PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o Unban



Balrgo
24-04-13, 15:37
Ahoj,
o vánocích minulého roku jsem začal hrát cs 1.6 aktivněji a jelikož jsem celou dobu hrál s wallhackem, ale tak abych nebyl poznán, vrátilo se mi to, ačkoli jsem s tím dokázal hrát pár let, no řekněme že jsem se nesnažil dostávat do nějakých těch "žebříčků - top10,15 atp", jen jsem se prostě po nějakém čase začl nudit a zpříjemnil sobě hru, možná někomu znepříjemnil, ale to že dostane někdo nakládačku v csku, to asi ještě není to nejhorší co ho mohlo v životě potkat.
Jeden noc jsem se nejspíše nudil, ale vím doteď že jsem tam nebyl sám s programy třetímy stran, no ono to bylo nějak kolem 1 hodiny ránko a tak jelikož mi to vadilo, ačkoli jsem taky podváděl, tak jsem se zprvu nesnažil to tak ukazovat, ale jelikož mě to po čase začlo štvát, začl jsem podvádět co to šlo a nějaký tehdejší admin mě dal banána.
Jelikož se to stalo někdy skoro před půl rokem a cs již moc nehraji, přesto mam čas od času chuť zajít si někam zahrát, ale není moc kde, ačkoli je mnoho servrů, tento herní portál nabízí více servrů a já k nim mam přístup pouze přes steam, ačkoli tam přes steam nechodim a ani ho nemám, nechystám se ho mít.
Tímto jsem vás seznámil s mou situací a chtěl bych Vás požádat o unban, pokud je možno.
Byl bych rád.
S pozdravem,
Balrog.

##
Přidávám informace o banu:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 51233)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): Padl3xx
[AMXBANS] Tvuj nick: Padl3xx
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:734919720
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:217270866
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 77.78.85.241
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 77.78.85.241
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Dark Horse
[AMXBANS] Server: csko.cz | War3FT (fy_pool_day)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

Mr.Hol
24-04-13, 16:36
Kdyby se mi chtelo, napsal bych ti desne primovni pribeh o tom, ze se podvadet nema a ze zivot je spravedlivy a ze jsi podvadel a proto si tu uz NIKDY nezahrajes... Jenze me se nechce a proto ti to nenapisu... :harhar:

za me NE

mirous
24-04-13, 16:54
ačkoli tam přes steam nechodim a ani ho nemám, nechystám se ho mít.

A to je třeba ta chyba. Ty jsi podváděl, ale nechceš udělat nic proto, aby si dostal druhou šanci. Přitom řešení je tak jednoduché, ale Ty to jednoduché řešení vyžaduješ po nás. Už jen proto jsem proti a navíc bych řekl, že půl roku je krátká doba. Osobně jsem pro, bavit se o UB za cheaty dejme tomu nejdříve po roce. Říkám bavit, neříkám dávat.

514Pro
24-04-13, 17:12
TLDR, no steam, no second chance, bb