PDA

Zobrazit normální verzi : Ziadost o Unban , .A aka adyHno



Zion
18-04-13, 18:59
Zdravim. Chcel by som Vas poziadat o zrusenie Banu. Mam za to ze to ma nieco spolocne so Zdielanou IP z dovodu, ze v banliste mam zabanovane 2 nicky, ktore som v zivote nepouzival. Na kotelni Hram uz dost dlho....no momentalne hram na NS, lebo my blbne Steam.exe a nemam k zapotrebi Cheatovat { som spokojny s tym ako hram}.

Priebeh banu: Prpojil som sa Bez problemov na server, hral som akurat sa hrala De_nuke... Mapu som dohral od zaciatku do konca. Menila sa mapa a hned po lognuti do Hry ma kicklo s tym ze mam Ban. Pozeram do konzoly a tam vidim Dovod ze Aimbot... Vase Servery su moje najoblubenejsie, dost ludi ma tu pozna pod nickom rFLx a ziOn. Bol som vela x v top5 spolu s THC Shorty atd....co poznam z AWP. Ale spet k Banu...nwm jak to tu funguje, ci musi Banujuci Admin dodat demo, alebo co neviem{ lebo ten Aimbot by som si rad pozrel :D}.....Tak Vas este raz ziadam o Unban. Vopred Dakujem. Vas oddany Hrac ziOn.


Vipis z Konzole:
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 29159)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): INactive.me ReACT PRO
[AMXBANS] Tvuj nick: .A aka adyHno
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): STEAM_0:1:1145340
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1692471779
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 87.244.203.129
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 87.244.203.129
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: marsoun
[AMXBANS] Server: Kotelna - Superhero | csko.cz (de_dust)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ==================================

kono159
18-04-13, 19:17
na ip je vela banov za cheaty, preto je zablokovana, jedinou moznostou ako si tu este zahrat je, ze si kupis originalnu hru