PDA

Zobrazit normální verzi : Unban



Stancek
18-04-13, 15:02
Zdravim, Ja bych chtel pozadat o UNBAN,jelikoz si mislim ze sem ho dostal neopravnene , ja za to nemuzu ze Hraju za Commandera tak jeho ukolem je snad prolezavat vsecky kempi apod, a oni si misli ze mam WH, no to snad neni normalni jako , nebo kdys je chodba tak automaticky koukam do rohu kdys vyjdi , to sou REFLEXY jak dlouho uz hraju CSko...a tam to takhle dela hodne lidi.,a admin si proste rek ze mi ho da nebo ja proste nwm,..a jeste k tomu PEERNAMENT ban, to vazne nechapu.. tak proto bych chtel zadat o UNBAN..S Pozdravem Stancek

Mas BAN pro tento server! (id 63467)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): --=|Stancek|=--
[AMXBANS] Tvuj nick: --=|Stancek|=--
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1503546301
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1503546301
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 85.193.53.1
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 85.193.53.1
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Invicible
[AMXBANS] Server: csko.cz | COD:MW (de_nuke)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na f

matis
18-04-13, 15:05
dodaj vypis z konzoly ....

ale najpr citaj : http://csko.cz/forum/showthread.php?429-Jak-po%9E%E1dat-o-unban

because
18-04-13, 15:24
Vypis neni treba myslim,,

Demo: http://csko.cz/dema/upload/dir/stancek.dem

Zaciatok uz je taky pekny na rampe, prvy krat ked si sa tak zakempil, druhy krat ked si ho videl v stene tak si radsej usiel, potom si vytasil noz presne vtedy ked vysiel, potom nahanacka na plante, dalej vonka si sa tvaril ze ho nevidis a tak si nahodne otocil, dalej ten na streche, to nechapem ako si o nom vedel.... mam pokracovat?

Stancek
18-04-13, 15:54
No klidne muzete, to je vaze vec, ale jenom mala podrabnost : Csko hraju uz tech par let. znam vseci mapy.. a jake mam skusenosti , to sou reflexy, a to video mi nejde prehrat ma DEM, takze bych prosil o neaky program ktery to dokaze prehat. Dekuji S Pozdravem Stancek

because
18-04-13, 16:06
No klidne muzete, to je vaze vec, ale jenom mala podrabnost : Csko hraju uz tech par let. znam vseci mapy.. a jake mam skusenosti , to sou reflexy, a to video mi nejde prehrat ma DEM, takze bych prosil o neaky program ktery to dokaze prehat. Dekuji S Pozdravem Stancek



Hrac co hra csko par let, co pozna vsetky mapy nevie kde sa prehravaju dema? Pozrite to iny admini ale WH tam je.

Stancek
18-04-13, 16:11
No je to vas server vase stranka...Ja stim nic neudelam, no hold budu muset najit jiny ,ale asi nenajdu, hold mam smulu...

nevie kde sa prehravaju dema? ,,,: Ja sem to nikdy nepotreboval...tet sa mi to stalo po prvy......S Pozdravem Stancek

Ridik :D
18-04-13, 16:45
COoL story hrajes csko par let a nikdy si nepotreboval prehrat nebo nahrat demo kazdej kdo hraje csko ma minimalni prehled o tom co se da vsechno napsat do konzole

matis
18-04-13, 16:48
skusal si mediaplayer?.....

za mna tam wh je