PDA

Zobrazit normální verzi : stížnost na Gentlyho



chmod a+x /bin/laden
02-08-11, 12:10
Už mě opravdu štve Gently s tím jeho kamarádíčkem Kiss my Ass (EDIT: alias ZM|Rav4). Napojí se spolu na war3ultimate a domlouvají se mezi sebou (přes VT, nebo jsou spolu v jedné místnosti... co já vím). Spolupráce jako taková mi nevadí, dokud je to nerozhodí do opačných týmů a pak jeden druhému ukazuje kde jsou ostatní spoluhráči, aby je kamarád mohl pohodlně odstřelit.

Popíšu vám typický příklad: Gently je u T a zavěsí se na svého spoluhráče s bombou - Kiss je u CT a dostává od něj instrukce o poloze a počtu spoluhráčů. Kiss pak nevyhnutelně děruje bombrmena a Gently bombu přebírá - přitom ji nepokládá a ani ji nikomu nedává. Naopak gently kisse upozorňuje na další hráče, kteří se za ním vydají podpořit plant, a opačně to je úplně stejné. Jakmile jsou vystříleni všichni ostatní hráči, gently v klidu plantuje a pak si s kissem dají souboj na nože. A další kolo se to opakuje.

Tohle je prasárna a kdyby to udělali jen jednou, tak je mi to s prominutím u pr... Jenže oni to provádí soustavně několik map za sebou a docela často. Poprvé jsem si toho všiml tak dva měsíce zpátky, ale nepřikládal jsem tomu větší důležitost; kdybych hrál s kámošem, tak si taky občas z NS hráčů udělám srandu, teď když se to opakuje téměř denně by se s tím mělo něco dělat.

Kluci si mění nicky, ale stejně hrají se steam účty STEAM_0:0:20185880 (http://steamcommunity.com/profiles/76561198000637488) a STEAM_0:1:26797483 (http://steamcommunity.com/profiles/76561198013860695).

Navrhuju je pokárat, pokud to nepomůže, tak hodit na server výhybku, že pokud je jeden z nich online, tak se ten druhý nepřipojí. Případně je vykázat úplně. A jestli začnou hrát na NS, tak aspoň přijdou o levely.

Pokud jste Gentlyho chování na serveru taky zažili, tak sem prosím hoďte svůj názor, ať už se mnou souhlasíte nebo ne.

GenTLY^
02-08-11, 13:12
Pravidla na serveru - co je zakázáno + možné tresty za porušení pravidel
Používání cheatů nebo reklama na cheaty - permanent ban
Vulgární nicky a vyjadřování - kick/ban
Spam, reklama na jiné public servery - kick/ban
Kemping kdekoli bez strategického úmyslu(zdržování) - slap/slay/kick/ban
Otravování hráčů - kick/ban
Neplnění úkolů mapy - slay/kick/ban
Úmyslné zabíjení rukojmých - ban
Vydávání se za admina - ban
Úmyslné blokování hráčů - slay/kick/ban
Úmyslné oslepování týmu - slay/kick/ban
Skywallking - chození po obloze
Zdržování hry - kick/ban
Kopírování nicku/klantagu - ban
Bunnyhop/LJ scripty - kick/ban


Vidis nekde, ze si nesmime volat pres skype,steam,vt... ? A to co si mezi sebou rikame, nemusis vedet :)

chmod a+x /bin/laden
02-08-11, 13:13
Jsem rád, že ses ozval, aspoň ses k tomu, co popisuju, sám dobrovolně přiznal.


Pravidla na serveru - co je zakázáno + možné tresty za porušení pravidel
Používání cheatů nebo reklama na cheaty - permanent ban
Vulgární nicky a vyjadřování - kick/ban
Spam, reklama na jiné public servery - kick/ban
Kemping kdekoli bez strategického úmyslu(zdržování) - slap/slay/kick/ban
Otravování hráčů - kick/ban
Neplnění úkolů mapy - slay/kick/ban
Úmyslné zabíjení rukojmých - ban
Vydávání se za admina - ban
Úmyslné blokování hráčů - slay/kick/ban
Úmyslné oslepování týmu - slay/kick/ban
Skywallking - chození po obloze
Zdržování hry - kick/ban
Kopírování nicku/klantagu - ban
Bunnyhop/LJ scripty - kick/ban


Vidis nekde, ze si nesmime volat pres skype,steam,vt... ? A to co si mezi sebou rikame, nemusis vedet :)


Popis fóra: Hlášení cheaterů, porušování pravidel, stížnosti na hráče nebo adminy - Zde můžete hlásit porušení pravidel ze strany hráčů, ale i adminů nebo pokud někdo přímo neporušuje pravidla, ale jeho chování kazí hru nebo morálku.

Nejsem vyznavač teplého bonzu, ale už nevím jak dál, protože výzvám ve hře se jen vysmíváte, či na ně vůbec nereagujete. Prostě takových situací stále přibývá a nechci, aby se z toho stal kotelňácký folklór.

Jo a vaše chování minimálně splňuje bod "Neplnění úkolů mapy"

apach29
02-08-11, 16:40
Pokud si radite na VT nebo TS nebo uz na cemloki, muzete si vykoledovat ban za WH. Pokud tam bude admin a natoci vas, mate ho oba a podle dema se pak budete muset obhajit na pripadny unban. Takovahle prasarna je proti vsem hracum, co na war3u hraji normalne a spolehaji jen na svuj skill.

Billy
02-08-11, 16:45
Ach, vy gayi, prečo tu otravujete s takýmito kokotinami? Kotel sa musí starať o 30 serverov a vy ho tu zaťažujete vašimi detskými nezhodami...

NyLeZ
02-08-11, 16:53
Ahoj já si myslím že by se to mělo nějak potrestat jak říká apach může se to brát jako WH....Billy kotel se stará o servery tomáš pravdu ale když hrajou proti tobě takoví hráči tak se ti to taky nebude líbyt a nebuď vulgární....

Smile
02-08-11, 17:04
Tak schválně, pro ty co neumí anglicky, otevřete si například seznam a napište si do slovníku slovo cheat, výjde vám podvod/švindl apod.

Používání cheatů nebo reklama na cheaty - permanent ban

Podle mě je to naprosto stejný jako kdyby měli wh, prostě podvod, neférový přístup k ostatním hráčum = cheat...

bones
02-08-11, 17:29
OK, cize ak si na desktope zapnem NS CSko a na notebooku zapnem csko s VIP, a budem specovat sam seba s admin esp, sa to nepocita ako WH?

apach29
02-08-11, 17:30
:D to by byl krasnej banan.

Kotel
02-08-11, 17:53
OK, cize ak si na desktope zapnem NS CSko a na notebooku zapnem csko s VIP, a budem specovat sam seba s admin esp, sa to nepocita ako WH?
Za tohle uz jsem ban dal. Hrac dokonce psal do chatu, ze ma 2 monitory vedle sebe.