PDA

Zobrazit normální verzi : Megapub 1,2-Zajda



Amazing-Zajic
30-04-13, 17:13
Čau, už asi 3 týdny přemýšlím, že to zkusím znovu a jestli to nevyjde tak asi naposled.
Tak jsem se na to vrhnul znovu a napsal jsem novou žádost o admina
ohledně Mega pubu 1 a 2, i když jsem více hrál na classu, ale tam získat práva by bylo těžké.

Něco o mně.
Jmenuju se David a je mi 14 let. Bydlím v Hradci Králové, cca 100km od Prahy(KrálovéHradecký kraj). Mezi moje záliby patří adrenalinový sport airsoft a pak nadále stolní tenis,floorball a hraní toho cska, převážně jen gathery a mixy a k tomu mega pub1/2.
Nějaké sporty sleduji v televezi např. Tenis a hlavně MS v hokeji.

Já a Counter Strike.
CS 1.6 hraji již 3 roky a zde na kotelně jsem od září 2011.
Nezapomenu dodat to, za co mě všichni daj paleček dolu a to je to, že jsem byl adminem na cs-situ a cs-areně.(Doufám že aspoň někdo je normální a chápe to, že hold někde zkušenosti nasbírat musim.)
Nick ve hře: Dříve si mě určitě většina pamatuje jako *Bl@ckSh00ters*K!-LL-er ,kterému de možná akorát tak jb. Teď normálně Zajda~
Steam ID: STEAM_0:0:37654173

Proč zrovna já?
S amxkem to umim dobře, zkušeností mám dost(banů nepadlo málo a 1300 hodiny na steamu taky není málo)

Předem dík za vaše ohlasy.

Giussepe
30-04-13, 17:16
Přeber si to jak chceš, ale já osobně tě v admin teamu nechci.

Avšak je možné, že budu přehlasován a práva třeba dostaneš. Já jsem však proti.

Ridik :D
30-04-13, 17:22
http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=574078

mas tam nahrane pouze 10 hodin nic ve zlem ale jsem proti ne jen kvuli tomu ze tam mas jen 10 hodin nahrano ale i vek by chtel vyssi aspon o 1 - 2 roky :)

Amazing-Zajic
30-04-13, 17:50
Díky za názory ;)
Každý má jiný názor, ale věk nikdy není vše.

Baron
30-04-13, 17:56
10 hodin je docela málo

E: Mohl by jsi mi něco povědět jak to bylo s CS-site a tím druhým portálem, pač mi na tebe chodí negativní zprávy

Amazing-Zajic
30-04-13, 18:07
10 hodin je docela málo

E: Mohl by jsi mi něco povědět jak to bylo s CS-site a tím druhým portálem, pač mi na tebe chodí negativní zprávy

Ano vím, 10 hodin, jak říkam věnuji se gatherům a většinou mi pak dojde trpělivot, když jich z 10, 6 sundám a i tak to nedaj.
Nevím co přesně by si chtěl slyšet, ale bylo to takto: Cs-site tam jsem nejdříve hrál for fun, protože tam byli fajn lidi na jb pak jsem tedy zkusil zažádat o práva a vzali mě, nějaký čas jsem tam byl aktivní, ale pak odcházeli lidi i admini, jelikož to kotelnáci zhejtovali, tak jsem si nechal vzít práva, jelikož to nemělo smysl.

Cs-arena, nalákal mě kámoš jestli nechci být admin, kývl jsem taky, server d2 byl plný, ale po nějakym časem to taky lidi z kotelny poslali někam tim spamem, provokací a pod, do toho se na to vysral i Kroxy, půlka věcí nefungovala a pak se tam do toho zamíchal někdo jiný, kdo kroxymu nějak ukradl účet na crew.sk či co a portál skončil.

Baron
30-04-13, 18:12
ok
E: Dávám ti 2% že projdeš, ale nechám to otevřené pro vyjádření ostatních adminu

Amazing-Zajic
30-04-13, 18:21
ok
E: Dávám ti 2% že projdeš, ale nechám to otevřené pro vyjádření ostatních adminu

proč si ti chtěl vědět? Spíš podle čeho soudíš.

Baron
30-04-13, 18:31
Jak už jsem psal chodí mi na tebe negativní zprávy.

