PDA

Zobrazit normální verzi : domácí mazlíčci



F:O:X
17-04-13, 07:43
Tady můžete psát co máte doma za zvířatka.

Slunicko
17-04-13, 08:01
Mám malé tlusté prase :)
Tak tobře no, je to vyžranej pes :(

Volume
17-04-13, 08:09
Mám ročního zrzavého kocourka jménem Lexa, odpledne sem dám možná fotku :)

Zoyer
17-04-13, 12:10
Meli jsme kocoura Montyho, ale srazilo nam ho pred 2 rokama auto. Tedka mame druheho kocoura Čipa :D ten voprcal nejakou kocku pred rokem a ta kocka porodila u nas kotata a utekla.. Tak sme je vychovali 3 sme rozdali,ale kocour a kocka nam zbyli a kua ta kocka je tedka naprcana doprdele a navic ta kocka se nenecha ani pohladit ... Takze se nenecha chytit na vykastrovani.. :D uvidime az to porodi a budeme rozdavat :D nechce nekdo kocku ? :D

Volume
17-04-13, 15:13
Vojto, taky jsem dříve měl rád morčátka :) Moje první morče byl Ferda, toho jsem dostal od sousedů protože ho už nechtěli, byl mu v té době asi rok a půl, po delší době jsme zjistily proč ho nechtěly, pokaždé když jsem ho vyndal z klícky tak hnedka zdrhnul někam kam jsem se já nedostal a několikrát překousal kabely. Mé druhé morče byla to Kikina, tu jsem měl 5 let, když mi bylo asi 13 tak umřela když jsem byl u babičky, celou noc jsem probrečel :(. Asi týden na to jsem dostal nové morče, to byla Zuzka, měl jsem jí tak 14 dní, pak umřela a nikdo nevěděl proč. Poté jsem dostal další morče, to byla Bublina, měl jsem jí něco málo přes rok a půl, byla ale pořád zalezlá v domečku, vytáhl jsem jí ven tak mi posrala postel, nebo pocala.. Ale pak mě už přestala bavit, pořád jenom žrala žrala a žrala a neustále řvala ikdyž měla pití, jídlo, venku jsem jí měl i 2 hodiny denně... nic jí nechybělo. Tak tu jsem dal tak před půl rokem tetě pro malýho kluka, holka žije dodnes a prej se má moc dobře :) Táta měl kamaráda a ten měl kočku a kocoura, ona byla prcnutá tak porodila, a já dostal malé zrzavé vyplašené klubíčko které ještě pořádně ani neumělo kousat, pojmenoval jsem to Lexa.. tedka ta malá svině sedí vedle mě a čumí mi do monitoru jak hejbu šipkou po obrazovce :D :) Za nic bych toho parchanta nevyměnil..

Fotky asi nepřidám, nejdou mi vložit páč jsou moc veliké (v MB) i na ImageShack :D

Leryx
17-04-13, 15:36
Když se bavíte o těch morčatech...Já měl jednu dobu 15 morčat, trochu se namnožily no. Střední délka života byla okolo 8let+, byly vážně vytrvalé.

F:O:X
17-04-13, 15:41
Jinak já mám pejska:Labradorský retrívr jménem BÍBO..

3k a Jerry
17-04-13, 17:25
Já měl kdysi 2 kocoury. 1 jsem kdysi našel na ulici, nemohl ani chodit ješte malé to bylo, ale nějak se to sebralo a po 3 letech umřel na nějakou nemoc doma už ani chodit nemohl. 2 kocour nám umřel asi po roce byl to malej tasmánskej čert i když takovej domací mazel a moc se mu ven nechtělo, pak jednou šel hnát listí po silnici a sundalo ho nám nejspíš nějake auto. No a ješte chodil knám jeden to byl sousedův , ale řekl bych že spíš náš .. Jmenoval se Čert a měl ho vedle takovej připitej soused, který ho furt provokoval a nedával mu ani pořádně nažrat :D byl to strašný hajzlík vždycky všeckych pokusal a podrápal že jsme před ním utíkal1.. Jinak uměl otevřit i dveře od baráku, že skočil na kliku --> zhoupl se a už prošmejdil co je na stole. Jinak měl jsem ješte asi 2 krečky. Oba se dožili max 1 roku. Jeden byl tak tlustý že když vylezál z domečku oknem tak se sekl a já do něj musel pichat špejlí at vůbec vyleze a druhej klasika chrápal přes den a v noci odpaloval kolo jak mrdlej.. užásna aktivita v noci
Fuka gramatika dává zabrat ..

