PDA

Zobrazit normální verzi : Huntic



Despe
01-05-13, 12:25
Zdravím, byl bych rád kdyby Kotel odebral mapa Huntic, velice se mi líbí, ale nesnesu když jsem T a sotva vylezu ze spawnu a nějaký Šašek mě dá, protože ďuruje.. Byl bych rád kdyby mě někdo v tomto podpořil, ale kdyby mi v tomto někdo aji něco vytknul. :) Předem dík za přečtení zprávy a za váš čas. :)

S pozdravem kNAz ~

YouniTtwo
01-05-13, 12:33
huntic je dobrá mapa... ale nie na COD CT len dieruju .... a T len blokuju a campia na spawne takže huntic dať preč alebo dať pre menej hráčov

J3ZUsSs*
01-05-13, 12:43
Huntic je namakaná mapa dá sa dierovať aj u CT aj u T ... ale lepšie u CT :) ... ja by som ju tam nechal .. ked som T tak zo spawnu vídem v pohodičke len treba chodiť popri stene :) ...

YouniTtwo
01-05-13, 12:48
áno niekedy normálne bez blocku vybehnem zo spawnu.. ale ked som u T tak na začiatku kola som vždy v zadu.. a s commandom (170kondicie) idem zo spawnu asi 10-15s kvoli nejakému blokerovi alebo KIDovi čo má sappa a postaví sa mi do cesty a dáva miny a 3/4 rushov sa mi nepodarí.. huntic dať preč alebo to nastaviť pre max.12 hráčov

Beat
01-05-13, 13:26
Ten kto má malý lvl, je u T a nemá veľkú kondici, ak ho to spawne niekde v zadu zostáva len zakempiť sa. Pre CT je paradna mapka už len to že je tam jeden plant, na ktorý vedia 1 cesta. Sú len 2 cesty ako môžu T vyhrať. Prvá je že pekne zamínuju a zakempia a druhá že nabehnú rush na hlavnú chodbu a nahádžu rakety. Lenže keď nejaky debilko blokuje s minami na spawnu, tak šance sú malé.

Herr Pes
01-05-13, 14:27
Asi bych ji taky nerušil, protože, po úpravě Snow a Buzzkill (hraje se pouze Snow a to jen okolo půlnoci tzn. 1x za den), je to jedna z mála map kde se rychle expí.
Možná udělat neprůstřelnou tu jednu stěnu, anebo a to bych zde "vypíchl :wink:" zavést 2-3 sekundový antiblock po startu, takže ty pomalý lowky by sem proběhl.

J3ZUsSs*
01-05-13, 14:38
Mohlo by sa spraviť prechádzanie cez hráčou na všetkých mapkách :)

Zaciatocnik
01-05-13, 15:41
Huntic dobra mapa ale malo spawnov...dnes sa mi stalo, že nás bolo v týme 13 a spawnov je 12 a mna to každé kolo zabíjalo ..inak dobrá mapa

Despe
01-05-13, 20:56
Taky tu mapu mám rád, ale sere mě jak už tu psal Youtni že tě někdo blokne, pak člověk chce hodit dlouhej skok dopředu a milí Jezusek ho jebne jen tak Awp, neříkám že něco máš, ale už se mi to taky zdálo divný :)

J3ZUsSs*
01-05-13, 21:46
http://csko.cz/forum/showthread.php?16394-J3ZUsSs*-WALLHACK ... tu som bol riešený ... mne to jedno či si myslíte že mám WH .. ja si hrajem jak to umím :) (bez WH ) ! :)

slide
01-05-13, 22:41
Huntic by som nechal už len zkrz toho že to je jedna z mála máp kde sa dá rychlo expit ... To že T sú taký neschopný to rushnúť to je iba ich chyba... keď som u CT dierujem potom dávam bacha na plante alebo na ceste ku plantu... keď som T rushujem, alebo dierujem a potom rushujem ... Táto mapa je vytvorená s výhodou pre CT - dierovanie a s výhodou pre T - na plant sa dostanú rýchlejšie ako CT ... Táto mapa sa vám nepáči pretože ju neviete hrať a ani nechcete vedieť ju hrať a potom označujete hráčov ktorí ju vedia hrať ako cheaterov...

Edit: Ak by sa spravilo prechádzanie cez hráčov T by sa nevyhovárali že ich blockujú pri rushovaní ostatní T... ale aj bez toho sa dá rushovať.

Despe
02-05-13, 15:17
Huntic by som nechal už len zkrz toho že to je jedna z mála máp kde sa dá rychlo expit ... To že T sú taký neschopný to rushnúť to je iba ich chyba... keď som u CT dierujem potom dávam bacha na plante alebo na ceste ku plantu... keď som T rushujem, alebo dierujem a potom rushujem ... Táto mapa je vytvorená s výhodou pre CT - dierovanie a s výhodou pre T - na plant sa dostanú rýchlejšie ako CT ... Táto mapa sa vám nepáči pretože ju neviete hrať a ani nechcete vedieť ju hrať a potom označujete hráčov ktorí ju vedia hrať ako cheaterov...

Edit: Ak by sa spravilo prechádzanie cez hráčov T by sa nevyhovárali že ich blockujú pri rushovaní ostatní T... ale aj bez toho sa dá rushovať.

Nevím co k tomu napsat, pokoušel sem se dostat na plat asi 10xkrát za mapu, ale vždy je tam rychleji nějaký CT.. Nevím když myslíte tak ji neodebírejte, je to jen můj názor.

shootradar
07-05-13, 15:55
Mě spíše překvapilo u téhel mapy to, že je pro více hráčů, bývala stejně jako kotel či sklad pro max 12 hráčů.