PDA

Zobrazit normální verzi : 11 september ala prečo si buzeranti myslia, že za všetko vždy môže USA



Billy
05-08-11, 01:26
Tak, tento thread zakladám preto, aby som vám (gayom, z ktorých si určite väčšina myslí, že za 11. septembrom 2001 stojí americká vláda a izraelské tajné služby) vyvrátil vaše stupídne názory a vniesol svetlo do zdanlivo záhadných udalostí.

Na úvod, prečo si toľko ľudí myslí, že útoky z 11. septembra neboli spáchané teroristami z Al-Kaidy, ale niekým úplne iným? Hlavným faktorom je to, že žijeme v 21. storočí, dobe internetu a komunikácie, kde nie je problém využiť tieto novodobé prostriedky na podelenie sa s druhými o svoje názory, napriek tomu, že to môžu byť iba vymyslené pičoviny a polopravdy, ale väčšina ľudí tomu uverí, pretože sa to zdá byť hodnoverné a logické. Mnohí zakomplexovaní tučniaci tiež potrebujú žiť s pocitom, že vedia niečo, čím sa odlíšia od davu a čo ich robí originálnymi, v tomto prípade je z toho ale iba viac škody ako úžitku.

Taktiež netreba zabudnúť, že táto doba je tiež dobou konšpiračných teórií, konšpirovania všetkého, čo nás len napadne. Príklad - zemetrasenie na Haiti (pre mnohých má túto katastrofu na svedomí takisto Amerika), katastrofa v Japonsku, smrť Michaela Jacksona...

Teraz priamo k téme. Čo vedie toľko ľudí k zmýšlaniu, že ... bla bla bla. Na internete sa už pár rokov po 11. septembri 2001 (odteraz 9/11) objavilo viacero "dokumentov", ktoré "akože" odhalovali záhady týchto udalostí a pritom samozrejme nakonci nezabudli vzniesť rozsudok, čo je najjednoduchšie. Tieto filmy si získali priazeň miliónov ľudí po celom svete, objavili sa ďalší, ktorí začali šíriť nové a nové teórie, pridalo sa k nim mnoho "odborníkov" na danú tému, je to však naozaj všetko také, aké to byť vyzerá?

A teraz idem vyvrátiť najčastejšie "argumenty", ktoré zástanci konšpiračných teórií o 9/11 používajú.

WORLD TRADE CENTER

http://www.demel.net/wtc/wtc-30.jpg

Hlavnou nezrovnalosťou je podľa nich samotný pád veží World Trade Center a hlavne pád Budovy č. 7. Títo tuční gayi totiž tvrdia, že oceľ v budovách nemohla byť roztavená, pretože požiar nedokáže vyvinúť dostatočnú teplotu na to, aby roztavil oceľ. FAKTOM však je, že oceľ sa síce taví pri 1510°C, no svoju únosnosť začína strácať už pri niekoľko sto stupňoch celzia.

Tu si môžete pozrieť graf straty únosnosti alebo "tuhosti" ocele vplyvom tepla:
http://rustylopez.typepad.com/photos/uncategorized/2007/03/30/g3c_2.gif

Na obrázku je jasne vidieť, že pri 549°C intenzívneho požiaru, ktorý horí po dobu 10 minút, oceľ stráca 50% svojej únosnosti. Je tam tiež ukázaná aj odolnosť dreva (drevo má mimochodom nižšiu stratu únosnosti vplyvom tepla). Teplota požiarov vo World Trade Center, sa dá vzhľadom na množstvo kyslíka odhadnúť na cca 1000°C. Mnohí však tiež tvrdia, že v budovách nemohli byť také silné požiare, pretože z nich išiel hustý čierny dym, a to znamená, že požiare nemali dostatok kyslíka a takéto požiare nemohli za žiadnych okolností oslabiť oceľovú konštrukciu. To je síce pekné, vy gayi skurvení, ale čierny dym určite nedokazuje, že požiare sú slabé, alebo že by mali nedostatok kyslíka. V skutočnosti to dokazuje práve opak. Požiare vo WTC boli napájané leteckým palivom a plastovými kancelárskymi zariadeniami a vybavením, ktoré sú oboje uhľovodíky, s extrémne vysokou mierou tepelnej priepustnosti a preto vytvárajú suchý, čierny dym. Veže WTC boli stavané systémom "trubka v trubke", tj. jadrová (vnútorná) konštrukcia, ktorá predstavovala 60% únosnosti budovy, a obvodová (vonkajšia) konštrukcia, ktorá predstavovala 40% únosnosti budovy. Tieto dve konštrukcie boli spojené takzvanými priehradovými vodorovnými nosníkmi, ktoré tieto dve konštrukcie spájali dohromady.

