PDA

Zobrazit normální verzi : Zhuleny BoXoloP w3 2 AB + WH



Jackalfa
05-05-13, 19:21
Zhuleny BoXoloP
STEAM_0:1:42352884
http://csko.cz/dema/upload/dir/boxo.dem

Demo z awp mapy,je tam AB a vypadalo to i na WH,ale to je perma jako perma..

Swagrid
05-05-13, 19:35
Boxolop AB? To se mi nějako nezdá..

D!!!!n3r [MaMLas] :x
05-05-13, 19:45
BoXoLoPa poznám veľmi dobre.. a neverím žeby si vôbec niekedy zapol.. Demo mrknem a napíšem..

E: demo som chcel spustiť ale píše mi že niečo z war3.. :/

Eust.
05-05-13, 19:59
...

matis
05-05-13, 20:40
strasne nerad, ale.....

banned (http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=65589)

dik

Eso./digl
05-05-13, 21:01
neverím ..
dufam že si poda žiadosť o UB..

Spochybnujes Matisa?

D!!!!n3r [MaMLas] :x
05-05-13, 21:06
Spochybnujes Matisa?

nespochybnujeme ho.. len neveríme že náš kamoš ktoremu sme verili 2 roky zapol..

Eust.
05-05-13, 21:14
Nie , len chcem jeho vysvetlenie prečo zapol..

AB zapne jen ten, kdo nesnese pravdu že v AIMu jsou ostatní lepší.

E: Nebo se na někoho nasral a začal ho sundávat s AB :D

Tupelko
05-05-13, 21:17
Už jednou tu zapl...

Eust.
05-05-13, 21:22
Už jednou tu zapl...

Aha...

Cream.
05-05-13, 21:26
:x;181647']nespochybnujeme ho.. len neveríme že náš kamoš ktoremu sme verili 2 roky zapol..

už zapol aj na cw tak kto vie :)

Slunicko
05-05-13, 21:45
Boxolop je starej známej koder, nevim proč tu píšete slohy, prostě banned, víte kolik už jsem zabanoval já svých "kámošů", jednoho i přímo z reálu, je mi jedno kdo to je, pokud cheatuje, je to svině :D

Eust.
05-05-13, 22:10
Boxolop je starej známej koder, nevim proč tu píšete slohy, prostě banned, víte kolik už jsem zabanoval já svých "kámošů", jednoho i přímo z reálu, je mi jedno kdo to je, pokud cheatuje, je to svině :D

Akorát banovat kámoše by mě přišlo celkem blbé.. :-/ Ale spravedlnost je spravedlnost

Joseph
05-05-13, 22:19
Tak ale toto je moc. Sa ale odhalujú zločiny. Najskôr Openkill ktorého som považoval za čestného chalana ktorý by v živote nezapol a teraz Boxolop..... Som zvedavý kto pôjde ďalší.
E: kurva kto teraz na jailbreaku v noci pustí Linkin Park ? :D

Eso./digl
05-05-13, 22:25
Urcite si pametate aj na slapu notasa a tiez by som v zivote nenapisal ze je to zapatec a bohuzial...

E: JR odkedy ma Openkill ban? A za co? Lebo v banliste som ho nenasiel.

Toreto
05-05-13, 22:35
Urcite si pametate aj na slapu notasa a tiez by som v zivote nenapisal ze je to zapatec a bohuzial...

E: JR odkedy ma Openkill ban? A za co? Lebo v banliste som ho nenasiel.
Dostal ban za wh.Nájdi si to v archíve ziadostí o ub.
V tejto dobe sa nedá veriť nikomu.

Joseph
05-05-13, 22:46
Tak tak Eso. Openkill dostal banán za wh, tiež som tomu nechcel veriť ale kukol som demo a tam to bolo jasné, hlavne ten 1moment. Ešte dostal banán aj na Gayshites za Wh a Ab a ešte na 1port. No som zvedaví kto pojde další :) To máš pravdu Toreto. Hmm tak ten slapa vyzeral byť v pohode chalan.

Slunicko
05-05-13, 22:50
Eustraliene, ssice je to blbe, banovat kamose ale kamosovi neni blbe tu z tebe delat debila, podvadet pri hre, tohle pro me nejsou kamosi, teda aspon ja takove nepotrebuju, mam jiny, ktery by za me dali snad i zivoot, stejne jako ja za ne ale jak pisu, kamose, kterej te bodne do zad pri prvni prilezitosti, aaby byl lepsi jak ty, to neni kamos ;)
Btw ani to pri spectu nerozlisuju, jestli spectim nekoho, koho znam, nebo nekoho, koho vidim prvne, muze zapnout kazdej a jak vidis, taky ze jo

Dbtw uz to locknete, je tu spousta kecu kolem ale stacil tu jen matisuv a muj prispevek :D

