PDA

Zobrazit normální verzi : Nevedomosť



HaluzZzak
15-04-13, 16:18
Mam problem stým že hráči na zombie serveroch niesu vedomy čo všetko tam možu robiť napr. vylepšenie zombíka. Rychlosť, HP atď. A potom obvinujú hračov čo to vedia že použivaju hacky,cheaty a ine sprostosti. Lezie na nervy ked niekto obvinuje hrača z vecí ktore nerobý (cheaty).
Lebo oni su v znevihodnený lebo si zombíka nevilepšia... A určite si niekto kto ma VIP ako ja nedovolí použivať cheaty hacky a podobne...

Kotel
15-04-13, 16:49
Myslim, ze to vi kazdy, kdo nekdy zmackl M.

Volume
15-04-13, 16:54
Mam problem stým že hráči na zombie serveroch niesu vedomy čo všetko tam možu robiť napr. vylepšenie zombíka. Rychlosť, HP atď. A potom obvinujú hračov čo to vedia že použivaju hacky,cheaty a ine sprostosti. Lezie na nervy ked niekto obvinuje hrača z vecí ktore nerobý (cheaty).
Lebo oni su v znevihodnený lebo si zombíka nevilepšia... A určite si niekto kto ma VIP ako ja nedovolí použivať cheaty hacky a podobne...

A toto je přesně příklad člověka který až po dlouhé době zjistil k čemu ty XP vůbec jsou kromě koupě věcí místo za body :)

HaluzZzak
15-04-13, 17:02
soory ale hram csko asi 2 mesiace.. ale na zombie som často viem asi všetko čo sa da na zombie vediet hlavne v menu M... ale lezie mi na nervy ked som označení sa cheatera

Volume
15-04-13, 17:59
Tak co je na tom těžkého ty vymatlance prostě mutnout ? (Do chatu /mute a vybereš jméno hráče) Já to tak dělám když mě někdo štve

Charon35
15-04-13, 18:06
Myšlienky môžeš mať skvelé, môže byť s tebou super zábava, môžeš byť super, ale pre boha csko hráš 2 mesiace? Tak to gramatiku si sa učil asi týždeň tvle!!! Zamysli sa pre boha, také chyby nerobí ani mentálne postihnutý jedinec v osade, ktorý má otca a matku, brata a sestru! Poslať to tvojim rodičom, tak dostaneš zaracha na rok, nie od PC, ale od vzduchu, kým sa nenaučíš písať aspoň trochu ako človek.


Mam problem stým že hráči na zombie serveroch niesu vedomy čo všetko tam možu robiť napr. vylepšenie zombíka. Rychlosť, HP atď. A potom obvinujú hračov čo to vedia že použivaju hacky,cheaty a ine sprostosti. Lezie na nervy ked niekto obvinuje hrača z vecí ktore nerobý (cheaty).
Lebo oni su v znevihodnený lebo si zombíka nevilepšia... A určite si niekto kto ma VIP ako ja nedovolí použivať cheaty hacky a podobne...

Mám problém s tým, že hráči na zombie serveroch si nie sú vedomí, čo všetko tam môžu robiť, napr. vylepšenie zombíka, rýchlosť, HP atď. A potom obviňujú hráčov, ktorí to vedia, že používajú hacky, cheaty a iné sprostosti. Lezie mi to na nervy, keď niekto obviňuje hráča z vecí, ktoré nerobí (cheaty). Lebo oni sú znevýhodnení, lebo si zombíka nevylepšia... A určite si niekto, kto má VIP ako ja, nedovolí používať cheaty, hacky a podobne...

1. Aj VIP hráči dostali ban a nebolo ich málo.
2. Daj si každý deň aspoň 5 diktátov povinne! A to som neopravoval štylistiku viet. By ma porazilo.

HaluzZzak
15-04-13, 18:14
Okej.Normálne píšem bez diakritiky.

grEy
15-04-13, 20:32
http://data.whicdn.com/images/58258335/CRACRU2_large.gif

Charon35
15-04-13, 22:02
Okej.Normálne píšem bez diakritiky.

Diakritika nemá nič spoločné s y/i. nerobý - šak to mi vypálilo očné bulvy na celý večer.