PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva



Larodar56
30-07-11, 20:38
Zdravím, řekl jsem si že to taky zkusím, tak tedy.

Něco o mě:
Jmenuji se Jarda, bydlím v Praze 5 na Velké Ohradě a je mi 15 let. Možná někdo znáte mého bratra, dříve to hrál. Tak dále: Ukončil jsem základku a chystám se jít na střední odbornou školu propagační a multimediální tvorby s.r.o obor Počítačová animace a multimédia v Hájích. Counter-strike hraji něco přes 3 roky tak nějak a tu na Kotelně hraji skoro 2 roky. Adminem jsem sice ještě nebyl ale v cheatech se vyznám. Na counter-strike mě přivedli jako u některých jiných mí kámoši, když jsme měli při hodině informatiky volno. Dříve jsem hrál méně častěji až mi jeden kámoš poslal web Kotelny, od té doby hraji jen tu. Denně aktivní jsem 2 a více hodin. Counter-strike na steamu mám krátce ale věřte, že kdyby nebyly prázdniny byl bych více aktivnější. Jsem slušný a poctivý hráč, sice mi někdy unikne nějaké to sprosté slovíčko ale to asi každému.

Steam: larodar56, STEAM_0:0:34175177

Proč chci práva?
1) Chci pomoci v lovení podvodníků a všelijakých uličníků, kteří kazí hru jiným.
2) Někdy když píšu přes "!", tak admini občas nepříjdou.

Nejradši hraji na těchto serverech: War3 Ultimate, DM FFA only HS, Furien, War3FT, Zombie Hard, He grenades a Jailbreak.
Pokud máte nějaké dotazy, ptejte se.
Poprosil bych, aby se toto téma vyhnulo narážkam na dítě nebo hloupého puberťáka.

Rixie
30-07-11, 20:47
Jsem PRO :).

MARTiii
30-07-11, 21:21
vzdyt si jeste dite

Larodar56
30-07-11, 21:52
Kde pak, dětský hlásek už dávno nemám. :)

1488.6
30-07-11, 22:43
jsem taky pro:)

bones
30-07-11, 22:54
proti

Zero
30-07-11, 22:55
Zajimave, T-DOWN!

hopik
31-07-11, 03:05
je mu 15, a? ..
Jsem pro..
btw myslel jsem že je už máš :D

Karl0s
31-07-11, 11:09
nevim jak se chová ve hře, ale tady na fóru ho dokáže rozčílit pár postů od známejcg tr0blů a už nadává, takže jestli tohle nepředvádí ve hře tak neni důvod, proč by moje eminence byla proti

3k a Jerry
31-07-11, 11:19
vzdyt si jeste dite

Každý přece někdy musí začít a myslím že v podmínkách je napsáno 15+ ..

Larodar56
31-07-11, 13:13
nevim jak se chová ve hře, ale tady na fóru ho dokáže rozčílit pár postů od známejcg tr0blů a už nadává, takže jestli tohle nepředvádí ve hře tak neni důvod, proč by moje eminence byla proti

Jop jop tu jsem více vulgární, ve hře ne.

72 Virgins
31-07-11, 16:07
Hodně jsi tady lhal, hodně jsi tady obvinoval pak se ukazalo, že to neni pravda. Tahle žádost je prostě JOKE. Jediný co larodare můžeš nabídnout je vysoká aktivita na foru a na serveru a to je prostě málo.

Larodar56
31-07-11, 16:50
S čím jsem lhal a koho jsem obviňoval pověz mi to? Jestli myslíš můj věk, já jsem nikde nepsal, že mi je 20 let.

Edit: Zatím mě snad nikdo neposoudil jak bych mohl být dobrý jako admin, jenom jak mě vidíte tady, klasika.

bones
31-07-11, 17:25
Edit: Zatím mě snad nikdo neposoudil jak bych mohl být dobrý jako admin, jenom jak mě vidíte tady, klasika.