Na obrázku nižšie môžete vidieť obvodovú (vonkajšiu) konštrukciu a priehradové nosníky, ktoré ju spájali s jadrovou.
http://debunking911.com/construction.jpg

Vyšetrovatelia NIST (Národný Inštitút pre Štandardizáciu a Technológie) zistili, že to boli práve priehradové nosníky, ktoré boli najviac oslabované a to malo za následok zlyhanie konštrukcie. Tieto fakty vyplývajú aj z fotografii, k tomu ale neskôr. Tieto priehradové nosníky, boli samozrejme proti požiaru chránené protipožiarnym nástrekom (viď obrázok nižšie).
http://debunking911.com/fireproofing.jpg
Problém je však v tom, že po náraze lietadla a výbuchu paliva, bola táto protipožiarna pena z nosníkov tlakovou silou a tiež samotným výbuchom odstránená. Letecké palivo, ktoré nevybuchlo po náraze, sa rozlialo po budove a začalo horieť. Narozdiel od väčšiny kancelárskych požiarov sa trosky z lietadiel nahromadili na najvzdialenejšie steny a rohy, spolu s palivom a následné požiare sa rozšírili na najzraniteľnejšie miesta v budovách. Tým sa teda začala zvyšovať teplota, požiare pálili na nechránené priehradové nosníky a tie sa začali vplyvom tepla ohýbať. Toto ohýbanie malo za následok to, že sa začali prehýbať dovnútra aj obvodové nosníky, až dokým nenastal ich zlomový bod a neodlomili sa, keďže stratili svoju bočnú stabilitu.

Dôkazy, že sa obvodová konštrukcia budov prehýbala downútra ešte pred samotným kolapsom, môžete vidieť na fotografiách nižšie (tieto fotografie boli zhotovené iba niekoľko minút pred kolapsom) :

http://1.bp.blogspot.com/_-e0bzNzFdXc/R8CFUMUe5eI/AAAAAAAAANs/r8Tb9QuweDQ/s400/nist1-6D-fig39.JPG

http://911motive.tripod.com/WTCTWO958.jpg

http://files.abovetopsecret.com/uploads/ats23891_WTC2bowing.jpg

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTVWqfX-aO-su7Fjv8RkKHEadmSdtaj3yZOpP2ZXwkEQ_ySEYzi

Ďalej mnohí buzeranti zastávajú teórie o riadenej demolácii odkazovaním na svedkov, ktorí počuli výbuchy v budovách pred samotným kolapsom, alebo dokonca ešte pred nárazom lietadiel. Problém je však v tom, že drvivá väčšina týchto výpovedí je absolútne vytrhnutá z kontextu tak aby to vyzeralo, že to podporuje teórie oných kokotov. Väčšina svedkov, ktorá spomenula slovo "výbuch", odkazovala na samotný náraz lietadla. Niektorí tiež napríklad povedali, že počuli dopadnúť na zem človeka, ktorý vyskočil z okna a znelo to ako výbuch. No napriek tomuto všetkému, žiaden rozsiahly kancelársky požiar sa nezaobíde bez výbuchov - elektrické zariadenia, plynové potrubia, nádrže s benzínom...

Pokiaľ sa jedná o výbuchy na prízemí a v podzemí, skutočné vysvetlenie týchto výbuchov sú výťahy, ktoré začali po náraze lietadiel do budov padať po tom ako im náraz presekol ťažné laná (mnohým výťahom zlyhali bezpečnostné brzdy, takže sa zrútili až na prízemie, alebo až dolu do podzemia). Aký by bol vlastne dôvod dávať výbušniny na prízemia? Zabiť a zraniť zopár ľudí, čakajúcich na výťah? Spôsobiť poškodenie konštrukcie na spodku budov? To by nedávalo žiaden zmysel, pretože obe veže začali padať od hora (oveľa neskôr), a spodok Severnej Veže (WTC 1) prežil kolaps a zachránilo sa v ňom 14 ľudí.

To bude asi všetko k World Trade Center, samozrejme týchto gayských prijebaností je tam ohľadom toho viac, ale nechce sa mi to všetko rozpisovať, lebo to by bolo na celú knihu...

PENTAGON

http://www.911review.org/images/crash23.jpg

Ohľadom Pentagonu je taktiež množstvo tučných, gayských skurvených konšpiračných teórii. Hlavnou je asi tá, že diera v Pentagone po náraze je omnoho menšia, ako Boeing 757.

Podľa boeing.com, má trup b757 priemer 3,7 metra. Podľa fotografii poškodenia sa dá odhadnúť priemer diery po náraze na cca 5 - 5,5 metra. Tak???

Mnohí tiež tvrda, že v oblasti nárazu sa nenašli žiadne trosky boeingu a z toho vyplýva, že tam žiaden nenarazil.
Na vyvrátenie tohoto stupídneho a debilného tvrdenia, si stačí pozrieť video nižšie. Skutočnosť je taká, že je bezpočet dôkazov nájdených trosiek Boeingu 757.

http://www.youtube.com/watch?v=YTNRkb7AaQk

Ďalej sú tu postihnuté individuá, ktoré tvrdia, že nie sú žiadni svedkovia, ktorí videli Boeing 757 naraziť do Pentagonu.V skutočnosti však stovky ľudí videli objekt, ktorý do Pentagonu narazil.

