PDA

Zobrazit normální verzi : War3 ultimate WH - nFs|New~*J4bKo*



Zoyer
07-05-13, 19:06
nFs|New~*J4bKo*
VALVE_0:0:358300764
94.113.201.160

DEMO (http://csko.cz/dema/upload/dir/jablocko.dem)

kono159
07-05-13, 19:15
banned

matis
07-05-13, 19:20
Dalsi.....:D:D

preco si ho nehlasil cez "!" ?

teraz ked sa opet pripoji tak ti nepojde do hlavy ako je to mozne....

Zoyer
07-05-13, 19:40
ale pojde mi to do hlavy.Ja sem vedel ze VIP hrac zabanovany pres net se v pohode pripoji. a jak uz je znamo tak na ! chodi malo adminu a na ultimate snad jen ty :D a ja nechcu zas vypadat jako spammer. Ja to navic delam tak, ze nahlasim cheatra na forku a pokud mu date ban a potom ho uvidim zas in game tak az potom volam "!".

OK. Tedka si kazdeho hraca, na ktereho budu met podezreni ze cheatuje, tak si budu zjistovat jestli je VIP.

matis
07-05-13, 19:47
tak urcite tam chodi minimalne aj kono, Charon a Bezdak, ale dam ti radu ako by to bolo asi naj

ak mas podozrenie, tak chod do spec a zacni tocit video, popri tom ho nahlas cez "!" ak nikto nereaguje, tak mas aspon dokaz aj o tom, ze si ho hlasil a nik neprisiel.....

a za dalsie... admini ak nechodia, tak je to hlavne kvoli tomu, ze tocia inde, alebo sa im sprava nezobrazila, resp. nestihli ju zachytit...

ale dik

Zoyer
07-05-13, 19:50
s tou tvoji radou to tak delam :D prece nebudu proti nemu hrat ne ? :D nekdy ho i nahlasim pres to "!", ale to malo kdy nekdo prisel, tak sem ot vzdy dal na forko. tedka uz tam chodis ty, tak to budu hlasit pres "!".