+ Od Facaned
Inak mohol by si editnut tvoj post v Zajdovej ziadosti a dat tam odomna Proti

Slunicko
30-04-13, 18:31
Mě nevadí, hraje tu střela dlouho, jsem pro, pokud se nenajde nějaká těžká špína

Amazing-Zajic
30-04-13, 18:34
Mě nevadí, hraje tu střela dlouho, jsem pro, pokud se nenajde nějaká těžká špína

Díky :) Ta aktivita se zvětší

because
30-04-13, 18:59
tak vek mi troska nesedi, ziadost pekna, ak zvysis aktivitu tak pro

Amazing-Zajic
30-04-13, 19:06
tak vek mi troska nesedi, ziadost pekna, ak zvysis aktivitu tak pro

Dík, na té aktivitě se už pracuje :)

because
30-04-13, 19:36
Acid posiela

Čus, prosim tě napiš to k Zajdovi :D



No, čabas :D Na pubech tě poslední dobou často vídám, dneska sem se připojoval i přes tebe. Žádost je slušná, nečekal jsem, že ti je teprve 14, ale o to líp, že to nejde poznat :-) . Aktivitu tu zvyšuješ, to taky koukám. Kdyby tu někdo řešil Kroxyho portál, tak na to vůbec neberte ohled protože to byl už od začátku jeden velkej fail, ale všichni tam byli zaslepený. Myslím, že šanci adminovat tu by jsi mohl dostat, aspoň to CHH... Za mě asi pro.
Btw škoda, že už nemůžeme psát do žádostí (aspoň někteří), protože už mě to pěkně sere, furt psát přes pm :D

Tohle celý pošli :D Dík

Baron
30-04-13, 21:15
Od aviatika:

Zajda:
Proti, vôbec sa mi nepáčilo tvoje uvažovanie a pravdupovediac si ma hlavne v minulosti trochu iritoval svojimi postami. Za toho polroka či koľko od poslednej žiadosti si sa možno zmenil, ale neviem posúdiť (aj tak si myslím, že človek čo si podá viac ako 3 žiadosti a nevýjdu mu, by už nemal mať právo podať si ďalšiu).
A hlavný dôvod je samozrejme ten, že si špina, ktorá si žiada práva kade chodí (nejde len o cs-arenu), jedným slovom falošný človek. Aspect bol síce tiež jeden čas na inom portále, ale on si aspoň zachoval dôstojnosť, v jeho prípade mi to nejak neprekáža, ako u teba.
Let's Hate&Flame.

Amazing-Zajic
30-04-13, 21:41
Od aviatika:

Zajda:
Proti, vôbec sa mi nepáčilo tvoje uvažovanie a pravdupovediac si ma hlavne v minulosti trochu iritoval svojimi postami. Za toho polroka či koľko od poslednej žiadosti si sa možno zmenil, ale neviem posúdiť (aj tak si myslím, že človek čo si podá viac ako 3 žiadosti a nevýjdu mu, by už nemal mať právo podať si ďalšiu).
A hlavný dôvod je samozrejme ten, že si špina, ktorá si žiada práva kade chodí (nejde len o cs-arenu), jedným slovom falošný človek. Aspect bol síce tiež jeden čas na inom portále, ale on si aspoň zachoval dôstojnosť, v jeho prípade mi to nejak neprekáža, ako u teba.
Let's Hate&Flame.

Každý názor se hodí, btw minulá žádost byla 26-12-11

Slunicko
01-05-13, 07:32
Pro Bad Boyse alias vrchniho bukvatyra, myslim si ze o naky dustojnosti bys mel drzet hubu a krok a ohledne cska by ses taky nemel vubec vyjadrovat, ty sis tu podal zadost o prava a tusim, ze jsi je skoro dostal a v te dobe jsi tu cheatoval, myslis si ze mas napr.u me nejakou uctu? Mas u me uctu jak pro houpaciho kone, tohle se taky neda odpustit a neni to tak davno, ja taky hral na jinem portalu a delal jsem tam admina v dobe kdy jsem hral na kotelne a kvuli tomu jsem cerna ovce? Ne, jsem clovek se svobodnou mysli, s takovou, jako ostatni normalni lide a nemyslim si, ze nekdo jako ty by mohl mit vubec nejakou pripominku k Cs tady na kotelne. ( samozrejme na mc te beru, to je v pohode a tam te respektuju, tady ani za boha ).