Súhrn výpovedí svedkov:

- 136 svedkov videlo lietadlo letieť na Pentagon
- 103 svedkov videlo lietadlo naraziť do Pentagonu
- 26 svedkov povedalo, že to bolo lietadlo American Airlines
- 7 svedkov povedalo, že to bol Boeing 757
- 39 ďalších povedalo, že to bolo veľké dopravné lietadlo, 2 svedkovia to popísali ako prichádzajúce lietadlo, ale nepopísali veľkosť, 1 povedal, že to bolo firemné lietadlo
- 8 zo svedkov boli piloti, 1 svedok bol dispečer letovej prevádzky na heliporte v Pentagone
- 41 svedkov videlo trosky lietadla
- 2 svedkovia videli telá, stále uviaznuté na sedadlách

Zoznam svedkov je voľne dostupný na internete, môžete si ho preštudovať kliknutím na odkaz: http://sites.google.com/site/wtc7lies/911pentagonflight77evidencesummary

UNITED 93

http://projectcamelot.org/flight_93_757.jpg

Mnohí skurvení čuráci nezabúdajú spochybňovať tiež hrdinstvo pasažierov letu 93, ktorí zaútočili na únoscov a pokúsili sa prevziať kontrolu nad kormidlom lietadla, bohužiaľ neúspešne. Lietadlo teda skončilo v zemi v štáte Pennsylvánia, neďaleko mesta Shanksville.

Na toto však majú naši dementní konšpirační teoretici taktiež svoje vysvetlenia, ktoré sa však líšia. Niektorí tvrdia, že tam žiadne lietadlo nikdy nebolo a že to bolo celé nafingované, pretože diera v zemi bola moc malá na Boeing 757. Ďalší sú toho názoru, že lietadlo bolo zostrelené. Väčšina z týchto fantasmagoristických idiotov sa však zhoduje na tom, že lietadlo tam nnemohlo len tak havarovať, pretože sa tam (podobne ako v prípade Pentagonu, lol, to sú chuji) nenašli takmer žiadne trosky. No ale faktom však je, že sa pri vypratávacích prácach podarilo zozbierať 95% z celého lietadla ( http://archives.cnn.com/2001/US/09/24/inv.pennsylvania.site/index.html ). Takže tvrdenie, že a nenašli žiadne trosky, je nezmyselná lož.

V konečnom dôsledku tu pre vás zhrniem fakty, ktoré dokazujú, že tam United 93 skutočne havaroval a každý, kto o tom pochybuje, by mal tieto fakty vysvetliť, predtým než sa pustí do vymýšlania prijebaných stupídnych teórií:

1) 95% z lietadla bolo zrecyklovaných
2) Pozostatky všetkých 40 obetí a 4 únoscov boli pozitívne identifikované prostredníctvom testov DNA
3) Rozmery krátera po náraze sa zhodujú s rozmermi Boeingu 757
4) Letová kontrola zachytila útržky núdzového volania pilotov, neskôr zachytili rozhovory mužov s arabským prízvukom, ktorí varujú pred bombou na palube
5) Z lietadla bolo uskutočnených 37 telefónnych hovorov, v ktorých pasažieri popisovali únos a svoj plán o ovládnutie kokpitu
6) Let 93 bol zachytený radarom predtým, než sa zrútil
7) Množstvo obyvateľov videlo haváriu
8) Val McClatchey odfotil hríb, ktorý vznikol po výbuchu
9) Boli preštudované letové dáta a dáta z hlasového záznamníku v kokpite a zhodovali sa s únoscami, ktorí poslali lietadlo k zemi
10) Stovky prvých svedkov boli rýchlo na mieste a hlásili, že videli trosky lietadla a ľudské pozostatky, mnohí svedkovia hlásili že cítili letecké palivo

Nevysvetlia to, pretože to je tak ako to naozaj bolo - United 93 HAVAROVAL pri Shanksville.

OK gayi, to je asi tak všetko, ja viem že tých nezmyselných tučných teórií je ohľadom 9/11 oveľa viac, ale ako som už písal, chcel som tu zhrnúť iba tie najznámejšie a ak máte dáke gayské teórie a pripomienky, rád vám ich vyvrátim.

Billy
05-08-11, 01:43
tak mi daj link na text, z ktorého som to podla teba celé skopíroval ty krava tučná !!! je to MOJA tvorba, písal som to asi 2 hodiny v kuse tak si naser !

Smile
05-08-11, 01:50
Ou je pěkný, že tu rozebíráš ty teorie, který jsou všeobecně vyvrácený, ale ty o které se tu tihle tvůrci konspiračních teorií opírají si tu vůbec nezmínil...:) Jako třeba, že když dělali rozbor trosek wtc, tak přišli na to, že na spoustě míst bylo už při stavbě použito neobvyklé množství termitu (ne ten se ve stavbách opravdu nepoužívá) v konstrukci, který jak (ne)víme podporuje hoření a vznikají díky němu teploty přesahující 2000°C. Jinak to co napsala Noxi je přesný, pěkně sis někde něco přečetl, vytáhl z toho pár zajímavostí a přišel sis zvednout sebevědomí...

Billy
05-08-11, 01:50
bože ty si tak nechápavá ... to že použijem 2x jedno slovo (mimochodom v úplne inom tvare) v tej istej vete je podla teba nasranie si do huby alebo čo ? :D :D
A stále čakám kým mi pošleš text, z ktorého som podla teba "kopíroval"... ak si chceš overiť, či som kopíroval, môžeš si hodiť niektorú náhodnú vetu z textu do google, a ak som to teda skopíroval, google ti nájde aj ten text z ktorého som kopíroval, ty kráva...

