PDA

Zobrazit normální verzi : NS-A server MegaPub podezřeni wh



andreas2012
19-04-13, 16:45
nick : NsA?
bohužel nemam jeho ip on se odhlasil,byl v 16:32 hrala se mapa dust,zdrhnul ihned pote když sem napsal že ho recuju..:D
je myslim znamej tady...
To wh tam je. Prosim podivejtese na to demo až do konce,kde myslim je docela zajimavý dukaz jak palil skrz stěnu a přesně.
demo: http://csko.cz/dema/upload/dir/NsA.dem

andreas2012
20-04-13, 21:13
VALVE_ID_LAN 46.13.230.94 CZ jeho ip

andreas2012
20-04-13, 21:13
koukam že se to tu hodně řeši kdyžtak teď je na MegaPub..

matis
20-04-13, 22:45
za mna clear

Zoyer
20-04-13, 23:23
já jsem to tak koukal a taky tam nic nevidím

andreas2012
21-04-13, 01:44
na konci dema jak pali po těch 2hračich skrz tu stěnu je clear??Podivejse na to pořadně,protože ten konec je jednoznačnej prostě wh..Jak moh vědět ?-že slyšel?...
Tvle ja dostanu ban za takovou kktinu bez dema a toto že je clear..Njn jen tak dal, policajti by z vas měli brat přiklad to by se lovilo malých ryb a ti velky by se měli:D
Nic proti ale za mě wh ma a ban zaslouži,

Slunicko
21-04-13, 07:17
Je clear, spectoval jsem ho na serveru uz asi 10x, ze pali pres stenu.. Mohl slyset, nebo to mohl videt na videu, nebo to mohl proste jen zkusit, 1 akce na ban nestaci, ty se div, ze si za neco dostal ban, uz jen tim co si napsal tady v tee stiznosti porusujes pravidla a myslim si, ze kdyby si brali policajti priklaad z nas, tak by tady po tom zkorumpovanym svete moc koko*u nebehalo, GL .

CapsGlockk
21-04-13, 08:32
Clear
to dierovanie skúša každý, ako bolo povedané jedna akcia na ban nestačí.

matis
21-04-13, 10:13
na konci dema jak pali po těch 2hračich skrz tu stěnu je clear??Podivejse na to pořadně,protože ten konec je jednoznačnej prostě wh..Jak moh vědět ?-že slyšel?...
Tvle ja dostanu ban za takovou kktinu bez dema a toto že je clear..Njn jen tak dal, policajti by z vas měli brat přiklad to by se lovilo malých ryb a ti velky by se měli:D
Nic proti ale za mě wh ma a ban zaslouži,

jedno stastie, ze ty niesi admin....to by to nehral uz nikto...

niekedy si skus popzerat hru lepsich hracov a pochopis, ze sa nestriela len vtedy, ked niekoho vidis....dalej si skus pozriet demo z ozajstnym wh a uvidis rozdiel v pohybe hracov...ale dakujeme ze sa staras....

tyger103
21-04-13, 11:27
Clear,koukal jsem na něho taky několikrát a hraje čistě.