tyger103
17-04-13, 17:55
Možná to překvapí,ale ne,nemám doma tygra :D Bydlím na vesnici(spíš na samotě u lesa),takže máme 2 kočky(Ťap a Ťapka a psa Kennyho,ale do baráku chodí jen výjimečně.

Piner
17-04-13, 18:09
Já se dlouho věnuju akvaristice. Piner akvarista :D Nemám nijak velké akvárko, ale na 25 ryb a zhruba 300 šneků to stačí :D

Giussepe
17-04-13, 18:25
Tak já mám asi 6 let starou fenečku. Rasu nikdo neví s čím to je křížený, prostě taková ta psí všehochuť. Chlápek od kterýho ji máme, prej jednou v lese našel psa a on mu potom vrhnul štěňata, tak usoudil že to asi bude fenka a jedno z těch štěnat nám daroval.

http://2i.cz/2i/i/516ed96e/0934be8a8682eda08b6d5118df5a2287/c5b86b4192.f.jpg
http://2i.cz/2i/i/516edaff/7eb9d9d88503c287c3dee7fcc5ce13ed/7f12c1eb38.f.jpg

Amazing-Zajic
17-04-13, 18:40
Mám doma sedmiletou kočku Čertici :)
na fotce je, jak zrovna spí na topení, které ji hřeje. Bohužel nemůžu najít starej mobil, kde jsou hezčí fotky.

zde je foto :) (http://www.2i.cz/61fc2f05d6)

Leryx
17-04-13, 18:46
Rybičky mi moc dlouho nepřežily. Navíc jsem neměl rád, že se jim musí každou chvíli měnit voda...

Fail.
19-04-13, 19:27
Jinak já mám pejska:Labradorský retrívr jménem BÍBO..
:) BIBO sa volala moja čivava

Fail.
19-04-13, 19:28
myslím že v rohu na hajzli máme nejakého pavúka.
:ddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd ddddddd:dd::dd

Trey
19-04-13, 20:21
:ddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd ddddddd:dd::dd


http://24.media.tumblr.com/tumblr_lrwnjm1FGg1qg822mo1_400.gif

F:O:X
19-04-13, 20:39
Myslím že v rohu na hajzli máme nejakého pavúka.
A tak to by se tady taky našlo :D

caHor
19-04-13, 20:39
Myslím že v rohu na hajzli máme nejakého pavúka.

don't say :D:D
my máme slovenského kopova, ktorého vychovával môj brat ale to je ako pes cvičený na kozu.. nie aby ku mne prišiel normálne, on si poskakuje

Knack
21-04-13, 15:43
Hmm kdyby se vám zase přemnožili morčata dejte mi vědět...Mám doma jako mazlíčky 2 hady :-) + pavouka ... xD

kono159
22-04-13, 19:57
sak kazdy ma doma skrecka, macku, morca, psa, papagaja, rybycku aby mal na koho zvalit cheating :)

Swagrid
03-11-13, 01:46
Tuším cca rok zpátky, jsem měl rybyčku jménem Britny. Byla od tety a vydržela dost dlouho, nebyla náročná. O jídlo si uměla říci tím, že štrejchala do kamenů z akvárka.

[#.]quix^
03-11-13, 09:48
1.zajace
2.sliepky
3.pes
4.rybky
5.macka
6.ovce
takze mame tu male hospodarstvo :DD