PDA

Zobrazit normální verzi : Problém s CW servery na STEAMU



Stemarko
05-05-13, 19:10
Ahoj lidi,Mám dost závažný problém - Konkrétně nevím jestli se steamem nebo hrou ..

Steam mám asi 2 dny (od kámoše) řekl sem si že bych si mohl dát cw 2vs2 tak sem poslal kámošovy který je NS CW server připojil se a naši 2 ns protivníci také ..

Když sem se chtěl ale připojit já psalo mi špatné heslo,tak sem napsal kámošovy ze steamu at se skusí připojit on připojil a jelo mu to bezproblémů a to je steamak jako já,skoušeli jsme spoustu dalších cw tg serveru ale pořád jeden a ten samý problém a ns to jelo a podobně i steam kámošům,mimochodem z vašim cskem mi to nešlo také ale když sem stahl od gayshites tak mi to šlo ale to když sem byl ještě non-steamak tak nevím proč mi to nejde připojit :( díky za radu.

hofy
05-05-13, 19:29
Měl jsem nedávno stejný problém. Nikdy jsem se nemohl připojit na zaheslovaný server přes Steam, vždy mi to psalo, že heslo je nesprávné. Pomohla přeinstalace hry.

PS: Máš zaplé beta updaty?

3necky
05-05-13, 19:29
Vyřešeno v ShoutBoxu, ale kdyby měl někdo stejný problém, tak tvar pro připojení na servery s pw je:
1)
Do konzole vepište postupně:
password xxx
connect ip

2)
nebo na jeden řádek:
connect ip; password xxx

hofy
05-05-13, 19:32
Když jsem měl ten problém já, tak jsem zkoušel tu druhou variantu jak píšeš a ani to mi nevzalo. To první jsem nezkoušel.

hofy
05-05-13, 20:47
Pokud je to na mě, tak mi věř, že nešlo. Taky jsem to absolutně nechápal. Asi nějaký bug při updatu, přeinstalace mi pomohla.