PDA

Zobrazit normální verzi : Turnaj



geniusvk
29-04-13, 23:05
Chcel by som len vediať, či nemá kotelna v najblizsiom case spravit nejaký turntaj ci uz 3v3 alebo 5v5. Myslím ze by ju to len zviditelnilo a zodvihlo :)

grEy
29-04-13, 23:17
O nicom neviem, takze asi nie, ale uz som nad tym rozmyslal aj ja. Nieco take by sa mozno mohlo zbuchat.

Slunicko
30-04-13, 08:13
Jestli by byl zajem, lidne bych to nejak organizoval ale urcite ne sam, na to zase cas nemam ale taky bych si dal ;)

Ale jedine 5tky, na 3ky se muzu vyprdnout :)

geniusvk
01-05-13, 00:03
ja osobne mam radsej 3ky, ale to je jedno....:D, keby sa nieco zorganizovalo dajte mi vediet kludne pomozem ohladne vsetkom.....

MarcelloR
01-05-13, 00:43
Mohol by sa robiť 2x do mesiaca 5n5 turnaj, odohrávalo by sa to cez víkend, 1. miesto zlatý pohár do profilu + VIP na 2 týždne, 2. miesto strieborný pohár do profilu + VIP na týždeň a 3. miesto bronzový pohár do profilu. Hráči by si mohli vypýtať demo od protihráča, ktorý sa im nezdal a to v poslednom kole a max. od 1 hráča. Tento hráč by bol povinný dodať demo do 10-15min adminovi, ktorý by mal na starosti daný zápas a medzi matchmi by bola hodinová pauza. Predišlo by sa tak, aby vyhral niekto kto cheatoval. Taktiež turnaja by sa mohli zúčastniť len registrovaní členovia + podmienka, aby mali hráči nastavené raty, interpy + zakázaný begrip.

Bezdak
01-05-13, 00:54
No nemyslim si že by se tu našel dostatek lidí na to, aby se poskládalo pár týmu 5v5, ale ty 3v3 by se mohli zkusit a případně když by bylo dost lidí, tak by se později mohli udělat i ty 5v5.


Mohol by sa robiť 2x do mesiaca 5n5 turnaj, odohrávalo by sa to cez víkend, 1. miesto zlatý pohár do profilu + VIP na 2 týždne, 2. miesto strieborný pohár do profilu + VIP na týždeň a 3. miesto bronzový pohár do profilu. Hráči by si mohli vypýtať demo od protihráča, ktorý sa im nezdal a to v poslednom kole a max. od 1 hráča. Tento hráč by bol povinný dodať demo do 10-15min adminovi, ktorý by mal na starosti daný zápas a medzi matchmi by bola hodinová pauza. Predišlo by sa tak, aby vyhral niekto kto cheatoval. Taktiež turnaja by sa mohli zúčastniť len registrovaní členovia + podmienka, aby mali hráči nastavené raty, interpy + zakázaný begrip.


Tohle je LoL sekce.

MarcelloR
01-05-13, 00:58
pána boha... som si nevšimol :D :D pojebané lolko vyjebané :D:D ale aj na csko by sa mohol spraviť turnajík či ?:D

Slunicko
01-05-13, 08:16
Marceli, tak si ho usporadej :D
Jinak, urcite mate dost kamosu co to hraji a co by neco takoveho zkusili ne? Myslim si ze 6 petek by se slozilo :)
Kdyz budou trojky, tak hrat nebudu, je to takovy zbytecny ale s tou organizaci pripseju, jak budu moc :)

Ps: musim bej 8 petek xD

karl0b
01-05-13, 14:59
vždyť se tu nedokáže sejít ani 10 lidí na gather, natož týmy na turnaj, to by byla potřeba hodně velká reklama okolo

karl0b
01-05-13, 15:17
Nedokáže? Tak to nevim, to máš na steamu možná tak 3 lidi.. Navíc pokud skládám gather, tak napíšu kámošům a né se do chatu, asi s tebou gather nikdo nepujde, když tě ani nezná, se koukni na minulý turnaj co pořád Piner myslím.

E: http://csko.cz/forum/showthread.php?14302-Turnaj-5v5-clanbase

já myslel, že se v sekci League of Legends probírá lolko

Rixie
01-05-13, 15:23
Tak tady teamy fakt neseženeš, protože se o víkendu bude hrát nějakej pz cup/go4lol a i když se nic hrát nebude, tak každej normální team radši bude hrát team rankedy, protože kdo by hrál kotelna cup proti nulové konkurenci, no offence.

Slunicko
01-05-13, 15:45
Rixie, neser, dostal si follow :D ale ne pro nákou hodnotnou výhru ale jen tak pro zábavu a nějaký to potěšení, myslím si že tady jen z admin teamu hraje asi 20 lidí lolko, to už by se poskládalo dejme tomu 2 pětky, protože určitě nepůjdou šici a zbytek těch 6 pětek no nevim, asi blbost ty trojky by šli líp ale jak říkáte, stejně se složí velký prd a ještě větší hovno, takže to vlastně vůbec nemá cenu :D

_AnGeL_
01-05-13, 16:17
Keby bolo 1on1 tak by to šlo ľahšie. Na 5 on 5 by bola potreba veľa ľudí.

wejn
02-05-13, 07:56
Keby bolo 1on1 tak by to šlo ľahšie. Na 5 on 5 by bola potreba veľa ľudí.

:dddddddddddddddddd