PDA

Zobrazit normální verzi : prosim o unban !



Duckl :D
28-04-13, 10:41
Ahoj dostala jsem právě trvalý ban od admina jmenem wenzl, prej za wh , tenhle problem sem tu už řešila! a nebudu pořád opakovat že žádnej WH ani AB nemám! začíná mě to pjekně štvát jací tu jsou admini! jsou nespravedliví a nedávají si pozor na opravdové cheatery když jim někdo napíše ikdyž je online že má poezření na cheatera ani se nezajde podivat na nahlášený server! nesnáším nespravedlnost nejhorší je když si někdo myslí ale hovno ví!!!! takže prosim o unban a předem se omlouvám za tak naštvanou a trochu sprostou zprávu ale každý má právo na upřímnost! a na to co si myslí o adminech kteří stojí za prd. Duckl ( Verča .M. )


Vaše ip adresa: 83.240.14.188

Detaily banu
Hráč verca-TRANE
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:316552023
IP adresa 83.240.14.188
Udělen 28-04-2013 - 10:28
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod Wallhack
BAN dal Admin Wenzel (bEcause)
BAN dal Server csko.cz | Capture the Flag (cs_office)

HistorieBANů
Tento hráč ještě nebyl zabanován.

Tupelko
28-04-13, 10:43
Ahoj dostala jsem právě trvalý ban od admina jmenem wenzl, prej za wh , tenhle problem sem tu už řešila! a nebudu pořád opakovat že žádnej WH ani AB nemám! začíná mě to pjekně štvát jací tu jsou admini! jsou nespravedliví a nedávají si pozor na opravdové cheatery když jim někdo napíše ikdyž je online že má poezření na cheatera ani se nezajde podivat na nahlášený server! nesnáším nespravedlnost nejhorší je když si někdo myslí ale hovno ví!!!! takže prosim o unban a předem se omlouvám za tak naštvanou a trochu sprostou zprávu ale každý má právo na upřímnost! a na to co si myslí o adminech kteří stojí za prd. Duckl ( Verča .M. )
Ahoj dodej prosím výpis z konzole..

Duckl :D
28-04-13, 10:45
Vaše ip adresa: 83.240.14.188

Detaily banu
Hráč verca-TRANE
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:316552023
IP adresa 83.240.14.188
Udělen 28-04-2013 - 10:28
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod Wallhack
BAN dal Admin Wenzel (bEcause)
BAN dal Server csko.cz | Capture the Flag (cs_office)

HistorieBANů
Tento hráč ještě nebyl zabanován.

because
28-04-13, 10:46
Cakal som ta :)

Demo: http://csko.cz/dema/upload/dir/trane.dem

Na serveri si pisal/a, ze hras csko uz od 6stich rokov a aj tak nevies, ze sa dodava vypis z konzole

E: to co davas je vypis z banlistu
E1: mUŽEŠ MI ŘÍCT JAK TY MUŽEŠ VĚDĚT ŽE MAM WH? KDYŽ HO NEMAM?!!! JAK DLOUHO SEŠ ADMIN? POKUD VÍM TAK MA PŘÍT PRVNÍ UPOZORNĚNÍ ŽE MAM WH NEBO NECO TAKOVEHO ALE TYS MY DAL OKAMŽITÝ BAN?! LASKAVĚ TO OD UNBANUJ PROTOŽE ŽADNE DEBILONI WH NEMAM MĚL BY SES DIVAT NA OPRAVDOVE CHEATERY A NE NA HOLKU KTERA HRAJE COUNTER STRYKE OD 6 LET A UMI TO 100X VÍC JAK TY! . Veronika


Ub riesim len v ziadosti a nie v poste :) a este jedna vec mam ta upozornit na wh? :DDDD toto ma troska dostalo :D

Duckl :D
28-04-13, 10:53
:D no jak vidim tak už to neni stare dober casko jake bývalo! a jetu plno dementu co si mysli že když sou admini tak sou pánové světa!

because
28-04-13, 10:54
Posudia to ostatny :)

ZEUS
28-04-13, 10:57
http://csko.cz/forum/showthread.php?15089-3x-CTF

Tady máš další demo, Charon ti dal ban, ale v odkaze banu nic není. Zeptám se ho.

Jinak s tím varováním rozhodně nemáš pravdu. Nemáme povinnost upozornovat na cheatery.

Duckl :D
28-04-13, 10:58
To demo muže vipadat jak chce :Dale WH prostě nemam na co by mi asi tak bylo WH používají začatečnici :D anebo děcka co sou zvědaví jak to vipada když hrajou z WH znam to z vlastní skušenosti moje neteř takhle hraje taky :D jako rači si první ověř ikdyž máš demo atd rači si to první ověř z tím člověkem co je podezřeli z WH nebo z něčeho takoveho.