Billy
05-08-11, 01:53
Ou je pěkný, že tu rozebíráš ty teorie, který jsou všeobecně vyvrácený, ale ty o které se tu tihle tvůrci konspiračních teorií opírají si tu vůbec nezmínil...:) Jako třeba, že když dělali rozbor trosek wtc, tak přišli na to, že na spoustě míst bylo už při stavbě použito neobvyklé množství termitu (ne ten se ve stavbách opravdu nepoužívá) v konstrukci, který jak (ne)víme podporuje hoření a vznikají díky němu teploty přesahující 2000°C. Jinak to co napsala Noxi je přesný, pěkně sis někde něco přečetl, vytáhl z toho pár zajímavostí a přišel sis zvednout sebevědomí...

Napísal som tam, že keby mám rozobrať každú jednu konšpiračnú teóriu ohladom 9/11, bolo by to na celú knihu.

Termit nikdy nebol potvrdený v troskách WTC, vyhlásilo to iba zopár pseudovedcov, ktorým to za pár hodín iní vedci vyvrátili. Tie červené šupiny, ktoré sú podla teba termit, boli iba červené čiastočky z farby, ktorou bola natretá konštrukcia WTC.


ja som nechápavá? prečítaj si to ešte raz. dík

Stále čakám, kým mi dáš aspoň jeden link na text, z ktorého som kopíroval, keď s takou istotou tvrdíš, že kopírujem. Dokým nedáš link, budeš u mňa stále za nechápavú...

Smile
05-08-11, 01:59
Napísal som tam, že keby mám rozobrať každú jednu konšpiračnú teóriu ohladom 9/11, bolo by to na celú knihu.

Termit nikdy nebol potvrdený v troskách WTC, vyhlásilo to iba zopár pseudovedcov, ktorým to za pár hodín iní vedci vyvrátili. Tie červené šupiny, ktoré sú podla teba termit, boli iba červené čiastočky z farby, ktorou bola natretá konštrukcia WTC.

Možná to dokázaný je, možná není, na tom nesejde..Já ti říkám, že si tu vypsal teorie, který jsou dávno obhájený místo toho, aby si se pokusil obhájit ty, o který se lidi nejvíc opíraj...

Billy
05-08-11, 02:01
Možná to dokázaný je, možná není, na tom nesejde..Já ti říkám, že si tu vypsal teorie, který jsou dávno obhájený místo toho, aby si se pokusil obhájit ty, o který se lidi nejvíc opíraj...

To asi ťažko... Však sem daj nejakú teóriu, o ktorej si myslíš že by sa nedala vyvrátiť, som zvedavý...

Smile
05-08-11, 02:07
http://www.notafreemason.com/the7thfire/pentagonxox30.jpg

Jen tak pro zajímavost, hned první obrázek z googlu a mužu se stebou hádat...

Kotel
05-08-11, 02:09
http://all.new.gloria.tv/?media=28141
Staci pustit od 20-te minuty. Uznavany vedec vyvraci zpravu od NIST a nepouziva konspiracni teorie, ale zakony fyziky, chemicke rozbory a experimentalni pokusy. Taky vyvraci nesmysly o superzbranich z vesmiru.
USA o utocich vedela a taky vedela, ze budovy WTC se nemohou zritit narazem pidiletadla, tak tomu trochu pomohli. NIST pro rekonstrukci padu vezi pouzila spatne nastaveny simulator. Ve skutecnosti nemohlo dojit ke kolapsu nosniku.

Billy
05-08-11, 02:12
Tu máš video rekonštrukciu nárazu:


http://www.youtube.com/watch?v=2mruCD2MOs8

Tu môžeš vidieť, čo sa stane s lietadlom, ktoré narazí rýchlosťou 500 mph do betónovej steny (stena v tomto pokuse bola spevnená, tak aby tam lietadlo nevytvorilo dieru, slúži to na ukážku, že z lietadla pri náraze vo veľkej rýchlosti neostane veľa) :


http://www.youtube.com/watch?v=9eCo29OVJow

Billy
05-08-11, 02:18
http://all.new.gloria.tv/?media=28141
Uznavany vedec vyvraci zpravu od NIST a nepouziva konspiracni teorie, ale zakony fyziky, chemicke rozbory a experimentalni pokusy.

Steven Joes bol už tolkokrát vyvátený, že už ani sám neverí tomu čo tvrdil pred pár rokmi. Inak nie je to vedec, ale bývalý učitel fyziky. Teraz ho už na žiadnu školu nechcú ako učitela.

Svoje teórie o temitových náložiach pomenil velakrát. Najskôr tvrdil, že tam bol termit. Potom, že tam bol použitý termat, a nakoniec, ach nie, bol to NANO-TERMIT. Avšak aj nanotermitovú teóriu mu viacerí vedci vyvrátili (v prachu wtc neboli žiadne jazerá roztavenej ocele, ani žiadne malé čiastočky železa) a nakoniec teraz tvrdí, že tam boli použité klasické nálože, a že termit bol použitý iba ako rozbuška pre nálože (čo je úplne retardovaná teória, pretože demolačné firmy používajú vlastné rozbušky, ktoré fungujú bez problémov).

Smile
05-08-11, 02:24
Pochybuju, že by uznávanej fyzik založil svou teorii na něčem, co se nenašlo...


the characteristics of dust jets, eyewitness reports of explosions down low in the buildings, partially corroded beams, molten metal in the basements which was still red hot weeks after the event

Billy
05-08-11, 02:43
the characteristics of dust jets, eyewitness reports of explosions down low in the buildings, partially corroded beams, molten metal in the basements which was still red hot weeks after the event

Všetko z toho bolo dávno vyvrátené (niektoré veci z toho som vyvrátil aj tu).

