PDA

Zobrazit normální verzi : NEheheh :D Robte daco ne :D



DarwiN
29-04-13, 18:16
Ždravím maniaci
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
neviem neviem či dexter a maršouna brown stačí na furiena , a teraz ked idu prazdniny bude ludí ešte 1ooox viac a nesu všetci podstivý jak ja :) takže prosím Vas naberte serioznych adminov na furien , na JB su 3 servery pokial sa nemýlim a je tam x adminov a xxxx spešlov , a furien má 4 servery a furt plné , keby že náhodou na leto pridáte 5 (inak to by bolo super , tak si nikto nezahra na 4 serveroch) tak to sa "kriminalita" na serveroch zvýši o 1000% . Neviem ked nechcete naberať nových adminov ( keby že ich máte už vela ) tak spešla na furiena

Vidím to na jedinu možnosť , no robte jak chcete , ja mám vip a cez leto si zahrám ale ti/y čo vip nemaju si nezahraju . Alebo nastane taká situacia že si všetci kupia vip a už ani vip vam nezaručí "učasť" na danom serveri/y .

Ak ste nepochopili čo som tým myslel tak si to prečítajtze ešte raz a pochopíte .

Mohli by ste popremýšať nad tým spešlom .

S laskou váš Darw1N :D
E> prečo už LODžIK nema admina , sprevil enco zle , poda mna bol celkom seriozny .
PS: nevraciam sa na forko :D len pre tie horuce hlavy ktore by písali bludy :D

edit: příště si tolik smajlu nech někam jinam.

kono159
29-04-13, 19:25
neviem, ci je to upalom, hubickami alebo nedostatkom spanku, ale nepisal si ty niekedy, ze s cskom koncis?
nabor nebude, a 5 furien ani nahodou, ak si si nevsimol, uz 5 furienov je

Lallinka
29-04-13, 19:29
Je tu ještě to vlákno, kde se tipovalo za jak dlouho se vrátí?

Baron
29-04-13, 19:30
D@RW!N is back! :D

marsoun
29-04-13, 19:30
Až tam najdeme někoho schopného adminovat, tak se neboj že ho nevezmeme.

Tupelko
29-04-13, 19:32
Logic práva nemá , protože se jich vzdal.

Folowed
29-04-13, 19:45
Spesl na furien ???? to myslis vazne ?

human
29-04-13, 19:59
Jak nevracias, ked si tu kazdy den. A k Logicovi. Seriozny? To s nim nema nic spolocne.

DarwiN
30-04-13, 18:15
1. Lodzik bol seriozny admin
2. Nevracia sa len som to tu napisal , a nesom tu každý den . To že som to včera napísal to neznamená ze sa tu vraciam
3. Ano myslim toho spešla vážne , bol by to iný spešl jak je na JB
4. Kono ale čo mám robiť keď stým nikto nič nerobí nehcať to len tak ?

Ja len tak píšem aby ste vedeli o situacii aka je na Furienu , ked som tu ešte bol aktivny sam kono si mi pisal ze sa mam vyjadrovať k teme , takže ty tak : vodu kážeš vino piješ ? :DDD

Rail
13-10-13, 13:07
Furien je už teď si myslím dost vyčištěný... Já osobně se snažím hledat Hackery aby se to vyčistilo úplně...
Ovšem vždy tam budou nějací. Tomu se prakticky nedá zabránit...

Trey
13-10-13, 20:42
Vždy sa tiež nájde retard čo napíše do pol roka starého threadu

3k a Jerry
13-10-13, 20:50
Furien je už teď si myslím dost vyčištěný... Já osobně se snažím hledat Hackery aby se to vyčistilo úplně...
Ovšem vždy tam budou nějací. Tomu se prakticky nedá zabránit...

Odvádíte skvělou práci pane buducí admin ..

Rail
15-10-13, 15:21
Odvádíte skvělou práci pane buducí admin ..

Tak jsem to nemyslel...
E: Myslím si, že se o to pokouší každý co hraje na Furienu...