PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban



Tr1cK
01-08-11, 14:31
Ahoj,
Hral jsem na vasem classic serveru pod nickem Tr1cK a dostal jsem ban za wallhack, pritom jsem nic nemel a mam steam a tam je pokud vim anticheat takze zadny cheaty tam nejdou (alespon myslim a pevne tomu verim, ale nezkousel jsem to). Hraju na vasem portalu uz nejaky ten rok tak vim jaky jste kvalitni portal a ze cheatovat by nemelo cenu.
Tady je vypis z konzole:
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Zabanovany nick : Tr1cK
[AMXBANS] Duvod : ' Wallhack '
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID : STEAM_0 : 0 : 42508390
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 90.176.241.182
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] ========================================
Diky s pozdravem Tr1cK.

ZEUS
01-08-11, 14:35
Ahoj, ban jsem ti dal já, nachytal ses na halucinaci, který vidí admini a cheatři...

http://csko.cz/dema/upload/dir/trick.dem

demo je krátké, ale průkazné, že si imaginární hráče viděl a dokonce si po něm střílel.

Jasné wh.

Unregistered
01-08-11, 15:04
Tak ted uz je to jasny, ano wh jsem mel. Poslal mi to kamos ja to chtel zkusit no bohuzel jsem magor. Cheaty jsem ted vymazal ale ted uz mi je to prd platny. Diky ze jsem tu mohl hrat, jste super portal, jen tak dal. :) Timto se s vami loucim, tezko budu hledat lepsi portal. :(

Tr1cK
01-08-11, 15:07
Tak ted uz je to jasny, ano wh jsem mel. Poslal mi to kamos ja to chtel zkusit no bohuzel jsem magor. Cheaty jsem ted vymazal ale ted uz mi je to prd platny. Diky ze jsem tu mohl hrat, jste super portal, jen tak dal. :) Timto se s vami loucim, tezko budu hledat lepsi portal. :(
jaj nebyl jsem prihlaseny

MARTiii
01-08-11, 16:16
smutne..

znedlob
01-08-11, 16:33
Prvni clovek co se sam priznal ale nezacal tu nadavat...

tyger103
01-08-11, 18:13
Ano aspon někdo :) ,ale stejně nechápu lidi,kteří zapnou cheaty a pak píší,že nic neměli,akorát jsou další starosti a čekání na dema,a to že někdo napíše,že to zkusil...tak snad toto je dost kvalitní portál s ještě kvalitnějšími adminy,tak mi to nepřijde od lidí s cheatama seriozní.To,co napsal sedly,tak s tím souhlasím,moc lidí se nenajde,co se po "odhalení přizná" a jsou slušný.

Tr1cK
01-08-11, 18:50
Ja vim jsem blbec, proste jsem chtel zkusit "jak to vypada" s wallhackem no, chtel jsem se hned tu priznat a omluvit ale kdyz jsem cetl ostatni unbany zjistil jsem ze priznanim by jsem nemel zadnou sanci na unban tohle byla zoufala moznost, no chybami se clovek uci...

znedlob
01-08-11, 19:04
Aspon ze sis precetl jak ma vypadat zadost o unban...jeden z mala

Smile
01-08-11, 19:18
Ach Tricku, zrovna do tebe bych neřekl, že uděláš takovou hloupost...

vedouci venny
01-08-11, 20:38
Tak máš možná u nich plus nějakej úplatek a za půl roku dostaneš třeba i unban :D

Tr1cK
02-08-11, 15:31
Cheatoval jsem nejak 15minut, dostal jsem permu na mim oblibenym portalu, prisel jsem o prava na serveru kde jsem byl admin a hrozi mi tam taky perma. No to je dost na to abych ten cheat vymazal a uz nikdy na nej nepomyslel. :) Nemohli by jste mi ten ban alespon zkratit ? :/

ZEUS
02-08-11, 15:54
Pošli mi 40k a dám ti unban :)... teď vážně, ban ti byl dán oprávněně, zlobit se můžeš akorát sám na sebe. Vymaž všeljaký srajdy, kup new steam. Ber to jako novej začátek.

BAWSON
02-08-11, 16:46
Tricku, diky me nemas prava. Bohuzel jsem si myslel, ze jsi normalni. Neni tomu tak. Proto jsem Pur3mu poslal odkaz na tenhle theard a ten ti ihned vzal prava. Kdybys tu ze zacatku nelhal, tak by se to mozna nestalo... ale proste si klamal, cheatoval.

SLiM
02-08-11, 17:21
Ja vim jsem blbec, proste jsem chtel zkusit "jak to vypada" s wallhackem no, chtel jsem se hned tu priznat a omluvit ale kdyz jsem cetl ostatni unbany zjistil jsem ze priznanim by jsem nemel zadnou sanci na unban tohle byla zoufala moznost, no chybami se clovek uci...

A na boty jsi nepomyslel? Ti by ti asi ban nedali no.

Tr1cK
02-08-11, 20:15
Bawsone, vim ze mi je vzal diky tobe, rikal ze ma tady na kotelna kamarada admina ktery mu to rekl a koho asi jineho nez prave tebe :o). Dale, nikdo neni normalni kazdy je original. K tomu lhani, mel jsem rozepsany thread kde jsem se chtel rovnou omluvit a priznat se, ale rekl jsem si ze se jeste kouknu na ostatni topici a zjistil jsem ze takhle bych nemel zadnou sanci. Tak jsem udelal novy s co nejveruhodnejsi lzi, no jak jsem rikal byla to zoufala moznost, akorat jsem ze sebe udelal poradnyho blbce :). Novy steam si kupovat nebudu to mi prijde trochu zbytecne. Na boty jsem nepomyslel, kamarad mi to poslal ja ihned sel na prvni server co jsem mel v oblibenych to vyzkouset, takhle to dopadlo no vyzkousel jsem si :). Zeus, samozrejme ze se zlobim pouze na sebe nikdo jiny za to nemuze :) ale beru to s usmevem, protoze zivot beru vseobecne tak ze vsechno spatny je k necemu dobry. :)
S uctou Tr1cK.

Karl0s
02-08-11, 22:55
juj, pěkně to napsal, kdyby ten ban nebyl za cheat tak by snad i admini začali uvažovat o unbanu (hádám)

apach29
03-08-11, 08:40
Hadas dobre.