Kotel
05-08-11, 02:45
Steven Joes bol už tolkokrát vyvátený, že už ani sám neverí tomu čo tvrdil pred pár rokmi. Inak nie je to vedec, ale bývalý učitel fyziky. Teraz ho už na žiadnu školu nechcú ako učitela.

Svoje teórie o temitových náložiach pomenil velakrát. Najskôr tvrdil, že tam bol termit. Potom, že tam bol použitý termat, a nakoniec, ach nie, bol to NANO-TERMIT. Avšak aj nanotermitovú teóriu mu viacerí vedci vyvrátili (v prachu wtc neboli žiadne jazerá roztavenej ocele, ani žiadne malé čiastočky železa) a nakoniec teraz tvrdí, že tam boli použité klasické nálože, a že termit bol použitý iba ako rozbuška pre nálože (čo je úplne retardovaná teória, pretože demolačné firmy používajú vlastné rozbušky, ktoré fungujú bez problémov).
Takze kdyz dokazal pouziti termatu, tak vlastne vyvratil sam sebe? Hm, zajimave. Jsou tam i ukazky pouziti termitu/termatu. NIST tvrdi, ze z budovy vyteka rozzhaveny hlinik, ale ten nikdy nema zlutou barvu, coz dokazaly pokusy. Rad bych videl, kde mu to vyvratili.
Jinak jezera roztavene ocele(tvrdi NIST) to byt nemohli, coz prokazal chemicky rozbor. Pri pouziti termatu vznikly jezera roztaveneho zeleza(ciste zelezo se nepouziva jako nosnik), ktere bylo zhave jeste tydny.

Smile
05-08-11, 02:54
Stejně jako naprosto rovný nosníky...
http://www.rense.com/general70/pic87932.jpg

Billy
05-08-11, 03:08
Takze kdyz dokazal pouziti termatu, tak vlastne vyvratil sam sebe? Hm, zajimave. Jsou tam i ukazky pouziti termitu/termatu.

Áno, zmenil proste z pojmu "termat" na "nano-termit". To ale nie je tak dôležité, ako to, že jediné argumenty, ktoré Jones dal, sú chemické prvky, ktoré našiel pri analýze trosiek a prachu. Konkrétne je to železo, síra, hliník, draslík, mangán, fluor a titán. Tieto prvky tiež v prachu našli USGS (Geologický Ústav Spojených Štátov). Je pravda, že mnohé z týchto prvkov sú zložky termatu, ich samotný výskyt nijak nedokazuje, že tam bol termat prítomný, pretože:

a) Prvá vec, ktorú by si každý rozumný vedec overil je, či sa vo WTC nemohli nachádzať prirodzené (nie termatové) zdroje týchto prvkov. I keď Jones tvrdí, že tam našiel "množstvo nezvyklých prvkov", vôbec to nie je pravda. Každý z týchto prvkov mal vo WTC prirodzený zdroj:

Síra: Sadrokartón bol treťou najbežnejšou zložkou v konštrukcii WTC a skladá sa z 18% zo síry.
Železo: Nachádzalo sa vo farbách a v elektronických zariadeniach.
Draslík: Bol použitý v betóne.
Mangán: Bol použitý v konštrukčnej oceli, farbách, batériách a keramike.
Fluor: Bol použitý vo freóne (10 000 kg freónu chladilo celý komplex WTC, bol to najväčší chladiaci systém v krajine).
Titán: Sa nachádzal v papieri a vo farbách a tiež v Boeingoch, ktoré narazili do WTC (Boeing 767 je z 2% titán). Budova č. 7 bola tiež pokrytá leštenou oceľou a titánom.

Takže tvrdiť, že tieto zložky boli vo WTC nezvyčajné a jediným možným vysvetlením ich výskytu, je neuveritelný vtip.

b) Ďalšia vec, ktorú by si každý rozumný vedec overil je, či sa tam naozaj nachádzali všetky stopy po termate, predtým než začne vyhlasovať, že našiel "neklamné stopy termatu".

A toto je vec, kde sa Stevenova Jonesova teória o termate rozpadá.

Dva najväčšie vedľajšie produkty termatu sú oxid hlinitý (41%) a dusičnan bárnatý (29%). Obe tieto zlúčeniny sú jedinečné, a vo WTC sa nemali prečo nachádzať, takže ak by sa tam našli po nich stopy, bol by to jasný dôkaz výskytu termatu. Avšak - správy USGS, ani vzorky samotného Jonesa nespomínajú zistenie žiadnych sôp ani po jednej z týchto zlúčenín. Jones síce poukazuje na stopy po hliníku, ale je obrovský rozdiel medzi hliníkom a oxidom hlinitým (ktorý má 3 atómy kyslíka), a hliník bol použitý vo fasáde WTC, v Boeingoch a vo vozidlách na podzemnom parkovisku.


NIST tvrdi, ze z budovy vyteka rozzhaveny hlinik, ale ten nikdy nema zlutou barvu, coz dokazaly pokusy. Rad bych videl, kde mu to vyvratili.

Ak myslíš pokusy Stevena Jonesa, tak tie sú nehodnoverné. Steven Jones totiž roztavil hliník iba na 600°C, vtedy má striebristú farbu, no pri 1000°C (takou teplotou zhrua horeli požiare vo WTC) má hliník žlto-oranžovú farbu.

