PDA

Zobrazit normální verzi : Udělení unban



Unregistered
03-08-11, 21:34
Dobrý den muj nick je 4FuN.Keny'G <CzE>
výpis z konzole:

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 15 tydnu , 6 dnu , 23 hodin , 59 minut a 3 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Zabanovany nick : 4FuN.Keny G <CzE>
[AMXBANS] Duvod : ' Wallhack '
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID :
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 83.208.6.117
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli
žádný Wh jsem neměl a pokud si myslíte že ano,chci videt demo,na kterem to je jasně videt.Ban mi dal admin: MARTiii,nevím proč,zřejmě mi dal BAN za to,že jsem h opodezíral z cheatování,aspon kdyby se k tomu vyjádřil,ale nic...Nevím,třeba Wh nemá.Byl to můj názor...
Doufám,že se to rozumně vyřeší

dík předem

chmod a+x /bin/laden
03-08-11, 21:37
Dobrý den muj nick je 4FuN.Keny'G <CzE>
žádný Wh jsem neměl a pokud si myslíte že ano,chci videt demo,na kterem to je jasně videt.Ban mi dal admin: MARTiii,nevím proč,zřejmě mi dal BAN za to,že jsem h opodezíral z cheatování,aspon kdyby se k tomu vyjádřil,ale nic...Nevím,třeba Wh nemá.Byl to můj názor...
Doufám,že se to rozumně vyřeší
dík předem

Stáhni si csko odsud (http://www.csko.cz/?strana=download) a můžeš hrát dál, tedy samozřejmě bez cheatů. Nicméně demo by sem Martii hodit mohl

MARTiii
04-08-11, 02:01
http://csko.cz/dema/upload/dir/keny.dem

Lynviy
04-08-11, 07:49
Podle dema nic nemá, tam to je o tom že používá jednu věc. Brain :)

chmod a+x /bin/laden
04-08-11, 09:33
Podle dema nic nemá, tam to je o tom že používá jednu věc. Brain :)
Na trainu se za T hned po spawnu zakempí za popelnicí (a když tam zakempí někdo jiný, tak ho vyhání), flashbangy si háže sám sobě pod nohy, podle pohybu na mapě bych soudil, že u cska buď večeřel pizzu, nebo má levou ruku v sádře...
...řekl bych o něm cokoliv, jen ne to, že používá brain :-D

Podezřelých akcí je tam dost, kvůli jeho hernímu stylu jsem neměl sílu si to pouštět celé. Zkontrolujte to někdo trpělivější...

Lynviy
04-08-11, 09:36
Tak víš jak jsem to myslel ne? :D Ale fakt nic nemá, herní styl neni cheat.

fLsh
04-08-11, 09:49
Podle me ma wh, porad beha s crossem na zdi a checkuje jestli nikdo nebezi, nekolikrat se da s ESP jasne videt, ze miri na duru pres zed a co se tyce jeho brainu, tak to si zabil bracho :) kempi za popelnici a nebo celkove blizko T spawnu celou mapu, to me jako brain neprijde, kdyz ma plantovat/branit naplantovanou bombu...

Jinak, ve chvili co dostal ban sem byl na serveru a i kdyby nemel cheaty tak by si minimalne zaslouzil permanent za demenci, za tu chvili napsal asi 5 lidem ze maj wallhack nebo aimbot a porad nekoho otravoval.

Unregistered
04-08-11, 10:01
Lol já sem nekempil.Chtěl jsem,aby začal ten dmnt hrát,ten co tam vždycky zalezt za tu popelnici xD.FlS ty radči pomlč xD o tomto tematu.

No nechci to natahovat.Nechci tady psát zdlouhavou žadost o unban...Zkrátka byl by možný?

chmod a+x /bin/laden
04-08-11, 10:05
Opakuji: Stáhni si csko odsud (http://www.csko.cz/?strana=download) a můžeš hrát dál, tedy samozřejmě bez cheatů.

Unregistered
04-08-11, 11:45
Tam mi to nejde stáhnout...