PDA

Zobrazit normální verzi : Větší aktivita na knife serveru



Grakon2702
23-04-13, 14:25
Poslední dobou sleduji, že se knife server hodně kazí. Kdykoliv, kdy příjdu na server, tak jsou to neustále samé vláčky a bloky a to jsem na knifu 3-4 hodin denně. Když napíšu adminům na steamu, tak jsou najednou všichni v klidu, anebo zrovna žádný z adminů není online. Toto už se vážně nedá vydržet, vždyť už se tam pomalu nedá hrát ani jedno blbý kolo bez vláčku či bloku. Vím, že admini dělají vše, co je v jejich silách, ale jak to tak vidík, tak to stále nestačí :-/. Kdybych neustále psal přes ,,!", tak byste zabanovali mě za spam :D. Chtěl bych se ale zeptat, co s tím chete dělat? Nebo jestli s tím vůbec chcete něco dělat? Já jsem teda rozhodně toho názoru, že adminů je na knife serveru hodně málo. Tož teď jsem napočítal tak 3 adminy.

Anebo je tu možnost, že se ty vláčky a bloky ději jenom mne nebo já nevím. Poslední dobou se tam ale vůbec nedá hrát :-/.

grEy
23-04-13, 14:33
Tak schvalne, co s tym mame robit?

Zoyer
23-04-13, 14:36
Tak schvalne, co s tym mame robit?
Příjde ti odpověď : Naberte více adminů na knife. :D

ZEUS
23-04-13, 14:41
Vlaky a bloky tam budou pořád.... Chceš aby tam byl admin 24 hodin denně ? Po pár dnech mu zařiď postel ve cvokhausu.

Acid
23-04-13, 14:42
Poslední dobou sleduji, že se knife server hodně kazí. Kdykoliv, kdy příjdu na server, tak jsou to neustále samé vláčky a bloky a to jsem na knifu 3-4 hodin denně. Když napíšu adminům na steamu, tak jsou najednou všichni v klidu, anebo zrovna žádný z adminů není online. Toto už se vážně nedá vydržet, vždyť už se tam pomalu nedá hrát ani jedno blbý kolo bez vláčku či bloku. Vím, že admini dělají vše, co je v jejich silách, ale jak to tak vidík, tak to stále nestačí :-/. Kdybych neustále psal přes ,,!", tak byste zabanovali mě za spam :D. Chtěl bych se ale zeptat, co s tím chete dělat? Nebo jestli s tím vůbec chcete něco dělat? Já jsem teda rozhodně toho názoru, že adminů je na knife serveru hodně málo. Tož teď jsem napočítal tak 3 adminy.

Anebo je tu možnost, že se ty vláčky a bloky ději jenom mne nebo já nevím. Poslední dobou se tam ale vůbec nedá hrát :-/.

Kandidát na knife.

Grakon2702
23-04-13, 15:06
No já se teda ptám právě vás :D. Vlaky a bloky tam jsou pořád, to mi je jasné, ale jen jsem chtěl upozornit, že se to poslední dobou stupňuje a stupňuje. Jen by posačilo trošičku zvýšit ostražitost na knifu, to je vše, tak to zase tak nehroťte :).

MarcelloR
23-04-13, 15:44
Vravte si čo chcete, no podľa mňa sa admin najviac namaká práve na knife servery. A keď píšeš 3 admini, tak to je strašne málo. Bol som adminom na nemenovanom portály, kde knife bol dosť zaplnený a mali sme len jeden Knife server, ale bolo nas cca 12 adminov. Tu máte 2 Knife servery, takže si myslím, že minimálne tých 12 adminov je potreba.

hofy
23-04-13, 16:33
Situace na knife serverech je fakt nesnesitelná, žádná mapa s acerem se nedá hrát bez admina. Denně píšu minimálně sedm hlášení, ale opravdu výjimečně někdo dorazí. I tak chci poděkovat adminům, kteří na tyto hlášení chodí.