Viď graf:
http://www.scholarsfor911truth.org/pics/htchar1.gif

Billy
05-08-11, 03:12
Stejně jako naprosto rovný nosníky...
http://www.rense.com/general70/pic87932.jpg

Ten nosník bol zrezaný až pri odpratávacích prácach a nie počas pádu a určite nie termitom.


http://www.youtube.com/watch?v=ySHgiUxnLC0

Smile
05-08-11, 04:07
Aha, na tom obrázku jasně vidíš hasiče a kouř, hádám, že to bude celkem brzká fotka..To už určitě stihli začít odřezávat nosníky...

chmod a+x /bin/laden
05-08-11, 06:51
Úvodní "Billyho výtvor" si ani nečtu. Stačilo mi to zběžně proletět - míchá tam polopravdy, účelová tvrzení a nekomentované fotografie, ani není správně ozdrojovaný, tudíž nemám jediný důvod věřit ani slovo. Jestli tohle psal sám, tak ho upřímně lituju, protože musel strávit značnou část života přehrabováním se naprostýma hovadinama aby z toho zplodil jen další hovadinu, kterou ty předchozí chce popřít.

Ty vole, těžko uvěřit, že existují i lidé, jako Billy - věří v entity, 5.dimenze, pozitivní energie a podobné bláboly, zabývá se pseudo-anti-konspiračními teoriemi o 9/11 a trpí homofóbií (http://cs.wikipedia.org/wiki/Homofobie)a kakomorfóbií (http://www.definition-of.com/cacomorphobia).

Get a life, kup si radši knížku o vaření, nebo se nauč hrát na fagot. To první bude pro společnost prospěšnější a to druhé v mnohém vystihne tvou osobnost...

Billy
05-08-11, 11:32
Úvodní "Billyho výtvor" si ani nečtu. Stačilo mi to zběžně proletět - míchá tam polopravdy, účelová tvrzení a nekomentované fotografie, ani není správně ozdrojovaný, tudíž nemám jediný důvod věřit ani slovo. Jestli tohle psal sám, tak ho upřímně lituju, protože musel strávit značnou část života přehrabováním se naprostýma hovadinama aby z toho zplodil jen další hovadinu, kterou ty předchozí chce popřít.

Ty vole, těžko uvěřit, že existují i lidé, jako Billy - věří v entity, 5.dimenze, pozitivní energie a podobné bláboly, zabývá se pseudo-anti-konspiračními teoriemi o 9/11 a trpí homofóbií (http://cs.wikipedia.org/wiki/Homofobie)a kakomorfóbií (http://www.definition-of.com/cacomorphobia).

Get a life, kup si radši knížku o vaření, nebo se nauč hrát na fagot. To první bude pro společnost prospěšnější a to druhé v mnohém vystihne tvou osobnost...

Áno iste. Pravdupovediac som čakal že gay ako ty tu bude písať gayské reakcie a ako vždy bez jediného argumentu. Tučko.

A fakty nevidíš, lebo ich nechceš vidieť, a skutočnostiam neveríš, lebo tomu veriť nechceš, ale chceš veriť historkám, lebo si iba naprogramovaný robot s čipom v hlave. Si typickou ukážkou zmanipulovanej ovce.

Lynviy
05-08-11, 11:36
Nejsi ty jeden z těch co "ohovoraval tucne"? :D

chmod a+x /bin/laden
05-08-11, 11:48
Áno iste. Pravdupovediac som čakal že gay ako ty tu bude písať gayské reakcie a ako vždy bez jediného argumentu. Tučko.

A fakty nevidíš, lebo ich nechceš vidieť, a skutočnostiam neveríš, lebo tomu veriť nechceš, ale chceš veriť historkám, lebo si iba naprogramovaný robot s čipom v hlave. Si typickou ukážkou zmanipulovanej ovce.
:-D

Billy, s těma svýma zmanipulovanýma ovcema, naprogramovanýma robotama, 5.dimenzema mi silně připomínáš tyhlety proroky:

http://www.youtube.com/watch?v=fIRb8TigJ28

Nech nás laskavě žít v blažené nevědomosti a nevnucuj nám tady svoji modrou pilulku, proč si zrovna ty o sobě myslíš, že stojíš na správné straně? Nikdo tu o tvoje kecy nestojí.

Tehdy, když jsem tě v chatu přirovnával k Breivikovi - myslel jsem to vážně. Někdo se na tvoji hru nachytá, rupne mu díky tobě v bedně a klidně z toho může vzniknout další Utřya. Já tě tu beru s humorem, ale ty jseš vlastně nebezpečnej sobě i společnosti!

Flash
05-08-11, 12:02
Jako ok, dobry. Udelal sis referat na "9/11" do prvaku, kam po prazdninach nastupujes, to naproto chapu, protoze ses proste asslicker, coz uz vime... Jenze absolutne nechapu, proc nam tohle vsechno cpes? Pochopis konecne, ze nikoho tvoje posty nezajimaj a ze kdyby se normalni ovce chtela neco dovedet, tak si skoci na google a najde si to sama?

btw. Na ferovku ti rikam, ze tvoje posty hranicej s brainwashingem, chodej sem i maly deti a za chvili tu budou verit na 5. dimenzi a prijimani mezidimenzionalni energie jestli neprestanes psat tyhle svoje sracky...