Alebo zly jako admin, ak ludia, ktori tu napisali svoje PRO, preco su PRO a zdovodnili to, tak isto si rad editnem prispevok a rozpisem sa. Zatial ti poviem len tolko, ze mi nepripadas na vhodneho kandidata na admina, po tych 1200 prispevkoch si kazdy spravil svoj obraz.

Larodar56
31-07-11, 17:34
Tady nejde vůbec o příspěvky, jestli ti nějak vadí, tak ať mi je Kotel smaže nebo co já vim... si mám snad tenhle smazat a založit nový účet? Jsem prostě aktivní, jestli vám na mě něco vadí, tak mi napište do zpráv a já se to pokusím změnit. A jestli mě nechcete jako admina, tak to chápu v poho že, život jde dál.

Rixie
31-07-11, 19:31
Možná někdy na fóru píše hovna, nebo se vyjadřuje vulgárně, ale podle mě si šanci zaslouží ...

EDIT: Je to jen můj názor. Neznám Larodara od začátku, takže to nemůžu posoudit tak, jako vy.

InVitro
01-08-11, 13:25
Larodar56 je náš nový flooder, místo Juroba, začíná mít pomalu více příspěvků než Kotel.

Larodar56
01-08-11, 14:23
ndokáže rozčílit pár postů od známejcg tr0blů

Jestli myslíš to s tím Paradoxem, sorry to je moje alergie na potvory z Gayshites.

Pffff. Bude se ještě někdo vyjadřovat? Já jen jestli se sem mám ještě koukat. Nebo ty co nic nepíšou to soudí podle palečků dolu a nahoru?

sILV3
01-08-11, 16:03
vzdyt si jeste dite

Takých tu je kopu. Za Lar som pro, má 15 ale aj rozum.

Larodar56
01-08-11, 22:07
Díky Silve.

znedlob
01-08-11, 22:14
No co ze mas jako 2. nejvic postu. Lide ti to spis zavidi. Hrajes na kotelne hodne dlouho. Jsem PRO. :)

MARTiii
01-08-11, 22:19
pro

vedouci venny
02-08-11, 00:57
sorry to je moje alergie na potvory z Gayshites.



Neber si mě časem do huby.. Dík :)

Larodar56
02-08-11, 01:09
Myslel jsem potvory, které si myslí, že jsou nej apod. Viz. ParadoXX.

vedouci venny
02-08-11, 01:26
To jsem rád že můžu hrát kde chci aniž by to někomu nedělalo dobře :D

Larodar56
03-08-11, 21:32
Bude ještě někdo psát svůj názor anebo bude už nějaké rozhodnutí?

hanusqaa
03-08-11, 21:41
ja nevim pretoze som ta nevidela hrat :D

Larodar56
03-08-11, 22:27
Vidíš mě denně na jailbreaku Hani. :D

vedouci venny
03-08-11, 23:44
ani taky pohodlny ze sa necha urazat a riesi to chladnou hlavou to uz je potom posera a nevie sa sam seba zastat.

Si vyřešil..

Shinigami
03-08-11, 23:45
Zbiera prispevky. Snazi sa byt aktivna. Tak ako ja teraz:D

vedouci venny
04-08-11, 00:47
Každej to neumí né všichni pobrali rozum hodný tvým požadavkům..

UFOusek
04-08-11, 02:13
...o rly?

proti

Lynviy
04-08-11, 08:29
Larodar je skvělý, doporučil bych ho na post administrátora.

apach29
04-08-11, 09:40
Za mne ano, ale jen JB server.

BAWSON
04-08-11, 18:32
Vybral sis spatnou dobu. Adminu je uz podle meho nazoru dost a jeste te neznam az zas tak moc, abych ti mohl dat moje ANO. Uz se mi to parkrat vymstilo, takze od ted si uz vsechny zajemce o prava pro jistotu kontroluji. Navic na Jailu je ted adminu celkem dost. Sice pulka tam nic nedela a dalsi pulka zse porusuje pravidla, ale co uz. Za me NE. Mozna pozdejc, az se to tu vycisti od neaktivnich adminu a trotlovskej adminu, jou.

