PDA

Zobrazit normální verzi : J3ZUsSs* - WALLHACK



S.W.A.T.#THE PRO
29-04-13, 20:27
Dobrý večer, chtěl bych nahlásit hráče J3ZUsSs* - na mapě de_huntic dnes večer používal na 99,9% WH

jeho iniciály: J3ZUsSs* STEAM_0:1:1886330 80.251.244.140 CZ
HLTV - demo : http://csko.cz/hltv/27066/27066-1304292000-de_huntic.zip

děkuji za vyřešení

PS: Nelíbí se mi přístup adminů napíšu žádost pomocí ! ve hře a nikdo nepřijde, ale jestli se to vyřeší teď tak alespoň tak !!!

J3ZUsSs*
29-04-13, 20:30
Zdravím :) ... mapu Huntic som hral na warku asi 1 a pol roka ... bola to moja naj mapa ... viem kama dierovať takže asi tak :) ...

Edit: ... díky za hltv aspon ho potom nemusím hladať ked si nekedy budem robiť video :D:D

Edit2: ... jak ty možeš vedieť že Mytrim a Slide su nekvalitný ? Slide a Mytrim sú velmi dobrý admini .... chcel by som vidieť teba jak by si adminoval ... hned by si mi dal ban NEOPRAVNENE ! ...

yadort
29-04-13, 20:31
Protože žádne nemá,demo nemá cenu koukat
edit :/ tam díruje spousta lidi když máš awko krásně se díruje, btw mit pl s m4 nebo ak..

Mytrim
29-04-13, 20:31
Je to jednoduché, rozhodně nevěřím, že by zapl a navíc, na huntic se dá děrovat jedna báseň, stačí vědět kam střílet. Na demo jsem nekoukal.



E: Paintere! Co to máš za avatara! Ty parchante.

S.W.A.T.#THE PRO
29-04-13, 20:32
tak se podívej a pak něco říkej

yadort
29-04-13, 20:34
Říkám je čisty jestli ti to nedocvaklo

Mytrim
29-04-13, 20:34
Nemám ani čas a ani náladu koukat teď na dema. :)

S.W.A.T.#THE PRO
29-04-13, 20:36
No co jeden názor adm mě nezajímá a navíc mytrime k tobě a k slideovi nemám žádnou úctu a to tak zůstane dokavať mi to nedokážete že jste fakt kvalitní

tyger103
29-04-13, 20:41
Clear.

Mytrim
29-04-13, 20:42
No co jeden názor adm mě nezajímá a navíc mytrime k tobě a k slideovi nemám žádnou úctu a to tak zůstane dokavať mi to nedokážete že jste fakt kvalitní

Hele, nechci tady dělat žádný flame, takže naposled. Ani nevím, kdo jsi a ani mě moc nezajímá co si myslíš, já třeba vím, že slide je v poho kluk, který to má v hlavě v pohodě a svou "práci" admina dělá dobře. O sobě to říci nemohu, to by vyznělo blbě ale doufám, že jsem na tom také dobře. :) A na konec by mě docela zajímalo, pročpak jsme u tebe chováni v takové nelibosti?

tyger103
29-04-13, 20:48
No a co? To,že S.W.A.T. považuje některé admini na "nekvalitní" je jeho názor.Já si naopak myslím pravý opak.Nemusíme se hádat,je to každého názor.Navíc každý si udělá svůj obrázek,když tu někdo označí "nekvalitní" adminy a přitom se ani nesmíří s tím,že Jezus to umí hrát a nesprávně ho označuje za cheatera.A že nikdo nepřišel přes "!" ?No hodněkrát jsem psal na serveru,že je clear a nejsem sám.Nevím jestli si tam zrovna byl,ale musíš se smířit,že někdo to prostě umí.

Beat
29-04-13, 21:16
Bol som na serveri keď bol huntic, ako vždy dieroval tam každý. Polka servera ste tam nadávali že on a beginner majú wh, že kempia a neviem čo. Nemal nič zapate, skús ísť niekedy na w3 ako sa tam dieruje ani si neuvedomíš a máš kill cez stenu.

Joseph
29-04-13, 21:35
Veru tak je clear, ja som si to zozačiatku tiež myslel že niečo má ale keď som ho spect. tak to hral trošku ináč ako zapatec, stačí že zapojí mozog, niekedý to má väčší účinok ako wh :) raz to skúsim aj ja :) ale to s Protectorom nemá cenu :D aby si niekoho predieroval stačí lavé tlačitko myšky hrizky :D
A k adminom, ako aj slide tak aj mytrim majú toho niečo nahrané a su to kvalit. admini takže nieviem aký máš problém. Ani raz som nevidel že by dali niekomu ban len tak z pipinky a že by niečo neslušné napísali do chatu :)

Byznis
30-04-13, 13:08
je cisty , a stale aj bol , pokial som ho aj ja zo zaciatku pozeral jednoducho vie hrat , dieruje tam asi kazdy kto vie co je dierovanie a kam ma priblizne mierit , a s adminmi neni absolutne ziadny problem , pokial su online a napisem im tam vzdy pridu a poriesia , zase nemoze byt kazdy stale online - kazdy ma aj svoj osobny zivot. A bodaj by bolo viac takych adminou ako je Mytrim Slide Tyger a tiez Because , to ze nemas k nim uctu je tvoj osobny problem , ziadny admin nevyzaduje uctu , len dodrziavanie pravidiel.

slide
30-04-13, 15:51
Už to ani nepočítam kolko krát som na servery písal že hráč J3ZUsSs* nič nemá ... demo ani nemusím kukať nemá to význam poznám ho veľmi dlho ako v hre tak aj osobne ... hral som s nim už vela krát aj huntic a na tejto mape každý hovorí o každom že má Wh , veľa hráčov pozná diery na tejto mape a dierovať sa dá prakticky všade... za mňa už asi po 100 krát CLEAR...

S.W.A.T.#THE PRO
30-04-13, 16:09
proč k nim nemám úctu si nechám pro sebe -> a ani o jednom jsem neřekl že to hrát neumí (sry Mytrime spletl jsem si tě s jiným adminem to s tou úctou na tebe neplatí, ale na slideho pořád)

OK když říkáte že nemá tak nemá, ale já mám svůj názor a je rozdíl mezi děrováním skrze tu zeď a přesným sniperováním, ale jak říkám máte názor takový a já takový !

díky a přeji pěkné paření na csku

PS: klidně už dejte lock nebo delete (téma)