PDA

Zobrazit normální verzi : Knack : Vysvětlení Banu



Knack
18-04-13, 22:44
PANEBOŽE to hlášení není moje ale okopírovaný spam nicku REVKO CZ..jenom sem ho do admin chatu nahlásil omylem 2X Všichni jste chytrý jak rádia ale podívat se na to hlášení pořádně na to jste moc velký frajeři.....Chtěl sem reagovat do původního vlakna,ale bylo uzamčeno...

Ps: Založil sem toto vlákno proto,protože si spousta adminů kteří přidávali komentáře do původního vlákna myslí,že spam začínající "serte na csko.cz......." je můj....

Charon35
18-04-13, 22:49
To si nemohol napísať normálne hlásenie? ! revkoCZ reklama...?
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=63494



Ps: Založil sem toto vlákno proto,protože si spousta adminů kteří přidávali komentáře do původního vlákna myslí,že spam začínající "serte na csko.cz......." je můj....

No a čuduješ sa? Si to prečítaj ako to vyznelo. "! serte na toto tu, podte ku mne."

Poriešené, Nihilia ti to odstráni. Že Nihi.

Knack
18-04-13, 22:50
Takže už si pochopil že šlo o nedorozumnění? :-)

Knack
18-04-13, 22:54
Už ho dávno odstranil !! Po této stránce je to v pořádku.. Jde o to že další a další admini přidávají komenty aniž si zjistí o co jde a já pak vypadám jak největší debil..

Knack
18-04-13, 22:59
No to se divim :-) nebo snad můj nick je knack revko cz? No co,co sem chtěl to sem zdělil..sem rád že sem si to s adminem tyger103 vyříkal a on jako jediný pochopil že je to nedorozumnění,protože reagoval na moje první hlášení a revka cz osobně banoval...

Nihilia
19-04-13, 07:14
Knack, že šlo o nedorozumění pochopidlo asi více adminů a právě z toho důvodu jsem ti dal ihned po žádosti UB (respektive 30minut).

Není důvod se tu rozčilovat a ostatní admini když neví o co šlo, tak si myslím že by se mohli zdržet komentářů.

Měj se.
_:Nihilia:_

Knack
19-04-13, 17:35
Nechci se s nikým hádat,nebo nedej bože dělat nějaké rozbroje,ale zvedá mě ze židle reakce komentujících adminů kteří pro mě chtějí nejlépe perm páč si myslí,že ten spam je můj a já ho rozesílal...Těch 30 minut mě dost zamrzelo a to z toho důvodu,že si člověk kazí hru spectem kvůli nějakému troubovi s hackama nebo spamerama aby vaše servery byly bez spamerů a cheaterů a když se jednou takhle banálně sekne hned perm a posléze 30 minut,když se člověk bez agrese ozve...No nic pro příště radši admin chat vynechám a nebudu si těchto hráčů všímat....

Slunicko
20-04-13, 10:41
Taky jsem to nepochopil, v tu dobu jsem na serveru nebyl, takze jsem hlaseni nevidel a omlouvam se za mou ukvapenou reakci :'(

A jeste jsem jen chtel rict, at na to urcite neseres a hlasis dal, pokud tam neco takoveho bude, myslim ze mluvim za vsechny adminy, kdyz reknu, ze jsme ti za tyto hlaseni vdecni a tohle byl jen nas fail, ze jsme spatne pochopilii hlaseni, jeste jednou se ti za sebe omlouvam.

Knack
20-04-13, 12:19
omlouvat se nemusíš,páč ten BAN sem si podle vašich pravidel zasloužil...to hlášení sem omylem odeslal po nějaké době znovu a tím spamoval admin chat...Ale jsem rád že se to konečně vysvětlilo a už i ty víš že já váš server nepomlouvám :-)

Slunicko
20-04-13, 12:23
To co jsem tam napsal si vyloženě žádalo omluvu a tak se omlouvám, jsem rád, že si to sem napsal..