Billy
05-08-11, 12:04
:-D

Billy, s těma svýma zmanipulovanýma ovcema, naprogramovanýma robotama, 5.dimenzema mi silně připomínáš tyhlety proroky:

To že nedokážeš pochopiť, ako to myslím, keď vás označujem za robotov, že to myslím OBRAZNE, a že tým chcem poukázať na váš prázdny život a to, že žijete ako baterky, ktoré sa podriadia čomukoľvek, čo znie trošku vierohodne iba dokazuje, že si tým, čo o tebe píšem.


Nech nás laskavě žít v blažené nevědomosti a nevnucuj nám tady svoji modrou pilulku, proč si zrovna ty o sobě myslíš, že stojíš na správné straně? Nikdo tu o tvoje kecy nestojí.

Tehdy, když jsem tě v chatu přirovnával k Breivikovi - myslel jsem to vážně. Někdo se na tvoji hru nachytá, rupne mu díky tobě v bedně a klidně z toho může vzniknout další Utřya. Já tě tu beru s humorem, ale ty jseš vlastně nebezpečnej sobě i společnosti!

Áno, tomu verím, že som pre vás nebezpečný. Pre robotov je totiž normálny človek, ktorý má štýl, overuje si fakty a nežerie všetko čo mu niekto tlačí do hlavy, nebezpečný.

Billy
05-08-11, 12:08
Jako ok, dobry. Udelal sis referat na "9/11" do prvaku, kam po prazdninach nastupujes, to naproto chapu, protoze ses proste asslicker, coz uz vime... Jenze absolutne nechapu, proc nam tohle vsechno cpes? Pochopis konecne, ze nikoho tvoje posty nezajimaj a ze kdyby se normalni ovce chtela neco dovedet, tak si skoci na google a najde si to sama?...

btw. Na ferovku ti rikam, ze tvoje posty hranicej s brainwashingem, chodej sem i maly deti a za chvili tu budou verit na 5. dimenzi a prijimani mezidimenzionalni energie jestli neprestanes psat tyhle svoje sracky...

Nastupujem do 4. ročníka.

Tak prečo už konečne nepochopíte, že ste iba entity, ktoré robia, veria, rozmýšlajú tak, ako ich niekto naprogramuje? Keby ste sa nad sebou zamysleli a začali s tým niečo robiť, tj. tolerovať iný štýl, neodsúvať na druhú koľaj každú vec, ktorá sa vám gayom na prvý pohľad zdá odpudivá, tak by som vám to tu vysvetlovať nemusel. Ale obávam sa, že sa nad sebou aj tak nikdy nezamyslíte, a budete si naďalej "žiť" ako entita, ktorá koná podľa rozkazov.

UFOusek
05-08-11, 12:15
Nastupujem do 4. ročníka.

Tak prečo už konečne nepochopíte, že ste iba entity, ktoré robia, veria, rozmýšlajú tak, ako ich niekto naprogramuje? Keby ste sa nad sebou zamysleli a začali s tým niečo robiť, tj. tolerovať iný štýl, neodsúvať na druhú koľaj každú vec, ktorá sa vám gayom na prvý pohľad zdá odpudivá, tak by som vám to tu vysvetlovať nemusel. Ale obávam sa, že sa nad sebou aj tak nikdy nezamyslíte, a budete si naďalej "žiť" ako entita, ktorá koná podľa rozkazov.


:D ty si ty hovna nekde pripravujes nebo te spontanne napadaj? Dobre, vemu to po tvym. Ty nas odsuzujes, ze jsme jenom entity (coz je nas štýl) a je to podle tebe ok. Kdyz my jako entity zacneme odsuzovat tvuj iny štýl, už to oukej neni a vsichni jsou tucnej gay. Tak nas prosim nech zit nas entity štýl a neser sem ten svuj schízo štýl. Je to dostatecne free&hippies vysvetleny?

chmod a+x /bin/laden
05-08-11, 12:21
...tým chcem poukázať na váš prázdny život a to, že žijete ako baterky, ktoré sa podriadia čomukoľvek, čo znie trošku vierohodne iba dokazuje, že si tým, čo o tebe píšem.
Áno, tomu verím, že som pre vás nebezpečný. Pre robotov je totiž normálny človek, ktorý má štýl, overuje si fakty a nežerie všetko čo mu niekto tlačí do hlavy, nebezpečný.

Pff tak to bych rád věděl, jestli máš pro své revoluční myšlenky taky nějaký faktický podklad. S tím tlačením do hlavy - ty seš tu ten, který se nám snaží dokazovat svou pravdu, tak mi sem hoď nějaké odkazy na knihy, eseje, dokumenty, z kterých by vyplývalo, že ty nejsi paranoik a my jsme entity (rád bych si taky ověřoval fakty).

Myslím, že celá tahle debata je jenom o tom, že se snažíš sám sobě dokázat, že jsi výjimečný - máš hrůzu z obyčejnosti, z toho, že kdybys teď z fóra odešel, tak by tě tu nikdo nepostrádal. Všema těma pindama o homosexuálech a obezitě se snažíš jenom zakrýt absenci jakékoliv myšlenky v tvých proslovech a sebeklamně to posuzuješ za c00l styl.