Larodar56
04-08-11, 19:04
Mě by stačila práva jen na War3 Ultimate, Furien a DM FFA only HS. Tam jsou admini potřeba. Jinak jsem psal kde hraju nejradši. Pravda, na JB i War3FT je adminů už dost.

Larodar56
04-08-11, 23:14
Někdo další?

apach29
05-08-11, 09:44
Muj nazor je vyse. Staci ti to tak?

bones
05-08-11, 12:28
Tady nejde vůbec o příspěvky, jestli ti nějak vadí, tak ať mi je Kotel smaže nebo co já vim... si mám snad tenhle smazat a založit nový účet? Jsem prostě aktivní, jestli vám na mě něco vadí, tak mi napište do zpráv a já se to pokusím změnit. A jestli mě nechcete jako admina, tak to chápu v poho že, život jde dál.

Vobec som nenarazal na tvoju kvantitu prispevkov, ludia maju na forach aj vyse 10 000 prispevkov a nikto im to nevycita, ba naopak. Jedna sa tu skor o celkovu kvalitu prispevkov, reakcie, asertivita a dalsich XY veci. Netusil som, ze dokazes kvoli tomuto vybublat. To, ze by ti kotel zmazal prispevky by si nic nevyriesil, pretoze by si pisal dalsiu kopu nezmyselnych hluposti, ktore stoja za staru backoru. Aktivita a flamovanie a krmenie trolov su rozlisne veci. To, ze niekto napise, co mu na tebe vadi, tak to bude este horsie, pretoze si tu akurat spravis kopec nepriatelov a ludi, s ktorymi sa tu budes neustale hadat (uz vidim, ze som na tvojom zozname na druhom mieste, hned pod Virginsom).

K tomu adminovaniu, bojim sa, ze by na teba cely portal dopadol ako na Ridika, ktoremu stale neboli odobrate prava po neustalych staznostiach a zneuzivani prav a Kotlovi je to uz asi viacmenej jedno, kedze si tych adminov moc nestrazi (viz. big pink pig alebo iiicko, resp. ti co si menia mapy podla svojho gusta, na fore neboli pol roka a su na nich staznosti). Mozno si fajn hrac, mozno si vychadzas s hracmi, ktori ta prisli do ziadosti podporit, ale vo svetle spravneho admina ta veru vobec nevidim.

Ja ti musim dat velke PROTI. Steam, vek a registracia na fore nie je vsetko. Ale ako som uz napisal, podla tvojich prispevkov si kazdy o tebe spravil svoj obraz.
Navyse skusenosti s adminovanim nulove.

Pravdepodobne si precitas kazde stvrte slovo a ani to cele nedocitas, ako je u teba zvykom a budes mi davat od tohto postu na vsetko dislike/t-down, ale ja sa s tym dokazem zmierit.

tl;dr - proti

72 Virgins
05-08-11, 13:19
Já myslim, že tohle vlákno je už vyřešený, za poslední dobu tu byla nejvíc opodstatněná žádost od grEy a v podstatě se dalo čekat, že to zkusí i další lidi. Kdyby Kotel chtěl dát larodarovi práva už by to udělal. Bones má pravdu a já se s ním téměř stotožňuji. I když Larodarovi zrovna na mym názoru nezáleží podle mě na admina musí hráč udělat něco navíc než jen, že dobře hraje. Musí lidem pomáhat buď ve hře, nebo na fóru. Jen se míchat do hádek a štvát lidi proti sobě včetně naprosto OT věcí to je místo kde Larodare dominuješ. To když třebas se admin vyjádří, že jen na JB taky o něčem svědčí, je to takovej alibistickej krok, kdy si tě ani on nikde jinde jako admina neumí představit a na JB bys mu asi nejmíň vadil. Nechci abys to bral špatně proto, že se prostě nemusíme, ale třebas u takovýho Badcompany jsem dal pro, proto, že ten kluk i když ho fakt nemam rád, by podle mýho názoru nepoškozoval kotelnu a neměl jsem z tohoto hlediska jednu jedinou věc proti. Takže u mě nejde o antisympatije, ale o tvůj špatnej přístup k lidem od počátku co tě tu vídám.

