PDA

Zobrazit normální verzi : unban - slide



Only_Lucker^^
28-04-13, 16:37
Prosím o unban..
Podrobnosti: http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=64810
Ban jsem dostal nepravem,protože žádné "WH" nemám.Na tomhle serveru hraju dost dlouho,takže nejsem žádnej nováček.CSko hraju 2 a půl roku,takže "WH" je mi k ničemu,jen by mi to zničilo celou hru..
Jakože to,že mám na tý mapě dobrý skore a znám tam všechny místa na camp neznamená,že mám WH.. Možná jsou na mě všude stížnosti,že se neumím chovat,že nadávám,apod.,ale hraju podstivě bez cheatu..

Výpis z konzole:

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 64810)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): Fallen Angel
[AMXBANS] Tvuj nick: Fallen Angel
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1946945869
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1946945869
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.155.248.198
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.155.248.198
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: slide^
[AMXBANS] Server: csko.cz | COD:MW (de_inferno)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

slide
28-04-13, 18:48
Wallhack som tam nevidel iba ja ale aj ostatní hráči na serveri :) Asi máš super ultra mega skill keď takto krásne vidíš hráčov za stenou :)

Demo:http://csko.cz/dema/upload/dir/fallenangel.dem

tyger103
28-04-13, 18:58
Takové reflexy jsem ještě neviděl :) Za mě WH,gj slide

kashpi
28-04-13, 19:39
já nevím, hraje dost divně...

Only_Lucker^^
28-04-13, 21:48
Aha.. Takže to,že slyším kroky nebo kousek někoho (i zbraň) je bráno za WH?.. dobrý no.. jakože je mi to jedno,stejně na kotelně končím.. ale jen přece si myslím,že ban jsem dostal neoprávněně.. bylo tam tolik lidí,co mělo Wh a ty si určíš zrovna mě,když ho nemám..

P.S: kashpi = ano,já takhle hraju furt.. jak na CoD,tak na CtF,tak i na JB.. Dost lidí to potvrdí a všichni ví,že WH nemám a že tak hraju normálně..

tyger103
28-04-13, 22:11
No tak se zítra na to ještě kouknu a klidně vyčasuji.Občas takové reflexy / předstřely...ted jsem na tabletu.Rozhodně tam nebylo tolik lidí s wh spiš max ty a to se řeší

Only_Lucker^^
28-04-13, 22:15
tyger = neřeším se jenom teď ale pořád.. kvůli tomu mi nikdo nevěří..

kashpi
28-04-13, 22:24
viděl jsem tam tak 2 WH akce, což může být haluz... Jen mi nešla do hlavy hned ze začátku to jak šel defusovat a koukal na bombu ale zničeho nic střelil doleva na hráče... Ale jako já bych si to asi netroufl banovat

slide
28-04-13, 22:26
Bohuzial kashpi som zacal natacat neskoro ... boli akcie, ktoré ma k tomu podnietili ..

kashpi
28-04-13, 22:28
tam je hltv? tam by se dalo kouknout :)

edit:
http://csko.cz/hltv/27066/27066-1304281521-de_inferno.zip
to je asi ono, kouknu asi až zítra

slide
28-04-13, 23:07
Vyčasujem to moje demo:

2:35 - krasne je to vidno, jak mohol vedieť že práve tam je + predstrel
3:04 - nevedel o ňom, strašne nenápadne sa to snažil spraviť ale je to pekne vidno + wallook ;)
4:46 - vedel o tom hore na balkóne preto tam nešiel a vrátil sa
6:05 - krásny wallook, kopíroval jeho pohyb
9:00 - super ultra mega reflex = predstrel

Tyger spravil som to za teba :)

Only_Lucker^^
29-04-13, 07:10
ano,věděl jsem,že byl nahoře,protože jsem viděl,jak tam lezl a pak odtama střílel dolů.. a 9 minuta já prostě běžel k plantu.. za to nemůžu,že tam kempil.. 2:35 viděl jsem kus zbraně 3:04 viděl jsem jak odtama nědo střílí

Slunicko
29-04-13, 07:25
Az se odhodlam vstat z postele tak sse kouknu ale jen na ty casy, jak si psal .)

slide
29-04-13, 07:57
Prosimta slunko hlavne 3:04 si kukni... lebo mele tu sracky o tom.

