PDA

Zobrazit normální verzi : SexyP4nda



P4ndaP4nda
02-05-13, 23:14
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Xoe
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Aimbot'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:1110979690'
[AMXBANS] Tvoje IP: '89.24.134.107'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================

Asi před 5ti minutama na DM

Upřímně nechápu moc za co. Pravdou je, že jsem už pár takových věcí slyšel (obzvlášť na classicu se občas nehorázně ustřelím), ale ban za AB je co se týče mojí NS kariéry asi to největší ocenění, o kterém se mi kdy snilo :). Jinak co se týče samotného banu, opravdu nechápu za co, a je mi to líto, kotelnu jsem si oblíbil a trávil jsem na ní večery rád a doufám, že je tu ještě trávit budu moc :)

btw. za ty zvuky na DM se omlouvám, měl bych bez nich prachsprostě špatné score a styděl bych se za sebe :)

because
02-05-13, 23:21
Sevas

Demo: http://csko.cz/dema/upload/dir/panda.dem

Takze demo som spectil dlho, koniec mi pride normalny ale zaciatok mi proste neda:
Casy
7:06
7:26!!!
7:31 - ten crosshair ti nejako rychlo skace

Potom sa uz zdalo byt skoro aj normalne ale proste zaciatku neverim.

R3S
02-05-13, 23:22
hrál jsem s tebou na DM spoustukrát a no problem, jsem zvědavý na adminovo demo

E: 6:40 je tam divnej luckshot, jinak nic extra , sem tam se tefil

Ridik :D
02-05-13, 23:23
NS kariera :D co vy jeste nevymyslite :D

P4ndaP4nda
02-05-13, 23:42
7:06 nevim co tam vidíš :)
7:26 o_O teď už chápu ten ban, abych to popsal z mého pohledu, tak mi to trošku laglo a vykouklo CT, tak jsem něco zkusil, upřímně bych si za takovouhle toho banána dal taky (chápu, že ti to moc nepomůže, je to jen a jen mé slovo a ten frag je fakt hodně divnej)
7:31 tak nějak jsem čekal wipaře někde u Ačka (protože tam jsou pořád a chcípali mi spoluhráči na longu). Tady bych byl přesnější, poprvé byl terák vidět v čase 7:34:59, onen chrakteristický trh rukou pak přijde zhruba v čase 7:35:00, což je půl vteřina což je podle mě standartní reakční čas, obzvlásť keď jsem věděl, že tam někde musí být. Střela navíc šla dost vedle.

Abych to nějak shrnul, na základě jednoho (sic neuvěřitelně podivného fragu) dávat ban někomu, kdo sem chodil několikrát týdně víc než půl roku mi přijde dost přísné, rozhodnutí je na vás samozřejmě

Slunicko
03-05-13, 20:18
NS kariera :D co vy jeste nevymyslite :D

ty na tom sraze nepřežiješ ty rejpale !! :D
btw k témě, na demu je pár luck shotů ale tak mi tu poď s jistotou říct, že si nic takového nikdy nedal, mě se to povede denně, za mě je to čistý, okrem toho ho znám ze hry a zatím žádnej problém ani ničeho divného u něj jsem si nevšiml :X

matis
03-05-13, 21:14
neviem co sa stalo, ale UB si uz dostal, aj to tu bolo napisane, ale to zmizlo...

ZEUS
03-05-13, 21:23
Byla obnovená záloha, tak proto. Lock.