PDA

Zobrazit normální verzi : AWP pár map k smazání



DarkAspecT
17-04-13, 18:33
Čauves, všiml jsem si, že když se odehrajou ty lepší mapy a roll je 5 map, tak se hrajou ty méně dobré a některý stojí fakt za prd. Jedná se hlavně o takové ty kemperské mapy s věžema apod. Hlavně tedy aim_awp3, awm_map, awp_map_v4, awp_metro. S tím, že pokud by se tyto mapy smazali, tak dát roll aspoň po 3 mapách. Napište názor, osobně se mi nelíbí hlavně proto, že každý kempí a pak čekat 2 minuty na začátek kola fakt zábava není..

MarcelloR
17-04-13, 19:04
súhlasím len so zmazaním awp_map_v4(hrozná mapa). Ostatok sú dobré mapy a neriešil by som to mazaním máp, ale skôr trestaním campu... ak by sa to malo riadiť podľa teba, tak by na servery neostala ani jedna mapa. Veď aj na awp_indii sa campí. Niektorí hráči tam celé kolo ani nevindú spoza tej krabice... Čiže som skôr za trestanie hráčov ako deletovanie máp.

BradNewis
27-04-13, 19:49
Ja súhlasím zo všetkým čo Dark napísal. Hentie mapy sú vážne na nič, akurát by som na zmazanie k ním pridal ešte aj awp_park2005 a mozno aj aim_awp. Ten roll po 3 mapách je tiež dobrý nápad, lebo aj tak sa tam hráva len cca. 7 map dokola. Toto je len moj osobný názor ako by to podľa mňa mohlo byť lepšie, ale rátam s tým, že niekto ma tieto camp mapy rád, každý má na to svoj názor a každého baví niečo iné.

Acid
27-04-13, 20:41
awp_metro je totálně o ničem. Nedá se tam vyhrát téměř jinak, než se zakempit a čekat na někoho kolem.

Určitě jsem pro smazání.

MarcelloR
27-04-13, 21:52
Ja súhlasím zo všetkým čo Dark napísal. Hentie mapy sú vážne na nič, akurát by som na zmazanie k ním pridal ešte aj awp_park2005 a mozno aj aim_awp. Ten roll po 3 mapách je tiež dobrý nápad, lebo aj tak sa tam hráva len cca. 7 map dokola. Toto je len moj osobný názor ako by to podľa mňa mohlo byť lepšie, ale rátam s tým, že niekto ma tieto camp mapy rád, každý má na to svoj názor a každého baví niečo iné.

to že je niekto slabý chudák s prijebaným mozgom a inač ako z campu nevie nikoho dať neznamená, že automaticky je to " camp " mapa.... aim_awp je jedna z najlepších máp.

Acid -> metro je super mapa. A vidno, že aj ty maš nejaké prijebané myslenie, keď píšeš, že sa inakšie nedá vyhrať ako sa zacampiť... to je úplna píčovina, je to mapa ako každá iná to len tí hráči sú vadní a nie mapy...

caHor
28-04-13, 11:53
aim_awp jedna z najlepsich map... hra ju kopec ludi ktorim sa aj paci, a im ten tvoj "camp" nevadi..
awp_metro, pred par rokmi som ju hraval ako gambler, ked bola tato mapa, tak na serveri bolo plno.. to len dnesna generacia stale kempi, lebo nevedia ako inak zabit hraca..
Mate s tym nejaky problem? aspon budte ostraziti a davajte si bacha na rohy a tak..

BradNewis
29-04-13, 17:45
Takže po 1. aim_awp som nechcel dať preč kvôli campu, ale kvôli tomu, že na celej mape je 12 stien a nič viac a na druhú stranu sa je problém dostať. Je tam aj to, že tam stále niekto campuje, ale na to som si už zvykol lebo stále umieram tým, že ma zabije nejaký camper. Po 2. Park chcem dať preč kvôli terénu ktorý tam je. Camp mapy som nazval tie ktoré chce dať prec DarkAspect. Po 3. Ostalo mi awp_metro: mapa je to taká ktorá sa u mňa neradí medzi dobré, ale záleží na tom kto ju zrovna hrá..... Marcello nemusíš sa tu na nás rozčulovať, my prejavujeme len náš osobný názor.

Zaciatocnik
30-04-13, 23:29
awp_metro je totálně o ničem. Nedá se tam vyhrát téměř jinak, než se zakempit a čekat na někoho kolem.

Určitě jsem pro smazání.

nezmysel...awp_metro je super mapa a to, že nevieš dať frag bez kempu je tvoj problem :)

Giussepe
01-05-13, 13:36
Může mi někdo vysvětlit co si na awp serveru mám představit pod pojmem kemp? Já odjakživa myslel, že sniperky mají optiky, aby se s nimi střílelo a velké vzdálenosti. A Když vím, že např. za zdí či za nějakým rohem je nepřítel, tak si počkám až se ukáže...

A protože awp jsou zbraně určeny pro střelbu na velkou dálku nevidím smysl v tom, rushovat celou mapu. Vysvětlete mi teda někdo prosím, co to je na awp serveru ten kemp a jak bych se mu měl vyhýbat?

EDIT: awp_metro mám rád, je to jedna z map které jsem hrál před pár lety a dost mě bavily a tak jsem byl rád, že se objevila i tady na kotelně.

Acid
03-05-13, 17:30
nezmysel...awp_metro je super mapa a to, že nevieš dať frag bez kempu je tvoj problem :)



Píše nějakej beginner, takže drž prosim hubu a krok.

Jinak Giu, zajdi někdy na awp_metro a pochopiš. Fest na hovno mapa.

Zaciatocnik
10-05-13, 20:01
Píše nějakej beginner, takže drž prosim hubu a krok.

Jinak Giu, zajdi někdy na awp_metro a pochopiš. Fest na hovno mapa.

No neviem kto si ale zjavne ma nepoznáš :) meno je meno a nesúd podla neho niekoho koho si nevidel ani raz hrat :) podla toho čo píšeš tiež nedáš bez kempu na tej mape kill :)