Jeste pises, ze Aspect si zanechal tu dustojnost, ja jsem si to s nim uz jaksi vyrikal ale nepochopil jsem to a nemuzu to nenapsat.
Jak si zachoval dustojnost? Tim ze tu s. Celym admin teamem vyjebal? Nebo tim ze tu vyjebal s celou Kotelnou? Nebo dokonce tim flamovanim, provokovanim, nadavkama? Vedel uz mesic do predu, byl domluvenej, ze odejde od tud, tam k nim, nikomu nic nerekl, mohli se rozejit v klidu ale on vsechny taha za nos, a pak tam prejde jakoby nic se vrati a poda si zadost o prava, myslis ze ma sanci? Jsi jeden z hodne velkyho mala, nebudu to uz resit ale nepis blbosti jo? Dekuji pekne a zij dal minecraftem prosim, abych se tu nemusel zase zbytecne nastvat.
Jinak sorry za naky ty vulgarismy ale slo to od srdce..
Pro me ma dustojnost i uctu Zajda furt, protoze tu nebehal jak vrchni gejlord, nenadaval kazdymu adminovi, kteryho si vsiml, mozna napsal neco co nebyla stokrat dobre ale co, kdo to z vas neudelal?

Zajdo, nevsimej si tohodle, stejne tyhle tvrzeni maji temer nulovou hodnotu, hlavni je, co rekne Kotel, hraj si svoje, delej si svoje a bud svuj, to je hlavni ;)

Tohle bych napsal kazdymu, u koho bych videl takovy post od takovych lidi..

Vyjadrovat dal se k tomu uz nebudu, tady to pro me konci, mozna mam trochu jine informace o tobe, nevim ani jestli jsou uplne pravdive ale z velke casti urcite, kdyz rika, ze ten ban ma za brachu, tak mu verim, ja mam doma taky malinkyho brachu vim co to je, takze nevim kde je horsi duvod, je to neco jineho u nekoho kdo to hraje mesic a u nekoho kdo hraje nejakej ten rok, kazdopadne ti dekuju za doplneni informaci o tobe a jestli tam bylo neco, co se te hodne dotklo, tak se ti omlouvam, nechci tobe ani nikomu jinymu delat problemy a dneska si ani nehodlam kazit naladu, diky za pochopeni :)

because
01-05-13, 09:17
No nic svoje pro musim odobrat a zmenit na proti

Dovod: http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=26250

Amazing-Zajic
01-05-13, 10:46
Neni můj ban, ban je bráchy(Ahah ten se vymlouvá na bráchu křečka kočku tetu mámu..).
Taky to byl důvod proč jsem koupil originální hru, jelikož tam hrál bratr a nechtěl jsem mít stejné ID.
Věřte si nebo ne, ale je to tak. Je to z doby, kdy jsem hrál na jednom PC společně s nim.

E: Taky jak můžete vidět, je to z AWP serveru, já hrál pouze jb a občas knife, neměl jsem důvod hax0vat, když jsem tu chtěl žádat o práva.
E2: Lidi z tohoto portálu jsou na ty bany tak hrr, že mi uvěří z destíky adminů asi jen pár, já mám svědomí čisté.

ZEUS
01-05-13, 10:53
Post od Luize


Takže, když jsi tu byl ještě jako ten Blackshooter, tak jsi byl absolutně na ránu. Asi to dobře víš a nemusím ti to nějak připomínat. Ty dva servery Ti nijak vyčítat nebudu, asi víš cos podělal. Stejně se každej vrátí sem, takových už tu bylo, nebyls první a nebudeš ani poslední. Jinak tvoje posty na fóru se změnily a dávají smysl. Dokonce jsem s tebou odehrál pár mixů, vše ok. Přes to všechno jsi v mých očích stále jako Blackshooter, nevím proč. Celkově bych asi nebyl proti.

Baron
01-05-13, 10:53
Nemáte i společný steam náhodou?

Amazing-Zajic
01-05-13, 10:55
Ne..Řikám vy jste na to tak háklivý, že mi málokdo uvěří..

E: Jo to máš pravdu Luizi, dík.
E2: Slunce, díky za podporu ^^

baf
01-05-13, 20:23
Na brachu se vymlouva kazdy. Proti, ani te z mega neznam a to tam hraju porad.

Amazing-Zajic
01-05-13, 21:57
Říkám, to mám napsat tetu, či kočku?
Jaký mám podle vás důvod tu haxovat?

Bezdak
01-05-13, 23:49
Já dávám velké smradlavé proti. Jednak kvůli věku a taky kuli tomu že na MP 1 a 2 máš v době psaní mého příspěvku nahráno jen 13h, což je sakra málo vzhledem k tomu že bys rád práva na oba servery.

