PDA

Zobrazit normální verzi : Napad



caHor
28-04-13, 10:51
Zdravim.. je to taka zbytocnost, ale napadlo ma, ci by sa v sekcii http://csko.cz/forum/forumdisplay.php?14-Kotelna-servery neurobila ku kazdemu serveru nejaka definicia, nejaky navod alebo pomoc novacikom, proste taky text, ktory by definoval tento mod, ake mapy tam su a ako na ten mod.. mozno je to zbytocne, ale ja by som sa do toho dal... budem vdacny za vsetky nazory

Acid
28-04-13, 11:15
Jo dobrej nápad. Já do teď nevim, o čem je W3Eft :D

brat brata
28-04-13, 11:33
Uplna blbost staci napisat /menu alebo ak chces vediet ake mapya danomode hravaju napis do konzole listmaps alebo ak chces vediet nieco viac daj si to do google a tam si napr. napis “CS1.6 War3ft“ to je uplne cela veda zbytocne to robyt na foru
PS:Na odpovede typu “pozry kolko gramatickych chyb tam je“nereagujem ked nedokazete precitat i/y tak to necitajte proste i ako y

MarcelloR
28-04-13, 11:39
Zdravim.. je to taka zbytocnost, ale napadlo ma, ci by sa v sekcii http://csko.cz/forum/forumdisplay.php?14-Kotelna-servery neurobila ku kazdemu serveru nejaka definicia, nejaky navod alebo pomoc novacikom, proste taky text, ktory by definoval tento mod, ake mapy tam su a ako na ten mod.. mozno je to zbytocne, ale ja by som sa do toho dal... budem vdacny za vsetky nazory

Som za. Hlavne vyber to najpodstatnejšie a nech je to stručné + nejaké obrázky aby to zaujalo a nebol to len text.

caHor
28-04-13, 11:46
dakujem vsetkym za nazor...

@brat brata: no len ze ked nevie, o com ten mod je, tak na co tam pojde zaberat miesto citanim /menu? ak tam vobec nieco take je...
@macello: jo, nejako tak som si to predstavoval, no sam to nespravim, zaberie to vela casu, ktoreho nemam tak vela, ale rad sa do toho pustim a uvitam kazdeho pomoc...

Acid
28-04-13, 12:24
PS:Na odpovede typu “pozry kolko gramatickych chyb tam je“nereagujem ked nedokazete precitat i/y tak to necitajte proste i ako y

Hezky zkopírovanej podpis no. Jenže u tebe to tak není. Dal sis to sem, protože jsi děcko, který neumí pravopis.

MarcelloR
28-04-13, 12:44
dakujem vsetkym za nazor...

@brat brata: no len ze ked nevie, o com ten mod je, tak na co tam pojde zaberat miesto citanim /menu? ak tam vobec nieco take je...
@macello: jo, nejako tak som si to predstavoval, no sam to nespravim, zaberie to vela casu, ktoreho nemam tak vela, ale rad sa do toho pustim a uvitam kazdeho pomoc...

tak na take servery ako su tie publicy, aimy a awp ti môžem helpnuť aj s obrazkami aj textom, keď tak mi pošlí PM, ale také ako furien, jailbreak atď. ti moc nehelpnem, kedže som tie módy nikdy nehral a neviem o čo tam ide.

caHor
28-04-13, 12:48
ved to viem, na furien by tu mohol pomoct dexter, jb mozno trey, leryx ak sa nemylim.. na w3ft zasa apach..
myslel som si, ze na classic, pub a pod. servery mi helpnes... a diky vopred
E: jedno co som si vsimol, ze taky napad dostal aj 72 Virgins, ktory aj nieco take napisal:
http://csko.cz/forum/showthread.php?21-Zombie-server-Tipy-Triky-a-n%E1vody
http://csko.cz/forum/showthread.php?3-Soccerjam-Tipy-triky-n%E1vody

Beat
28-04-13, 14:24
Keby si chcel pomôžem ti s codom.

caHor
28-04-13, 14:29
dakujem za pomoc a za ochotu, ale este neviem, kedy s tym zacnem.. musim si rozlozit volny cas aby som stihal aj ostatne veci...