Zeus: když jsem ještě dřív hrávala z mím bratrem CSko tak to tak bývalo že se poslalo nějake upozorněni popřipadě demo atd a ten člověk musel dokazat že cheater neni možná su zviklá na stare pravdila ale y stare byli lepší nebyl v nich chaos :D jaky je vnich ted

Mr.Hol
28-04-13, 11:04
Radsi by sis mela zvyknou na pravidla ceskeho pravopisu! Ty jsou (narozdil od hry) v zivote dulezite aspon!

Duckl :D
28-04-13, 11:05
Jsem zvědava kdy a jak to dopadne jen aby ste se nato nevykašlali jak se to dělává! jako sory že sem ti asi nadavala ale prostě to mě dokaže vytočit když na mě někdo řekene že mam WH a nemam ho ale když někomu napišu já že je cheater tak se nikdo neozve a on si tam vesele používa ab wh a pod.. potom to ostatnim normalnim hračum přijde nefer vuči nim ;) asi ten pocit neznáte ...

Hele laskavě tady neurážej můj pravopis a jestli nemáš nic lepšího na práci tak sem ani rači nepiš! já tady řeším nespravedlivý BAN a ne můj pravopis!

because
28-04-13, 11:07
Vsak ked bude posudene ze nic nemas tak UB dam a ospravedlnim sa
Ale ak posudia naopak tak zial sa nic neda robit ;)


E: Pouzivaj prosim ta upravu

d3r0v4c
28-04-13, 11:08
Nenavážej se tady do adminu a !!!NAUČ SE PSAT!!!! nedá se to po tobě ani číst!
Na demu je jasně vidět WH a upozornovat tě admin rozhodně nebude. UB nebude GJ :mml:

ZEUS
28-04-13, 11:09
http://csko.cz/forum/showthread.php?15208-PlS-UNBAN-charon

Tady si měla štěstí, že Charon neměl demo, ale teď klec s velkou pravděpodobností spadla.

Charon35
28-04-13, 11:11
To demo muže vipadat jak chce :Dale WH prostě nemam na co by mi asi tak bylo WH používají začatečnici :D anebo děcka co sou zvědaví jak to vipada když hrajou z WH znam to z vlastní skušenosti moje neteř takhle hraje taky :D jako rači si první ověř ikdyž máš demo atd rači si to první ověř z tím člověkem co je podezřeli z WH nebo z něčeho takoveho.

Daj si facku za atentán na pravopis.

Neviem, prečo tam niesú tie bany, ale banujem, len keď som si istý. Demo už nemám, bolo to dávnejšie.

EDIT: Aha. Padla klec pyco. Zas som mal pravdu. Na každého sa skôr či neskôr príde. GJ Tron. Fight for the users! :mml:

EDIT by ZEUS: Nemachruj :mml::mml::mml:

Duckl :D
28-04-13, 11:14
spíš ty se tady navážíš do mě! já se tu nenavážím do adminů jen chci aby byla použita spravedlnost! nic víc ani míň nežádám a já si myslím že po mě to jde přečíst velmi dobře! tady jde aspoň vidět že se doma pěkně nudíš :D

because
28-04-13, 11:15
Takze dame jej UB nie? :D

d3r0v4c
28-04-13, 11:16
Spravedlnost byla použita správně a ty máš BAN :mml: Není co řešit už bych to uzamčel :fyou:

Duckl :D
28-04-13, 11:27
Aha jak vidím tak tady to jistě nemá cenu řešit z 15 co si myslí že když mají admin práva tak si mužou dovolovat lituju holky ktere s vámi chodí nebo chodily chovat se k holkám takovím to stylem to je opravdu hrdinství v tom se navás dříve nebo později příjde ;) a práva budete mít v tahu

Lallinka
28-04-13, 11:47
Hele laskavě se uklidni .. jsem taky holka a kluci z AT se ke mě chovaj líp než někteří ze stejnýho města. Tím, že tu budeš hulákat jak jsou admini k ničemu, ničemu nepomůžeš a už vůbec ne sobě. Očividně tě usvědčili, z toho, že to WH máš. Tak sklop hlavu, stáhni ocas mezi nohy a uvažuj proč.

Btw. za to ty vypadáš, že jsi extrémně pracovně vytížená. Promiň, ale český pravopis bys měla zvládat i pokud tě někdo probudí o půlnoci. A ne, "PŘÍT" žádnou dis neokecáš.

because
28-04-13, 11:51
Uz by mohlo byt lock.

human
28-04-13, 11:56
Neda mi to sem nenapisat. Robis tu zo seba nejaku velku inteligentnu zenu, ktora ma nieco za sebou a mas za potreby riesit tu podobne sracky ako je toto. Nemysli si, ze len za to, ze si zena, tak vsetci padnu na kolena a budu z teba paf. Chod radsej studovat cestinu a ucit sa varit. Podla toho ako sa vyjadrujes, tak by to bolo na mieste.

Charon35
28-04-13, 13:19
http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/20470487.jpg