PDA

Zobrazit normální verzi : De_nuke_rarea



bloodykill
18-04-13, 20:26
Zdravím.Už mě neskutečně se*e, jak kreténi furt lozí na textury na mapě de_nuke_rarea.Nebaví mě furt volat adminy, kteří stejně nepříjdou a kreténci na varování, že dostanou banana nereagují, tak se ptám: nešel by udělat revork této mapy, aby ču*ačci nemohli lozit na textury?

Grakon2702
19-04-13, 07:52
Zdravím.Už mě neskutečně se*e, jak kreténi furt lozí na textury na mapě de_nuke_rarea.Nebaví mě furt volat adminy, kteří stejně nepříjdou a kreténci na varování, že dostanou banana nereagují, tak se ptám: nešel by udělat revork této mapy, aby ču*ačci nemohli lozit na textury?

Trochu ten slovník. Náhodou admini teď na volání chodí mnohem častěji. Jenom se prostě někdy stane, že v dané chvíli nejsou na serveru, anebo jak příjdou, tak daní hráčí slezou, protože je moc dobře znají.

hofy
19-04-13, 11:36
Zaměstnávat adminy, kvůli tomu že lezou hráči na textury je docela zbytečné, stačí ty místa nastavit do WalkGuardu a problém vyřešen.

bloodykill
19-04-13, 13:21
tebe furt jen něco sere
Alespoň se snažím něco dělat narozdíl od některých.

grEy
19-04-13, 14:00
Vela stastia pri tvorbe reworku. Ty sa nesnazis nieco robit, ty sa snazis komandovat ostatnych, aby nieco robili a to je ku... velky rozdiel.

Kotel
19-04-13, 18:09
Dej sem foto, kam lezou, ja tam hodim bloky nebo trigger_hurt