A když jsme šli zpátky k CT zase si nás přesunul..

Tupelko
15-04-13, 15:24
Protože by to dopadlo stejně.A aspon nelži , že si mu dal TK jen jednou.

Only_Lucker^^
15-04-13, 15:26
Ano,jen jednou.. Poprvé to nebyl TK,ale kill za rušení simona,což není bráno jako TK

Tupelko
15-04-13, 15:27
V době co jsem tam byl já tak jsi ho zabil 2x a to hned po kole.Měl jsi jen přesun tak nevím co řešíš.Příště se zamysli a napiš přes ! nebo někomu z adminů.

Only_Lucker^^
16-04-13, 13:46
Tak si tam měl bejt dříve.. A ještě něco.. Když někdo simonuje nepouštěj ty svoje idiotské písničky.. Jenom ho rušíš a nejde mu pak rozumět.. :)

Tupelko
16-04-13, 13:50
Tak si tam měl bejt dříve.. A ještě něco.. Když někdo simonuje nepouštěj ty svoje idiotské písničky.. Jenom ho rušíš a nejde mu pak rozumět.. :)
Aha takže když nahoře je napsáno není simon tak tě nemám rušit? :D:D tak to jo díky , žes mě to tu napsal.LOCIQ

Acid
16-04-13, 14:08
Ahoj.Prosím o potrestání Tupelka za zneužívání práv na JB3.. Bly jsem simon a zabil jsem CT,co mi dalo TK.. A on zabil a kopl jak mě,tak i to CT.. Nevíš co se do toho se** když neví,o co jde.. Udělal to takhle 2x.. Děkuji..

Co to je zase za hovno? Navíc nemáš ani důkaz, takže čabasky :*

EDIT:


Tak si tam měl bejt dříve.. A ještě něco.. Když někdo simonuje nepouštěj ty svoje idiotské písničky.. Jenom ho rušíš a nejde mu pak rozumět.. :)

Fail.

Slunicko
16-04-13, 14:58
asi pozeram moc do slnka, ale ty teraz tvrdis, ze rusil simona a pred tym ti dal TK? dafuq? + to nie je tovja vec
Za tuhle větu už tě nikdy nenecham se do sebe koukat !

marsoun
16-04-13, 16:56
Bez důkazů tu není co řešit.