Larodar56
05-08-11, 18:43
@bones
1)Žádný seznam nemám, nevím co se ti kleplo do hlavy bonesi, asi sis mě spletl s Piwsonovým seznamem trotlů.
2)Jestli myslíš, že budu stejný jako Ridik nebo dokonce horší, to se mýlíš.
3)Zkus zavzpomínat, pomohl jsem ti ulovit podvodníka, myslím že byl u toho i Syrius, tomu jsem pomohl víckrát.
4)Nikde jsem nepsal, že chci práva kvůli tomu, že jsem aktivní na foru i ve hře, docela často jsem psal přes "!", někdy dorazil admin, někdy ne, to je jeden z důvodů proč práva chci, asi si to nečetl, mít práva by to usnadnilo, ke všemu když si to tak vemu, chci práva na servery, kde je asi jen 1 nebo 2 admini, třeba DM FFA only HS kde je myslím jen Zero, já nevím.
5)Ano v nějakých tématech píšu sračky, sračky které dávají ale smysl, jen si to asi špatně vynaložíte.

@Virgins
Víš Virgo, jednou jsme se začali hádat a mezi námi byla rivalita, já se to snažil nějak usmířit a snažil jsem se být přátelský, jednou myslím, že i se silvem jsme měli rivalitu, taktéž jsem se to snažil urovnat. Občas mi to fakt nemyslí a píšu sračky, o tom víš ty své. Ve hře lidem pomáhám a chtěl bych i více ale k tomu asi nedojde.
Nic proti tobě Virgo ale víš proč už nehraji zombie? To kvůli tobě, kvůli tomu jak se díky tobě změnil server, pro mě byl dříve více hratelnější, teď už mě to nebere.
Někdo ve mě vidí dobro, někdo zase zlo. Chápu to, beru to.

72 Virgins
05-08-11, 19:04
To je přesně to plácáš a plácáš. Nehraješ kvůli tomu, že já změnil nastavení... bojuju většinou proti každé změně a nakonec to obrátíš proti mě. Kdo chtěl nejvíc změny si byl ty a pavučina ... úžasný, že to uplně převrátíš jako by nic na mě. XP, Radioaktivní granáty, frost zombie to všechno přišlo odjinud ne ode mě. Právě proto jsem proti, nedáváš pozor, nepamatuješ si ani jednoduché věci dokonce ani to co píšeš sám. Jsi nestálej v názorech, přikláníš se vždy tu na tu stranu nebo na druhou a ne podle toho jakej je skutečně tvůj názor, ale jakej si myslíš že by zrovna v té debatě měl bejt. Nemáš páteř, nenabízíš nic. Máš i dobrý stránky, ale pro ty špatný se prostě na admina nehodíš.

Edit:Promin, že jsem tak tvrdej, ale víš že vždycky mluvím narovinu.

Larodar56
06-08-11, 11:14
Prečo nie?? Lara znam dost dlho na to, aby som vedel , aky je ingame. Hrali sme spolu v clane (Game!ster :DD) a je to fajn chlapec. Kazdy urobi nejaky ten chybny krok ale nikto nieje dokonaly ani taky pohodlny ze sa necha urazat a riesi to chladnou hlavou to uz je potom posera a nevie sa sam seba zastat. Tod moj nazor. Som ZA!

Asi mám blbou paměť ale teď jsem si vzpoměl, že na Game!ster jsem byl necelý měsíc admin, pak se portál rozpadl, byl to i klan, nick jsem přestal používat, věděl jsem, že bych dělal zbytečnou reklamu. Teď už je to v celku rozpadlý portál i klan. No ale myslím si, že to už je teď jedno, poprosil bych Kotla o lock nebo jestli se hodlá někdo ještě vyjadřovat ale na tom už asi nesejde, lock please.