Slunicko
29-04-13, 09:14
Vyčasujem to moje demo:

2:35 - krasne je to vidno, jak mohol vedieť že práve tam je + predstrel
3:04 - nevedel o ňom, strašne nenápadne sa to snažil spraviť ale je to pekne vidno + wallook ;)
4:46 - vedel o tom hore na balkóne preto tam nešiel a vrátil sa
6:05 - krásny wallook, kopíroval jeho pohyb
9:00 - super ultra mega reflex = predstrel

Tyger spravil som to za teba :)

1. čas - šlo úplně krásně slyšet, že vyskočil, takže předstřel by měl každej a věděl by to každej, kdo má sluchátka, stačí od vietnam za 100 Kč.
2. čas - vypadá to jak když jde amatér defusovat a splete si E s W, tkaže popošel dopředu ale neni to nic prokazujícího
3. čas - zase nic usvědčujícího, šly dokonce i vidět střely které letěly ze zhora, takže jediná možnost je balkon, když si to tu ukázal :D ale nemůžeš vědět proč se vrátil..
4. čas - nevidím nic divnýho, střílelo se tam a je to slyšet spolu s krokama, navíc když vyšel, mířil úplně jinam, než na něj.
5. čas - před nim tam jednoho zabili, musel o něm vědět a musel čekat že nikdo vyjde, a nevidim na tom nic za reflex, prostě Ct vyšlo a on ho sejmul.

Takže za mě na těchto časech nic divnýho neni, pokud zapojíš brain, sound a aim dohromady.

kashpi
29-04-13, 09:33
Vyčasujem to moje demo:

2:35 - krasne je to vidno, jak mohol vedieť že práve tam je + predstrel
3:04 - nevedel o ňom, strašne nenápadne sa to snažil spraviť ale je to pekne vidno + wallook ;)
4:46 - vedel o tom hore na balkóne preto tam nešiel a vrátil sa
6:05 - krásny wallook, kopíroval jeho pohyb
9:00 - super ultra mega reflex = predstrel

Tyger spravil som to za teba :)

2:35 - zabil mu tam předtím 2 spoluhráče a bylo slyšel že vyskočil ven, ale předstřel tam je, možná haluzová díra
3:04 - lezl mu sice zadek, ale nevím jestli bych si toho všiml, toto je pro mě nejpodezřelejší situace
4:46 - můj WH mi na balkoně nikoho neukázal. + žádný kolo ještě neprošel skrz banán, vždy se vrátil zpět na plant
6:05 - moc ho nekopíroval...
9:00 - nevidím nic divného...zabil mu tam spoluhráče

slide
29-04-13, 11:53
Okey ... nech sa k tomu niekto ešte niekto vyjadrí ... ja verím že wh má a donesiem preukazateľne video raz...

Slunicko
29-04-13, 15:55
Koukal se nekdo na hltv?

tyger103
29-04-13, 16:46
Jdu kouknout na to HLTV.Z toho dema ty okamžiky jsou víceméně vysvětlený,já prostě soudím podle toho jak celkově hraje.Třeba na tom středu 2:35 byl slyšet,ale ten timing střelby,nebo pak 3:04.Prostě mi to nejde dohromady s celkovým hraním.Jak dokoukám HLTV,tak editnu
EDIT: Tak slide začal točit prakticky od začátku mapy.Možná by bylo ale lepší kouknout se na HLTV místo dema.I když se řídím podle zvuků a logiky,ten pohyb mi k tomu nesedí.Nebudu vypisovat časy,koukněte se na to celkově (cca 8 min) jedině tak je vidět ten styl hraní s těmi okamžiky na WH.

slide
29-04-13, 18:02
Pozrel som si HLTV z predchádzajúcej mapy http://csko.cz/dema/upload/dir/fallenangelhltv.dem ... hral tam od 8 minúty celý čas som si kukal jeho štýl hry a je úplne iný ako na mojom deme až do 21:45 Vtedy zapol WH a už začal jeho "skillerský štýl"

Časy:
21:50 - Mierenie na enemy za stenou
21:54 - Enemy utekal za bedňoul nemohol počuť odkiaľ striela teda ja som nedokázal takto presne určiť polohu tohto hráča ... myslel som si že je za stenou oproti nemu podľa zvuku ... to hram cs 5 rokov .. a už dával predstrely ale nečakal že sa v poslednej chvíli zastaví a čupne si
23:03 - Wallook - nemohol o ňom žiadnom prípade vedieť ....
23:26 - Wallook a to mi nepovedzte že zasa luck
24:07 - Ano počul som jak skákal ale určite nemohol vedieť že skákal na tu bedňu...

