PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť - noirbun



BradNewis
30-04-13, 20:52
Zdravím. Na AWP servery som dostal ban za AB, ktoré som nemal. Na Kotelne hrávam cca. 6 mesiacov.
Podrobnosti o bane Duvod banu:
[AMABANS] Duvod 'AB'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): Supreme
[AMXBANS] Tvuj nick: Supreme
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:961431511
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:961431511
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 91.127.10.102
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 91.127.10.102
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: noirbun
[AMXBANS] Server: csko.cz

Prisahám, že som nič nemal. Vopred ďakujem za vyriešenie.

noirbun
30-04-13, 20:56
Demo je v hlaseni cheaterov od pinera

BradNewis
30-04-13, 21:04
Mne demo na mojom PC nespusti cize neveim ako to bolo, ale za 1. teba som tam dnes nevidel rovnako tak aj pinera, cize nemam vazne tusenia, hraci na awp ma poznaju vedia ze skill mam, nikto nema dovod o mne nieco taketo tvrdit.

human
30-04-13, 21:07
Pre poriadok. http://csko.cz/dema/upload/dir/supreme.dem

Ked uz nejde tebe, tak aspon pojde adminom a to je podstatne.

BradNewis
30-04-13, 21:07
Demo som nasiel, len moj windows ho nedokaze spustit

Slunicko
30-04-13, 21:09
dej ho do složky k cs, do cstrike pak zapni cs, otevři konzoli a napis viewdemo supreme

BradNewis
30-04-13, 21:13
Do cstrike som ho dal, ale stale mi ho nechce spustit, sorry, ze sa v tom nevyznam ale nikdy som to nepotreboval.

Poviete mi aspon na akej mape to bolo, tým budem mozno vediet o aku situaciu sa jednalo.

A zaujimalo by ma co som take tam spravil, aky kill som dal, ze to vyzeralo ako AB?

Ak mi ten ban nechate tak nic v zlom ale tymto sa uroven znizi lebo ja som vazne nic nemal, o copirantoch nicku neviem, ze by boli, v kazdom pripade spina som tam ani len nestretol, ale ak on ma videl cez neviem co a uspokoji ho to, ze sa zbavi hraca so skillom ktory na awp hrava tak podarilo sa. Len sa zamyslime keby som bol cheater nemal by som fragy 2,20 a stale mi len klesaju, taky detail.

Bezdak
30-04-13, 22:17
Od DarkAspecta

Demo jsem odpoledne koukal s matisem a to proto, že supreme hraje dlouho na awp. Nic proti pinerovi a noirbunovi, ale tohle za mě na ban není, pár hlav tam má, ale takhle hraje pořád, nic prokazatelné tam není. Navíc demo se často seká. Já osobně bych se bál tohle banovat a matis taktéž. Nechám na vás, haxovali i jiní, ale za mě tak.

Slunicko
01-05-13, 07:22
Kouknu se taky odpoledne

BradNewis
01-05-13, 09:55
Vďaka Aspectovy za obhajobu. Môj priemer HS na servery je 20% ciže každá 5ta rana je HS. Ak som ich tam dával častejšie tak to bude jedine luck.