A sem přidávám i když nerad jeden malý pozdrav od badboyse:

-- Môj posledný príspevok v tomto threade je reakcie na Slunicka, síce trochu OT, ale musel som to dať sem, pre dôvody, ktoré som napísal. Dúfam, že mi to modi prepáčia. --

-- Predtým, ako budete hodnotiť tento post si ho prosím prečítajte až do konca, alebo ho jednoducho ignorujte, ak vás to netrápi. --
Tento príspevok sa mi nechce písať, ale zašlo to trochu priďaleko. To, že do mňa jebeš mi neprekáža, nie si prvý, ani posledný, a ako si sám podotkol, máš slobodnú myseľ a teda nikomu nebudem vnucovať svoj názor na mňa. Jediná vec, ktorú ale stále nestrpím je, keď o mne niekto šíri nepravdivé klamstvá a to je aj ten dôvod, prečo som sa dokopal aby som toto napísal (a aj preto to píšem verejne a nie do PMky). Idem teda napraviť pár dezinformácii, ktoré si napísal vo svojom "výleve od srdca", pretože ak ma má niekto "hejtovať", len na základe nepravdivých údajov od iného človeka, to mi už prekáža.:


myslim si ze o naky dustojnosti bys mel drzet hubu a krok a ohledne cska by ses taky nemel vubec vyjadrovat, ty sis tu podal zadost o prava a tusim, ze jsi je skoro dostal a v te dobe jsi tu cheatoval,
Pochopil som to tak, že si myslíš, že som sám v minulosti žiadal o práva v csku a zároveň som cheatoval. Prvá dezinformácia. O práva som tu celkovo žiadal dvakrát. Raz na starom účte, raz na tomto. Prvýkrát sa žiadosť uzavrela pre úplne jasné dôvody, druhýkrát som uspel. Dôležité je ale to, že obidve žiadosti boli pre MC server, takže tá prvá časť vety je výmysel. Teraz k tomu cheatovaniu. Áno istý čas (konkrétnejšie 10 minút) som mal v PC nepovolené haxy na MC, ktoré sa mi tam dostali vlastnou hlúposťou, keď som stiahol zlého klienta. Vyargumentoval som to už v v tomto threade (http://csko.cz/forum/showthread.php?11834-UnBAM-na-MC), takže pokladám za zbytočné písať to znova. Myslím, že som predložil oveľa lepšie dôvody ako tuto Zajda, ktorého tak vehementne obhajuješ. Mimo iné, táto "aféra" sa udiala dosť dlho po mojej prvej žiadosti a ešte dlhšie pred mojou druhou žiadosťou, takže opäť nezmysel.

nemyslim si, ze nekdo jako ty by mohl mit vubec nejakou pripominku k Cs tady na kotelne
Ak si to nepostrehol, rád by som pripomenul, že v mojom "hodnotení" som Zajdu hodnotil ako človeka, pričom o jeho aktivite/skille v CS nepadlo ani slovo. Mne sa tiež v žiadosti vyjadrovali ľudia, ktorý tu MC nehrávajú, takže ďalší chabý argument.

ja taky hral na jinem portalu a delal jsem tam admina v dobe kdy jsem hral na kotelne a kvuli tomu jsem cerna ovce?
To, že si hrával inde z teba samozrejme čiernu ovcu nerobí. Tu ide o to, že tento človek ide vyslovene len za právami a urobí čokoľvek a kdekoľvek aby ich niekde mal. Preto mám na neho taký názor, aký mám.

Dekuji pekne a zij dal minecraftem prosim, abych se tu nemusel zase zbytecne nastvat.
Tak toto bolo tak na úrovni prasacka, myslel som si, že máš naviac. Rovnako ako keby som ti napísal, že posilovaním si kompenzuješ svoj malý mozog a penis a to len preto, že si tu o posilke založil thread :]

hlavni je, co rekne Kotel
Toto je samozrejme pravda, ale predpokladám, že kotel sa pri konečnom rozsudku aspoň z malej časti riadi názormi ostatných (pokiaľ nemá na to svoj vlastný dôvod, prečo sa takto rozhodol), inak by to stratilo celkovo zmysel.


Takže - ako som už spomínal na začiatku toto je moje posledné vyjadrenie v tomto threade, ak ťa ešte niečo škrie na duši, vypusť to zo seba, buď mne do PMky, alebo kľudne založ v OT sekcíí thread s názvom 'Minepiča jedna bukvatyrska' a tam sa môžeš realizovať aj verejne, pokúsim sa ti na všetko odpovedať. Ak to niekto dočítal až sem do konca, ďakujem vám.