Od 8:00 do 21:45 hral ako lama o nikom nič nevedel ale zrazu od 21:45 je z neho skiller ... nesledujem iba či niekto mieri cez steny sledujem najmä štýl hry a prečo robí, čo robí ...

Only_Lucker^^
29-04-13, 21:18
Myslete si co chcete,ale já "WH" nemám.. S "WH" hrajou jenom lidi,co csko neumí.. Já csko umím,jinak bych ho nehrál... Dost lidí vám potvrdí,že tak hraju.. Možná i někteří admini..

P.S: slide já nezačal skillovat,to jen lvly up a dobrý itemy..

Slunicko
29-04-13, 21:36
Myslete si co chcete,ale já "WH" nemám.. S "WH" hrajou jenom lidi,co csko neumí.. Já csko umím,jinak bych ho nehrál... Dost lidí vám potvrdí,že tak hraju.. Možná i někteří admini..

radši sklapni, protože to jak hraješ, neni umění, podle stylu hry bych ti řekl 2 měsíce hraní, neumíš se pohybovat po mapě, nemáš aim, nemáš prakticky nic, co k hraní potřebuješ, okrem lucku nebo cheatů, to už nechám na slidovi ale hrát neumíš určitě, to vidim z jednoho dema.

Only_Lucker^^
29-04-13, 21:40
Prostě tak hraju dlouho,ano,hraju jak lama ale prostě se jinak hrát nechci naučit.. Stačí mi dobré sluchátka a itemy.. To,že se neumím pohybovat.. Takhle se hýbu normálně.. A znovu píšu : dost lidí potvrdí to,že WH ani nic jiného nemám..

Mr.Brown
29-04-13, 21:55
Prostě tak hraju dlouho,ano,hraju jak lama ale prostě se jinak hrát nechci naučit.. Stačí mi dobré sluchátka a itemy.. To,že se neumím pohybovat.. Takhle se hýbu normálně.. A znovu píšu : dost lidí potvrdí to,že WH ani nic jiného nemám.. Tady nezaleží na těch lidech, ale na adminech, kterří to tady rozhodnou.

Only_Lucker^^
29-04-13, 22:15
Ano,já vím... Ty sám víš,jak hraju..

Krispo
29-04-13, 22:58
Vyčasujem to moje demo:

2:35 - krasne je to vidno, jak mohol vedieť že práve tam je + predstrel
3:04 - nevedel o ňom, strašne nenápadne sa to snažil spraviť ale je to pekne vidno + wallook ;)
4:46 - vedel o tom hore na balkóne preto tam nešiel a vrátil sa
6:05 - krásny wallook, kopíroval jeho pohyb
9:00 - super ultra mega reflex = predstrel

Tyger spravil som to za teba :)


2:35 - Tady byl slyšet krok, jak psal slunce
3:04 - byl vidět, i když to na demu s tema zelenyma ctvereckama neni moc videt
4:46 - byl posranej ze tam nekdo je, a kdyz tam nikdo nesel tak to radsi ztahnul
6:06 - vypada na WH, vedel kde presne je, i presto ze nevystrelil a ze slysel kroky bych moc nevsazel, kdyz tam spoluhrac strilel.

Asi bych to nebanoval. Na hltv jsem nekoukal.

Edit: 21:50 - tohle nemusel byt wall look, ale 21:54 dobrej predstrel, sice mohl cekat ze tam nekdo bude, ale takle presne asi ne.
23:03 - tohle vypada divne, ale nejspis haluz
23:26 - to neni az tak prukazny
24:07 - zda se mi ze se podival na hrace pres stenu v momentu kdy tam nekdo dupnul, tak cekal. pak zase nejak presne miril na toho na bedne kdyz vychazel..

Don't know ppls.. :notsure:

tyger103
30-04-13, 14:59
No,vyjádřilo se jen pár adminů.2 pro WH,ostatní "by to nebanovali".Co s tím? Pokud dostane unban,budeme ho sledovat :)

Only_Lucker^^
30-04-13, 15:27
Klidně mě sledujte.. uvidíte,že ho nemám..

slide
30-04-13, 16:59
No čo teda ľudia mám mu dať UB ? problém mi to nerobí :)

Slunicko
30-04-13, 20:28
Dej mu unban, dáme si na něj pozor, není to průkazný..

slide
30-04-13, 21:35
Žiadny problém LOCK.