ParadoXX
07-08-11, 18:29
aha,takže 15 let mu je.Hmm.A celou dobu mi tu neopodstatněně nadával,aniž by věděl,kdo sem,měl ňákej důkaz proti mně a teď žádá o práva?Hmm.Hmm.

Rixie
07-08-11, 23:14
aha,takže 15 let mu je.Hmm.A celou dobu mi tu neopodstatněně nadával,aniž by věděl,kdo sem,měl ňákej důkaz proti mně a teď žádá o práva?Hmm.Hmm.

Tím, že napíšeš za každé slovo Hmm nebudeš c00l a in ;).

Larodar56
13-08-11, 19:06
aha,takže 15 let mu je.Hmm.A celou dobu mi tu neopodstatněně nadával,aniž by věděl,kdo sem,měl ňákej důkaz proti mně a teď žádá o práva?Hmm.Hmm.

Já vím kdo si, si buřt kterej proseděl celé prázdniny u počítače, o tom svědčí tvá denní aktivita na warku.

_AnGeL_
22-08-11, 18:18
Ahojte

Volám sa: Jozef Pado
Vek: 14 rokov
Trvale bydlisko: Vyšná Rybnica
CSko hrám: cca 4
Steam/Non-Steam: Som Non-Steam ale uvažujem že kúpim Steam
AMX: Mám skúsenosti s amx_kick , amx_ban, amx_slay bol som raz admin na jednom serveri
Kontakt: skype: jozef.pado e-mail: j.pado@centrum.sk ICQ: 625437499
Škola: Chodím na gymnázium z osemročným zameraním v Sobranciach

Chel by som sa stať adminom a pomáhať ostatným adminom z poriadkom.

Hrám iba tu na jailbreak a hrával som aj War3FT. Chcel by som byť adminom na JailBreak a War3FT.
Pomáhal bz som z bojom proti:cheaterom, vulgarnosti a i.


Veľmi prekne prosím o adminske práva.

Za pochopenie ďakujem.

Larodar56
22-08-11, 18:24
Pro žádost si vytvořte vlastní vlákno, kde se k ní vyjádří hráči a admini.

Založ si vlastní vlákno, buď tak laskav.

Ryukyza
22-08-11, 19:13
Angel delas si prdel?

_AnGeL_
22-08-11, 19:19
preco

Ryukyza
22-08-11, 19:21
Založ si vlastní vlákno, buď tak laskav.

Vidis to? ... Neser se k Ladorara.

_AnGeL_
24-08-11, 16:09
ja sa neserem

Larodar56
24-08-11, 16:15
Ne, jen děláš ze sebe ještě většího vola než si.

_AnGeL_
24-08-11, 18:31
Larodar od teba vacsieho vola niet neboj sa nesfuknem ti to kralovstvo

Larodar56
25-08-11, 02:07
skap skunku a padej!

Billy
25-08-11, 14:52
:D dobrý pokus

Larodar56
25-08-11, 16:44
Zas ten teplý Billy... ach jo ach jo

foxik
25-08-11, 18:22
Šak ty nevieš udržať nervy tak načo chceš byť admin?

pribinacik
25-08-11, 18:40
On si myslí, že nevedieť udržať nervy je cool

Billy
25-08-11, 18:52
zrejme nevie udržať ani svoj penis v štádiu erekcie... preto to má tak ťažké

Dev1L
26-08-11, 17:29
sem pro

Fro
27-08-11, 12:13
Zase je tu hádka..

_AnGeL_
27-08-11, 21:00
Tichooooooooo som debil priznavam

H M
30-08-11, 19:24
Ano

bones
31-08-11, 14:12
Tak ja som asi nenormalny clovek pretoze ano, nikdy som nic take nikde nenapisal, natoz povedal. Pochadzam zo slusnej rodiny a nepotrebujem sa vyjadrovat prizemnymi vyrazmi.

Larodar56
01-09-11, 00:31
Je sice pěkné, že mi dáváte své ano, ale evidentně mě za admina nechtějí.

