PDA

Zobrazit normální verzi : kLs



fLsh
02-08-11, 13:54
Zdravim,

prosim o prozkoumani HLTV dema z classicu http://csko.cz/dema/classic/classic-1108021111-de_nuke.dem a na nem specialne hrace kLs.

Celou mapu beha s crossem na zemi, kdyz ho kdokoliv zabije tak whinuje a nadava ale jeho predvidavost a dirovani se skoro 100% uspesnosti se proste neda prehlidnout... demo nemam nejak vycasovany ale co jsem na to koukal, tak me prijde, ze v kazdem kole ma nejakou podezrelou akci.
Specialne bych ale nabidnul zaverecnych par sekund s M4 na strese, ktere jsem videl jeste s ESP na serveru.

Diky predem za shlidnuti a zhodnoceni... a jestli se nahodou mylim, tak se vam omlouvam za vas cas.

ZEUS
02-08-11, 15:52
Já mu dávam pernament, protože je to až moc okatý, věděl o každým... jestli kolegové k tomu něco nemají, tak dávám banned na steam ID

MARTiii
02-08-11, 16:52
Ano wh.
Zajimave je, ze se v posledni dobe dost cheatuje na steamu. Tusim uz 3 ban na steam v nekolika dnech.
A pokazde cislo steamu zacina 3 nebo 4 coz znamena, ze je cerstvejsi nez prave spadle kokosy.
A tim se nabizi otazka, zda tyto hraci drive hrali na ns a na kotelne. Odpoved se asi nedovime, muzeme jen spekulovat.
Dekuji za pozornost, vas MARTiii.

chmod a+x /bin/laden
02-08-11, 17:04
...alespoň víme, jak by to tady vypadalo, kdyby se dal unban koupit přibližně za tolik €ček, kolik stojí CS1.6 v summer-sale...

kashpi
02-08-11, 18:42
a já pořád v poslední době, že jsou ti steamáci nějak moc dobří. Pořád přihlížím k tomu, že mají steam, ale asi začnu pořádně hlídat i je.

72 Virgins
03-08-11, 11:09
Je to tak, že nějakou dobu cheatujou a prochází jim to pak jdou do nějakýho klanu kde musí bejt steam a prostě si myslej, že jim to bude procházet dál.