Že na tvých myšlenkách je trocha pravdy? - No ba, že je! Vždyť jsou to polopravdy, účelově použité tak, aby se nedaly jednoznačně popřít. Ale věcně diskutovat neumíš - porušuješ zásady platné argumentace, děláš všechno proto, abys nás položil na lopatky... chceš poradit jak dál? Můžeš začít tím, že ze svého slovníku vypustíš slova gay a tučný, přestaneš se ohánět bludama a my tě zase vezmeme mezi sebe zpět do normální společnosti.

Zatím jsi k smíchu. Doufám, že nebudeš k pláči!

Billy
05-08-11, 12:30
No ak považuješ normálnu spoločnosť to, čo tu ukazujete vy, tak ďakujem, nemusím. Ja narozdiel ad vás nie som netolerantný debil, ktorý uvidí niečo čo sa mu nepáči a automaticky to označuje za niečo, čo nepatrí na tento svet.

Ale dosť, už tu nejdem riešiť to, akí ste roboti. Píšte k téme, ktorá je 11. september 2001. Na to, že sem všetci hádžete samé negatívne reakcie, som tu nevidel jedniný normálny argument z vašej strany, ktorým by ste obhájili teórie, ktorým veríte. Veď sami píšete že sú to polopravdy a nezmysly, tak ich vyvráťte! Nemôže byť predsa také ťažké vyvrátiť niečo, čo napísal (podľa vášho stupídneho zmýšlania) paranoik, asslicker a brainwasher. Tak do toho! Jediné normálne argumenty sem zatial dal Kotel, všetci ostatní iba píšete vaše kvázi rozumné narážky na moju osobu...

chmod a+x /bin/laden
05-08-11, 12:33
Bzzzzz! Wrong answer!


http://socialmedialawstudent.com/wp-content/uploads/2009/10/vader-fail1.jpg

I knew it was coming...

UFOusek
05-08-11, 12:33
No ak považuješ normálnu spoločnosť to, čo tu ukazujete vy, tak ďakujem, nemusím. Ja narozdiel ad vás nie som netolerantný debil, ktorý uvidí niečo čo sa mu nepáči a automaticky to označuje za niečo, čo nepatrí na tento svet.

Si debil? Ted sem ti napsal, ze netolerujes nas entity-štýl, takze ano, si debil a jeste k tomu netolerantni.

Kotel
05-08-11, 16:12
Tohle téma mě zajímá, protože skoro každý tvrdí, že USA si mrakodrapy schodili sami, ale najít informace, které by to vyvracely, se nikomu nechce. Takže teď už zbývá poslední otázka, proč se budovy zřítily podobně jako při demolici.

Charon35
05-08-11, 17:12
Billy prestaň používať internet a počítač, lebo to používajú len "tuční" ľudia ("čiže ovládaní tými hore"). A prestaň čítať konšpirančné teórie. Nemáš na to mozog a škodí ti to. + prestaň opakovať po tom Gejovi J., lebo tým sa len zaraďuješ nie medzi nás "tučných", ale medzi blbečkov spoločnosti ako je on.

K téme sa nevyjadrujem. Nebudem čítať somariny nejakého decka čo dalo niečo dokopy z netu a rozmýšlať nad nesmrteľnosťou chrústa.

Billy
05-08-11, 17:25
Takže teď už zbývá poslední otázka, proč se budovy zřítily podobně jako při demolici.

1. Pri demolácií sú pred zrútením budovy počuť výbuchy na kilometre ďaleko - niekoľko sekúnd pred zútením by bolo počuť sériu výbuchov.

2. Pri demolácií vytvárajú výbušniny záblesky a celá budova bliká ako vianočný stromček, predtým než sa zrúti. Pokiaľ ide o prach, ktorý vystreloval z okien počas pádu, to sa dá vysvetliť padaním stropov, ktoré stláčali vzduch a ten vystreloval von.

3. Pri demolácií sa najskôr odpáli vnútorné jadro budovy a potom sa nechá spadnúť zvyšná časť. Pri WTC to bolo presne naopak - najskôr sa zrútil zovňajšok budov a vnútorné jadrá zostali stáť po dobu cca 15 sekúd a zrútili sa až ako posledné.

Tu sú fotky, na ktorých je vidno stáť vnútorné jadrá budov po kolapse zvyšných častí (prvé 2 fotky sú Serverná Veža, tretia je Južná Veža) :

http://www.twf.org/News/Y2007/1017-columns.jpg
http://www.debunking911.com/corelows.jpg
http://sites.google.com/site/wtc7lies/WTC2corestandingBBCHorizonfallofcopy.jpg

4. Pri riadenej demolácií sa budovy rúcajú dovnútra, a padajú do svojich vlastných základov. Základy každej z veží mali rozlohu 4 000 metrov štvorcových, takže dokopy to bolo 8 000. Trosky však boli roztrúsené po rozlohe 65 000 m2, čo je viac ako 8-násobne vyššia rozloha ako základy budov.

Takže, nie je naozaj žiadna viditelná ani zvuková podobnosť kolapsu mrakodrapov s demoláciou, jadrá veží sa zrútili až po tom ako spadol zvyšok, budovy sa nezrútili rýchlosťou volného pádu a nezrútili sa do vlastých základov. Takže jediná podobnosť s riadenou demoláciu je, že budovy sa zrútili smerom dole, a nie smerom dole.