UFOusek
01-09-11, 15:37
evidentně mě za admina nechtějí.

Tomuhle davam sve ano

Pormen
04-09-11, 22:01
Tomuhle davam sve ano

trapas..

Fro
05-09-11, 11:17
Larodar- za mňa Áno...je to slušný človek, ktorý je aktívny. A to že niekedy na fóru nadáva(ak), tak to má svoje dôvody.

m*ko
07-09-11, 22:20
@Virgins: Za to se neomlouvej.. aspon jsi uprimny :]

m*ko
07-09-11, 22:22
EDIT: Pardon, poplet jsem si zase stranky, tusim ze jsem byl asi tak na 3 :]

Pormen
14-09-11, 01:06
proč sem ještě píšete? kotel se stejne nevyjádří

chmod a+x /bin/laden
14-09-11, 01:09
proč sem ještě píšete? kotel se stejne nevyjádří
A proč sem píšeš ty? Plodíš jenom samé hovadiny, viz tvůj "vtip"

šel sedly, zakop a rozbil si tlamu

Běž se vyspat a nekomentuj každý thread. Ty tvoje příspěvky nestojí za námahu psát.

Larodar56
14-09-11, 10:45
Taktéž nechápu proč sem ještě píšete. :/

TheFinrod
14-09-11, 16:33
Já bych byl osobně pro... :)

d3r0v4c
14-09-11, 21:55
Dle mého názoru máš ještě málo zkušeností s CS a nejsi na to dostatečně mentálně vyspělí prozatím. PROTI

Larodar56
14-09-11, 23:19
Dle mého názoru máš ještě málo zkušeností s CS a nejsi na to dostatečně mentálně vyspělí prozatím. PROTI

Slovo vyspělí se píše jen v množném čísle, v jednotném čísle se píše vyspělý.

d3r0v4c
14-09-11, 23:44
hnidopich

Larodar56
15-09-11, 11:48
O co se tady snažíš frajere?

ParadoXX
16-09-11, 18:24
Adminem jsem sice ještě nebyl ale v cheatech se vyznám.
Vážně?Tak proč každýmu na serveru nadáváš do cheaterů a pravý cheatery nevidíš?15 let je demence na admina.Věřte mi,nemá rozum,ani mozek.Cheatery on nepozná.estli dostane práva,pude úroveň eště níž,protože bude banovat dobrý hráče a nooby a mentály jeho věku tam nechá hrát,ikdyž budou cheatovat.Věřte mi.

ParadoXX
16-09-11, 18:26
proč sem ještě píšete? kotel se stejne nevyjádří

víš proč?Protože se s 15 letym,nezkušenym,co do každýho reje,nebude zabejvat.Asi tak.Navíc silve ho tu celkem solidně minule utřel,jelikož nedokáže napsat nic k tématu,protože o tom nic neví a jen mele sračky a nadává ostatnim bez žádnejch vědomostí a důkazů.Jedinej,kdo si tu zaslouží mít ty práva,je silve a možná eště jeden,co tu adminuje.Jinak ostatní nemaj o cs ani páru.

UFOusek
16-09-11, 18:52
cau ja sem ParadoXX, nevim proc ale proste sem hrozne namyslenej mastnej idiot. csko hraju od alfabeta 0.0.0.0.0.1, coz znamena ze sem UBER MA$TA SKILLA a taky instantni prava, nebo mi dejte rovnou celej portal, protoze moje uzasny dvoumistny steamID vypada hrozne tvrde!! mam klavesnici za 5000000 euro, sluchatka za miliJon, uber mys za 2000000000000000 euro a triko z kenvela za 149Kc (musi se prat na 40°)!!

Flash
16-09-11, 19:07
víš proč?Protože se s 15 letym,nezkušenym,co do každýho reje,nebude zabejvat.Asi tak.Navíc silve ho tu celkem solidně minule utřel,jelikož nedokáže napsat nic k tématu,protože o tom nic neví a jen mele sračky a nadává ostatnim bez žádnejch vědomostí a důkazů.