Btw. o tomto jsem už zakládal téma (http://csko.cz/forum/showthread.php?14664-Nedostatek-admin%26%23367%3B-na-knifu-blok-vlak) i já, ale situace se od té doby moc nezlepšila. 3 admini na 2 knife servery je prostě málo, zkuste si jít někdy zahrát na knife2 mapu s acerem při deadmatchi a teprve něco uvidíte. ;)

Není to nic proti Jolovi, Zyxovi ani Fakovi, nemůžou tu být 24 hod. denně. :notsure:

human
23-04-13, 19:21
Zase az take hrozne to tam nie je. Nech je aj 30. admninov na knife, tak sa nikdy nestane, ze tam bude stale aspon 1. Vlak a blok nie su az take zavazne bany aby sa robil z toho taky velky boom ako sa robi. Je to otravne ale ziadna velka katastrofa. Ked chces, tak sa vlaku vyhnes!

hofy
23-04-13, 19:36
No pokud vlezeš na acer a hráč proti tobě začne blokovat/spoluhráč za tebou, tak se vláčku/zabití nevyhneš. A např. na ka_acer mapách je blbé hrát 100hp na spawnu jen proto, že nevlezu na acer kvůli blokerům, to je pak ta mapa o ničem. Možná to tolik nevnímáš, protože když jdeš hrát, tak si to pobanuješ a je klid, ale pokud tam není žádný admin, někdy vláčkují třeba 3 za sebou. A ke všemu se ti někdy smějí do chatu...

zyx
23-04-13, 21:38
Z adminů na knife nikdo nechodí a ani se jim nedivím. Nic proti nim, ale knife nejspíš hrát moc neumějí, takže by chcípali každé kolo a být ve spec a sledovat hru (banovat) není nic zábavného. Poslední dobou tam potkávám Charona. Nabrat nové adminy na knife je taky dobrá varianta jak to vyřešit, avšak moc kandidátů nevidím.
Sebe obhajovat nebudu, víte jak to je. :D

hofy
23-04-13, 23:18
Z adminů na knife nikdo nechodí a ani se jim nedivím. Nic proti nim, ale knife nejspíš hrát moc neumějí, takže by chcípali každé kolo a být ve spec a sledovat hru (banovat) není nic zábavného.

Vidíš, to mě ani nenapadlo. Pravda, Charon to tam v poslední době zachraňuje, pokud není trojka knife adminů online. Občas dorazí i Slunko, Ejo, Bezďák, někdy se mi taky stane, že napíšu hlášení a než admin dorazí, tak se vláčkař(i) odpojí nebo toho nechají, takže si moc cením trpělivosti těchto adminů a ochotu dorazit na tyto hlášení. To jsem ještě chtěl napsat, např. dnes se mi to stalo, tak jen abyste to chápali a nemysleli si, že běžím psát hlšení kvůli jednomu nechtěnému bloku.

human
24-04-13, 16:31
Predychajte to. Vonku je pekne chod sa prejst. Vecer tam admini su. Nerobte z toho tragediu uz.

Grakon2702
24-04-13, 17:12
Pouze večer opravdu nestačí ;).

human
24-04-13, 17:23
Ked ma budes platit tak ako ma platia v praci, tak kludne tu budem cely den banovat.

Kloucek
19-04-17, 06:47
Každou chvíli budu kupovat csko a nahrabat si na něj nějaké ty hodiny na knifu, potom si zažádám o admina a bude klid :)

re1ease
19-04-17, 07:14
Nic proti tehdy kdyz byli admini jako Jolo zyx Bezdak Fake? atd...tak byla pohoda hold se to vsechno zmenilo, vlacky bloky nemame resit neni to tragedie to je fajn hraci si musi uz pomahat tim ze se nezabijeji a chodivaji zabijet blokery proto taky spousta hracu skoncila kvuli toho no kde to je lepsi je fakt na gsku tam si clovek zahraje vetsina dobrych hracu hraje na gsku knife servry muzete tak zrusit protoze tam uz nikdo nebude hrat maximalne ka_acer muzete nechat... :D ale vsak naco hrotit ne ?

rejdžyoda
19-04-17, 13:48
Bych sundal práva neaktivním adminům a máte tu adminu max 40 většina tu nechodí protože buď pracuji nebo hrají CS:GO je potřeba, aby tu byli Admini co jsou fakt závislý na 1.6 a nic jineho nehraje nebo aspoň jen okrajové jelikož vidim u par adminu vic hodin na GO jak na 1.6 přiklad
CS:GO-2000:1000-CS 1.6