PDA

Zobrazit normální verzi : Zase nekdo kdo nevy co se deje Ban ))



AB-Gordon
23-04-13, 18:37
hoj dnes sem se pripojil na vas server po dlouhe dobe a najdnou po 1 kole sem dostal ban nevym zaco kotel mi radil at si koupim steam a kdyz ho mam tak od vas dostavam ban za nic predlozte mi aspon dukaz nebo zadam o unban hraju hlavne na zombi 4 nick dedek20 a toto je i me steam meno

Tupelko
23-04-13, 18:41
hoj dnes sem se pripojil na vas server po dlouhe dobe a najdnou po 1 kole sem dostal ban nevym zaco kotel mi radil at si koupim steam a kdyz ho mam tak od vas dostavam ban za nic predlozte mi aspon dukaz nebo zadam o unban hraju hlavne na zombi 4 nick dedek20 a toto je i me steam meno
Ahoj dodej prosím výpis z konzole.

AB-Gordon
23-04-13, 18:58
po tomhle mi poradili at si koupim steam a je mi nahovno na ostatni kotelnu se dostan
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 45600)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): [P]ecko *
[AMXBANS] Tvuj nick: Dedek20
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:301876218
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_ID_LAN
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 93.99.143.75
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 93.99.143.75
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Vyrobna na zelene mozky
[AMXBANS] Server: Kotelna - COD:MW | csko.cz (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na
u ale na COD ne a toto neni ani moje meno Pecko

ZEUS
23-04-13, 19:04
Je to bug... přece kdyby si dostal ban, tak by ses nemohl připojit ani na jeden server od Kotelny

AB-Gordon
23-04-13, 19:08
tak ale nvym proc mi to nejde hned mi naskoci ze mam ban a to tam mam lv 27 a ten tam je od zacatku co ste dali COD na kotelnu a nejednou to nejde.vsude hraju ale na cod ne ))poradismi.dik predem Dedek20

slide
24-04-13, 13:39
kotel mi radil at si koupim steam a kdyz ho mam tak od vas dostavam ban za nic ......nick dedek20 a toto je i me steam meno Zaujímave že keď máš kúpený steam máš Valve ID... Nemáš kúpenú originálnu hru v službe steam ...