Takých tu je kopu. Za Lar som pro, má 15 ale aj rozum.

Myslis tohle ty kokoti hlavo?

Nevim jak to delas ale at napises cokoliv, tak je to vzdycky uplna mrdka... najdi si konecne novej portal na tvoji urovni a di uz do pici, protoze na tyhle tvoje naloze sracek tu neni nikdo zvedavej.
Jakoze je mozny, ze ti uz 15 bylo ale v hlave mas takovym stylem vymrdano, ze v tom ti nema absolutne nikdo sanci konkurovat, ty ses proste kokot number one.

ParadoXX
16-09-11, 19:16
wow.Že mě nepřekvapuje,že to děcko o5 neví,o čem je řeč a mele tu píčoviny,který nemaj hlavu ani patu.Kdybys aspoň něco řek k tématu ty mentále.Uďál bys líp.

UFOusek
16-09-11, 19:22
wow.Že mě nepřekvapuje,že to děcko o5 neví,o čem je řeč a mele tu píčoviny,který nemaj hlavu ani patu.Kdybys aspoň něco řek k tématu ty mentále.Uďál bys líp.

ty bys uďál (neexistujici slovo btw.) nejlip ty malej picusi, kdybys nic neuďál (again!). chapu ze je tezky zadat do googlu "kantr strajk jedna tecka sest servri profi", ale aspon to zkus ty demente, takovy picoviny co tu pises, to snad nepsal ani getstapo.. Takze prosim, drz hubu a bez do prdele, zabal si svuj prujem do igelitky se steamem s profi ID a nauc se, ze pred carkama a teckama se pise mezera, kryple.

:D Dal Ta Bhoper:D
16-09-11, 20:37
Ufo dobre si povedal.

Larodar56
16-09-11, 21:33
Adminem jsem sice ještě nebyl ale v cheatech se vyznám.
Vážně?Tak proč každýmu na serveru nadáváš do cheaterů a pravý cheatery nevidíš?15 let je demence na admina.Věřte mi,nemá rozum,ani mozek.Cheatery on nepozná.estli dostane práva,pude úroveň eště níž,protože bude banovat dobrý hráče a nooby a mentály jeho věku tam nechá hrát,ikdyž budou cheatovat.Věřte mi.

Co si o sobě do prdele vůbec myslíš? Co si myslíš, když si jen tak vlezeš do jednoho určeného tématu a začneš psát sračky? Si jen velké vysrané hovno, které se nikdy nepřestalo klouzat a pouštět všude kolem sebe samé sračky. Úroveň lidí se snížila na Gayshites už zvětší části jen kvůli tobě a co teď se snažíš tady? Už je to tak lidi, tahle sračka, tohle hovno paradox se k nám přiklouzalo z teplého portálu a kazí tu lidi a roznáší kupu hoven.


víš proč?Protože se s 15 letym,nezkušenym,co do každýho reje,nebude zabejvat.Asi tak.Navíc silve ho tu celkem solidně minule utřel,jelikož nedokáže napsat nic k tématu,protože o tom nic neví a jen mele sračky a nadává ostatnim bez žádnejch vědomostí a důkazů.Jedinej,kdo si tu zaslouží mít ty práva,je silve a možná eště jeden,co tu adminuje.Jinak ostatní nemaj o cs ani páru.

Ty buřte sem už radši nepiš. Že každému nadávám do cheatera si vzal kde? Vzpamatuj se debile, tady nejsi na Gayshites. Je mi 15 a co? Ať se klidně Ufo sere do mého věku ale od kreténa jako si ty si to líbit nenechám.

uNfaiL
18-09-11, 00:11
som proti

Larodar56
21-09-11, 21:30
Poprosil bych Kotla nebo jiného moderátora o lock nebo smazání. Začínají se tu čím dál tím víc spamovat nadávky a mám pocit, že ten kašpar (ParadoXX) ještě neskončil.