PDA

Zobrazit normální verzi : Návod - Aim



Beat
07-05-13, 19:17
Aim


Na aime sa hraju malé, rýchle mapky, ktorých účelom je cvičenie aimu. Na serveri môže byť max 13ľudí, už pri tomto počte dochádza k blockom. Najviac máp je na cvičenie aimu s ak47 a m4 potom s usp, dgl a glock. Pri kille hráč dostáva 10hp (20hp VIP). Na aime sa zbrane kupovať nedajú, len pár máp je výnimkou, ale tie sa moc nehrajú.

Najhranejšie mapy sú:
aim_map
aim_map2
aim_b0n0
aim_crazyjump
ak_47
aim_headshot
aim_dgl
aim_aztec
aim_deagle

cFc|Lu!z
07-05-13, 22:43
Spíš bys třeba mohl vysvětlit hráčům jak neblokovat, sorry ale tohle je tak nějak k ničemu. V bledě modrým je to napsaný když se připojíš na server.

ZeMi7
08-05-13, 14:46
Presne tak, toto mi prijde spise jako zakladni shrnuti o co v aimu jde, aole jako navod mi to moc neprijde... Pokud bys chtel, tak mi napis pm, nebo tady napis, a rad ti pomuzu, treba spolu neco vymyslime... Prece jen ve dvou to jde lepe..

_AnGeL_
08-05-13, 15:54
Presne tak, toto mi prijde spise jako zakladni shrnuti o co v aimu jde, aole jako navod mi to moc neprijde... Pokud bys chtel, tak mi napis pm, nebo tady napis, a rad ti pomuzu, treba spolu neco zplodime... Prece jen ve dvou to jde lepe..

LOL :D :mml:

ZeMi7
08-05-13, 17:09
Myslel jsem to dvojsmyslne, ale nevedel sem, ze se najde nekdo, kdo by udelal neco jako ty angle... -_- :D

ikdyz co sem mohl cekat, kdyz toto napisu...

Eso./digl
08-05-13, 18:26
LOL :D :mml:


:mml: :mml:

Acid
08-05-13, 18:54
:mml: :mml:

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSup2OxLVZtWYNEXVr0wqhBz6nLP9ato cRmRbK8N5LYUk_dxhhBFQ