Eust.
05-05-13, 23:00
Eustraliene, ssice je to blbe, banovat kamose ale kamosovi neni blbe tu z tebe delat debila, podvadet pri hre, tohle pro me nejsou kamosi, teda aspon ja takove nepotrebuju, mam jiny, ktery by za me dali snad i zivoot, stejne jako ja za ne ale jak pisu, kamose, kterej te bodne do zad pri prvni prilezitosti, aaby byl lepsi jak ty, to neni kamos ;)
Btw ani to pri spectu nerozlisuju, jestli spectim nekoho, koho znam, nebo nekoho, koho vidim prvne, muze zapnout kazdej a jak vidis, taky ze jo

Nj, ale představa že by to byl třeba tvůj nejlepší kámoš ze života :) Ale jak jsem zmiňoval, spravedlnost platí na každého. Každej má stejnou laťku.

Volume
06-05-13, 06:43
Au .. Byl fajn no, vocas. Proč vždycky ti nejlepší lidé musí udělat takovou píčovinu ?

ZeMi7
06-05-13, 15:38
Lol, toto je hlaseni cheateru, nebo nejaky soupis vzpominek??? :D

Acid
06-05-13, 15:48
Au .. Byl fajn no, vocas. Proč vždycky ti nejlepší lidé musí udělat takovou píčovinu ?


Proč si musíš za každou cenu dát post?

kono159
06-05-13, 16:11
ja mám ban?? :D tak čo už no, tak sa teda majte všetcia, možno, ak si založím nový steam účet tak dojdem :D :D. Takže s kotelnou teda končím :D

si kokot mno

bola s tebou sranda, tak mozno si niekedy este zahrame

Volume
06-05-13, 17:06
Proč si musíš za každou cenu dát post?

Protože jsem ho znal z jb a chtěl jsem se vyjádřit..

Folowed
06-05-13, 18:59
ALE ze se to ani nesnazil utajit ...

kono159
06-05-13, 19:17
ALE ze se to ani nesnazil utajit ...

nemal co tajit, si este pamatam ako pustal slowmo na ns aby nas zabavil, neber si to tak k srdcu, ak si si mohol precitat, mozno ho este uvidis

D!!!!n3r [MaMLas] :x
06-05-13, 19:20
Stare dobre časy na JB.. Puky, leryx, Kono, Shni a pod :D :D :D tupel

_AnGeL_
06-05-13, 20:06
prečo? ja som to pôvodne zapol pre COD:MW lebo tam bol hráč s commandom na najvyššom leveli a furt ma zabíjal, som už mal nervy :D :D a potom ani s AB som ho dať nemohol, tak som šiel inde a zabudol som na to, tak som hral aj s tým, sa mi už cs nechcelo vypínať :D

Milujem lenivcov. Aspoň niekto kto je lenivejší ako ja :) , ale mohol si si nájsť aspoň tú minútu aby si to vypol.

Slunicko
06-05-13, 20:19
ja mám ban?? :D tak čo už no, tak sa teda majte všetcia, možno, ak si založím nový steam účet tak dojdem :D :D. Takže s kotelnou teda končím :D

jestli si založíš nový steam účet, tak dostaneš ban zpět, měj se :)

Eust.
06-05-13, 21:42
prečo? ja som to pôvodne zapol pre COD:MW lebo tam bol hráč s commandom na najvyššom leveli a furt ma zabíjal, som už mal nervy :D :D a potom ani s AB som ho dať nemohol, tak som šiel inde a zabudol som na to, tak som hral aj s tým, sa mi už cs nechcelo vypínať :D

jo tak ty jsi chtěl zajebat Treye :DDD Chudák :DD Ale mě si přes K.Notes taky zrovna s Ab nedával :D

matis
07-05-13, 10:10
Pokiaľ viem, tak ked si založím nový steam účet a kúpim si tam cs, tak môžem hrať a neni to obchádzanie banu :D

Sklamem ta, ak si uz raz na Steame zapol, tak to je obchadzanie banu...

hfsaa
07-05-13, 10:33
Sklamem ta, ak si uz raz na Steame zapol, tak to je obchadzanie banu...Tak to mal dostať ban už dávno. Toto je už jeho 2. steam. Na prvom zapol tiež a tiež tu dostal ban. http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=29693

ZEUS
07-05-13, 12:33
Koukám, že Q byl rychlejší :(

because
07-05-13, 15:42
aj ked by si si kupil tak hned ako by ta nejaky admin videl tak mas za obchadzanie ;)

Slunicko
07-05-13, 21:33
Chceš náhradu? Pošlete mu brambůrky a lockněte to už -_-

Toy
07-05-13, 21:33
Boxolope, za chyby se platí, ty si kár fakt :D