Amazing-Zajic
02-05-13, 16:51
Já dávám velké smradlavé proti. Jednak kvůli věku a taky kuli tomu že na MP 1 a 2 máš v době psaní mého příspěvku nahráno jen 13h, což je sakra málo vzhledem k tomu že bys rád práva na oba servery.

Ok, beru na vědomí, nechci ti to rozmlouvat, ale co vám vadí na věku? Pro vás to bude málo, i kdybych to dal v 15..Jak jste se přesvědčili u Pepina, mladší toho může mít v hlavě mnohem víc než někdo kdo je o dva, nebo klidně víc let starší.
Nahrané hodiny chápu a tomu se bránit nebudu, snažim se být co nejaktivnější to jde.

E :Práva nemusí být na oba servery, stačí jeden, já na nich zatím běhám, protože nehodlám hrát mapu cpl_strike a daleko horší..

Dík.

Slunicko
02-05-13, 17:44
Ok, beru na vědomí, nechci ti to rozmlouvat, ale co vám vadí na věku? Pro vás to bude málo, i kdybych to dal v 15..Jak jste se přesvědčili u Pepina, mladší toho může mít v hlavě mnohem víc než někdo kdo je o dva, nebo klidně víc let starší.
Nahrané hodiny chápu a tomu se bránit nebudu, snažim se být co nejaktivnější to jde.

E :Práva nemusí být na oba servery, stačí jeden, já na nich zatím běhám, protože nehodlám hrát mapu cpl_strike a daleko horší..

Dík.
Dal jsi hodně špatnej příklad, Pepino tu pak běhal s wallhackem :D :D

Amazing-Zajic
02-05-13, 18:40
Dal jsi hodně špatnej příklad, Pepino tu pak běhal s wallhackem :D :D

To mi taky došlo, al já takovej nejsem a ani nebudu, já to nemám zapotřebí si zapínat a už vůbec né na steamu :D
E: Pro ty, co to nepochopil je to o věku..Určitě by se někdo našel, kdo by nepochopil

baf
04-05-13, 06:33
Stejne mas malo nahrane,nechces hrat urcite mapy to vubec nechapu jak bys to delal zkus to za par let.

Amazing-Zajic
04-05-13, 08:14
Za pár let to zkoušet nebudu, toto je naposled.
Loni-Zkus to za pár let, teď taky. Mapy jako prodigy chateau a podobné navotované nehraju. Assault lol, cbblety se daj přežít. No, zkusim to vydržet :)

baf
04-05-13, 10:47
S tvojim pristupem si to nemel ani zkouset.

Ridik :D
05-05-13, 04:14
prodigy je super mapa chateau taky

za par let neznamena za rok

Amazing-Zajic
05-05-13, 09:58
Jak pro koho je to super mapa, jak jsem psal, zkusim si na ty podle vás "Dobré" mapy zvyknout.

baf
05-05-13, 10:05
Tady nejde o zvyk.

Amazing-Zajic
05-05-13, 10:27
A o co teda?

baf
05-05-13, 11:45
No teda nic.

DaRi.
11-05-13, 17:16
PROTI. už to lockněte

Baron
12-05-13, 09:15
PROTI. už to lockněte

http://funnyasduck.net/wp-content/uploads/2012/12/funny-evil-smile-frog-hands-clasped-yes-excellent-pics.jpg

Amazing-Zajic
17-05-13, 17:53
Krooooxy :DDD

Slunicko
17-05-13, 23:17
Tady se pozna, co mame za lidi mezi adminama, kdyz to hned bezi rozkecat, ja myslel, ze mame zakazano sirit veci z admin fora -_- kazdopadne Baronovo proti se rusi :D

Toreto
18-05-13, 15:39
Tady se pozna, co mame za lidi mezi adminama, kdyz to hned bezi rozkecat, ja myslel, ze mame zakazano sirit veci z admin fora -_- kazdopadne Baronovo proti se rusi :D
Kroxy to hneď vykričal Gustakovi a šíriť sa to mohlo od neho,takže admini stým nič mať nemusia ..nemyslím,že medzi sebou máme nejakých vynášačov :)

Charon35
25-05-13, 10:51
Všetko okolo som ani nečítal, stačilo mi vidieť tú frašku s Kroxym/Baronom.

i když jsem více hrál na classu, ale tam získat práva by bylo těžké. - tak skúsiš tam, kde je to jednoduchšie, aj keď tam nehráš, len aby si sa dostal do admin teamu...

Nie.