Bezdak
28-04-13, 14:36
Nápad dobrý. Možná by bylo ještě lepší to dát i na web s tim že by na to byl odkaz po rozkliknutí toho daného serveru na hlavní stránce.

Acid
28-04-13, 14:47
Nápad dobrý. Možná by bylo ještě lepší to dát i na web s tim že by na to byl odkaz po rozkliknutí toho daného serveru na hlavní stránce.


Kdyby jste mi vysvětlili mody jako SH, W3FT atd... tak bych klidně napsal články.

Tupelko
28-04-13, 15:12
O war3ft už článek je (http://csko.cz/articles/read/54)..Jenak nápad dobrej:)

Leryx
28-04-13, 15:35
Uplna blbost staci napisat /menu alebo ak chces vediet ake mapya danomode hravaju napis do konzole listmaps alebo ak chces vediet nieco viac daj si to do google a tam si napr. napis “CS1.6 War3ft“ to je uplne cela veda zbytocne to robyt na foru
PS:Na odpovede typu “pozry kolko gramatickych chyb tam je“nereagujem ked nedokazete precitat i/y tak to necitajte proste i ako y

Tebe porodila vačice, nebo co je sakra s tebou špatně?

Acid
28-04-13, 16:28
Tebe porodila vačice, nebo co je sakra s tebou špatně?


Dejte mu ban, šášovi.

@Tupelko: Jo já vím, myslel jsem to jako obecně. Podobný typy módu.

Trey
28-04-13, 18:18
Ak sa to teda bude robit mozem daco napisat o codku a hns :D

caHor
28-04-13, 18:21
milerad uvitam pomoc.. pred tym ako zacneme pisat, tak urobim clanok, kde vymenujem vsetky servery a kto o nich bude pisat


pomôžem ked bude treba:D
uvidime.. pracujem na zozname serverov, a ak bude treba tak pomozes...

Mr.Brown
28-04-13, 21:35
Kdyby jste potřebovali war3 mody tak rád pomůžu. Jestli Warft už je, tak ultimate klidně napíšu. Rad pomuzu.

caHor
29-04-13, 07:17
to Nothing & Trey> Zapísal som vás do zoznamu na server COD... Ak budete chcieť, a dohodnete sa, jedného z vás odpíšem preč...
E: Browne, War3 mody su navody napísané.. viď. http://csko.cz/forum/showthread.php?16372-Projekt-Navody&p=179713#post179713

D!!!!n3r [MaMLas] :x
29-04-13, 07:22
Napíšem o CTF :)

MarcelloR
29-04-13, 09:15
beriem si na starosť Classic a awp ak môžem

Acid
29-04-13, 11:03
Dobře, vezmu si Fy.

caHor
29-04-13, 13:44
Ok zapisujem si vás

D!!!!n3r [MaMLas] :x
29-04-13, 13:54
Zapíš mi ešte DR

caHor
29-04-13, 19:31
ok, si tam

Swagrid
02-05-13, 00:12
Zapisuji se na GUNGAME :)

SliZo
02-05-13, 11:15
Napsal bych něco o ZM, třeba.

Dexter.Morgan
02-05-13, 16:35
Beru furien, pokud to ještě někdo nevzal.

yadort
04-05-13, 07:33
Beru furien, pokud to ještě někdo nevzal.
Přemýšleš jsem o tom já ale co bych tam napsal ? o čem je mod,ip serveru dál nevím
nechám to radši tobě :)

Fail.
04-05-13, 08:23
Uplna blbost staci napisat /menu alebo ak chces vediet ake mapya danomode hravaju napis do konzole listmaps alebo ak chces vediet nieco viac daj si to do google a tam si napr. napis “CS1.6 War3ft“ to je uplne cela veda zbytocne to robyt na foru
PS:Na odpovede typu “pozry kolko gramatickych chyb tam je“nereagujem ked nedokazete precitat i/y tak to necitajte proste i ako y
Súhlasim ...

noirbun
04-05-13, 09:48
Uz sme sa s noliferom dohodli, urobíme to spolu